• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    KYN: jojo jede druhý kolo. nebýt toho, že jsem se na fb přidal do skupiny spojuje nas dnb, tak jsem se o tom taky nedozvěděl :D a přitom je to škoda, že to má tak mizerný promo, když už to vypadá, že je to má docela profi web...

    AKISAN: já si doma budu muset poslechnout ty nový věci a zjistit kdo jsou ti nominovaní objevy roku... :D
    KYN
    KYN --- ---
    Už jede druhý kolo? To se ke mně ňák nedostalo :) Já furt čekám na vyjádření jedné slečny k tomuto, předchozímu a kterýmukoliv dalšímu ročníku.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: asi jo..myslim teda....ja sem to nikam nedaval, ale odhlasoval sem v obou kolech. tim to pro me hasne ,)
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: Neshoduje, ale jistej (velkej) vztah tam na většim vzorku populace určitě je.

    A teď se můžem pustit do Awards :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    at to neni linkovany z fb kdyz uz

    DJRUM in The Lab LDN
    https://www.youtube.com/watch?v=1QWSOjr84gE
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Mimochodem co se stalo, že se tu vůbec neprobírá právě probíhající cz/sk dnb awards anketa? :)

    Já osobně mám, z toho mála co sleduju, docela dobrý pocit z toho jak je to udělaný. Pochopil jsem, že za tím tentokráte stojí Suki.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ne, ze bych do toho chtel uplne zabrusovat, ale umisteni v zebriccich, pripadne prodeje, se uplne neshoduji s tim, jakej song/track/album se ti u konkretniho producenta/kapely vybavi, ne?))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    INK_FLO: tak djrum je velkej phan i jako producent...btw...jak se to vubec cte? :oD

    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Forward thinking low-end electronica and NEXT level skills courtesy of R&S Records' very own Djrum.

    https://www.facebook.com/MixmagMagazine/videos/10155643655796026/
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: :D jo, hezky řečeno...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: no i ten FallenG nám stárne)))))))))
    KYN
    KYN --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: chytil ses ,)
    M4Y4: + čeření lofase ve stojatých vodách)))))


    nicmene vsichni sme mimo..... podle vseho jejich nejvetsi track svetove a nejpopularnejsi je witchcraft

    blood suga a tanratula sou v top10 ... Hold Your Colour ne)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN: A já myslel, že spíš doporučíš tření froté ručníkem.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: tu Tarantulu bych ti uznal, ale ten zbytek je vazne off)) jak sam dobre vis, zakladem pro mainstreamovou popularitu (znalost) dnb tracku je vzdycky vokal ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: doporucuju vic cestovat)))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    kluci, diky za fundovany nazory na nejvetsi valy od Pendulum, doporucuju se obcas preptat na tyhle veci jinde, nez u kolegu djs (pripadne jinde nez u odborniku na nyxu) :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: jojo to byl cely dnb svet ale od Tarantula, Blood Suga a SLAM uz je znal i kazdej jukebox v horní dolní))))
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: a ja zas myslel, ze Pendulum zna cely svet diky Vault a Another Planet :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: a ja myslel ze Pendulum zna celej svet diky Slam a Blood Suga uz)))

    jinak pod pojmem tuctovy neuro si predstavuju neco jinyho... just sayin)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam