• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Já se vždycky vyndám a pak následuju volání divočiny, kde se mi líbí, tam zrovna sem :D
    KYN
    KYN --- ---
    Já si to teda vždycky vytisknu, než vyrazim na festival, ale zase si pak nemůžu stěžovat...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jako jo mozna to bylo v tom guidu a hledat to v jeho 30 strankach mezi pribehem o robotech a sedmi stejne se jmenujicima stagema ve tmě.
    fok knows
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: fakt? ja mam pocit, ze to tam v nejakym tom guidu, co rozdavali, bylo, ale mozna uz mi jen pamet neslouzi...na tom Outlooku si to pamatuju kazdopadne dobre, protoze me to sralo a kazdej den jsem volal do CR brachovi, at mi nahlasi aspon kdo ten vecer hraje na jaky stagi :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FALLENGEMINI: pripoina prvni let it roll v benesove, tam mi taky prislo ze se pocita s tim ze vsichni maji chytry telefony a nakou LIR appku kde je vsechno napsany.
    vystup byl ze mi doslo ze do tyhle podoby festaku a dnb uz nepatrim, a tak jsem sel do prdele.
    ESKA
    ESKA --- ---
    TOOMUCH: kejvu hlavou.
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    ESKA: a dojmy? :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    CRUSHEER: me osobne tenkrat nejvic zklamalo to, co jsem bral po zkusenostech z tuzemskych festivalu jako samozrejmost - dostupnost informaci. kuprikladu lineup clovek mohl zjistit bud na netu (a to jeste jen tak, ze vedel, kdo na jaky stagi v danej vecer hraje...datovej roaming jeste samozrejme neexistoval) nebo si musel koupit festivalovou visacku asi za 15 EUR, na ktery byl program povesenej (i s casama). jinak to neslo.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    FALLENGEMINI: Asi jo no, scéna se za posledních pár let docela posunula a to nejen u nás. Jinak ne že by tam bylo všechno špatný, ale celkově spíš zklamání.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    CRUSHEER: to se divim. respektive asi je to dany dobou, ale kdyz jsem tak byl tenkrat 2013, bylo to hudebne uplne jinde, nez co clovek mohl slyset u nas v klubech/na festivalech, fakt sety "for the headz" :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FREEDA: já jedu

    AKISAN: voe
    L4MA
    L4MA --- ---
    CRUSHEER: je dobre ze na to vzpominas s humorem. :) je to kazdopande smutny a zaroven desivy...
    KYN
    KYN --- ---
    AKISAN: Mně se tohle stalo mockrát, ale spíš naopak. Nejvíc u Vegase z OAF.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    L4MA: to mi připomíná, že minulý rok jsem byl konečně na outlooku, kde byl line up trochu podobnej jako tady, a never more ;) tolik jump upu (nebo festivalový selekce obecně) a mcs na jednom místě jsem nikdy neviděl, ani na liru :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: to ses slusne napraskal)))))
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    SYXAO: Já bych strašně chtěla.
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: nekdo kdo fakt zboznuje vocalists, mcs a hosts? :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    tak kdo jede ;-)



    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: hele celkově mě tam nic moc nebavilo, nejvíc mě bavil asi break, ani ten alix perez moc ne, až když jsem si ho poslechl doma tak tak si řikám tyjo ono je to super skoro jako bych tam od něj slyšel úplně jinej set...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam