• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DNS: to je ten dnb step tohle jo?
    KCN2
    KCN2 --- ---
    DNS: ale nejlepší mc co jsem za poslední dobu videl :)
    DNS
    DNS --- ---
    Konecne chapu, k cemu ty MC's vlastne jsou:
    Fight Klub Fitness Fiesta
    https://www.youtube.com/watch?v=8gp6P_gH_e8
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MARIHAI: Co na to Clayton, nesedi nahodou? :)))
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Keaton

    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    FALLENGEMINI: Kilo? Zase bych neprecenoval jmeno Ulterior Motive...navic opravdovy fans klidne pojedou na obe akce, pokud je mezi nima mesic :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    ESKA
    ESKA --- ---
    FALLENGEMINI: Ale dyť já to chápu. Jen si fakt nemyslim, že to bude mít nějakej znatelnej dopad :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    KAMCZA: Jarda Beck :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ESKA: jinak ze si dovolim se jeste k tomu na par radku vratit - ja vim, ze pro Prazaky (promotery/nyxaky) je tohle hodne tezko uchopitelny, protoze nikdy akce na "periferii" nedelali a zijou ve svy socialni bubline, kdy je pro ne jezdeni na akce mimo Prahu uz par let pase, nicmene v ty Plzni uz davno na Drum Session (a dalsi akce v Papirne) nechodi jen Plzenaci, jezdi tam lidi z okolnich mest, jezdi tam ti Prazaci (a fakt jich neni 5), jezdi tam Brnaci a tak dale. a takovahle protiakce v Crossu o mesic driv proste znamena, ze realne o nejaky potencialni navstevniky prijde. muze to bejt 20 lidi, muze to bejt 50 lidi, muze to bejt klidne kilo. a co si budeme povidat, ono i tech 20 lidi muze udelat dost tlustou caru pres rozpocet, kor v pripade, ze si vsechno promoter plati sam.
    L4MA
    L4MA --- ---
    KAMCZA: no,vypada to, ze sleca se u toho o dost vic nadre a kdyz by neco nestihla, tak by to asi na muziku melo taky vetsi dopad... :)
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    SOLDIK: nemůžu si pomoct, ale hrozně mi to připomíná tohle:

    https://www.facebook.com/thebestofgaming1/videos/1677245445658165/

    Hlavně hodně barevných laserů a blikanců. Tady to video je taky vlastně semi lajf, ta slečna to jakože hraje na živo, jak mlátí do těch čtverečků :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: a to uz je ten konec...kde byl super ten snapshot a ten massive attack rmx uz jen poustecka....

    byly tam supermomenty treba na hi-potent kde "vytukaval" ten kontrabas a pak tam odpalil watching windows origo v pulce switchl do tho dj die retake.... pak napinacka s brown paper bag kdy protahoval ten drop.... dneska sem jeste vic rad, ze sem tam byl, bezohledu nato kolik toho mel dopredu pripravenyho (vsechno)....
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: chyba...Papirna je supr. Za celou historii clubbingu v Plzni, tam nebyl lepsi prostor. A Membrain dela ty DS akce paradne. Dal bych i cross i plzen.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FREEDA: jo slyšel jsem, třeba se tam někdy zajedu podívat...
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    SYXAO: To je škoda, pač zvuk v papírně je rozhodně lepší než v Crossu a prostor je to rozhodně zajímavej :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SYXAO: teda UM
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: já bych v tom žádnou tragedii neviděl, pokud ani jedna ze stran nenutí headlinera aby ten druhej gig zrušil, což už tady taky bylo, tak je to ok, já do splzně na UE nepojedu, do prahy jo.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ESKA: hele Kubo tohle neni o cislech, to je o principu. mi to proste neprijde ok, to je vse.
    ESKA
    ESKA --- ---
    FALLENGEMINI: A kolik lidí jede do Plzně z Prahy na mejdan? 5 srdcařů? To ti ten mejdan neudělá.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VEX: bohuzel si myslim, ze tohle vliv ma. ono je mimo Prahu uz tak dost tezky delat klubovky s peknejma jmenama a “soutezit” s kalendarem prazskejch klubovek/halovek...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam