• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: sou dost drahy a sou vic uznavany nez vetsina rockstarz a treba Shades malokdo zaplati do klubu v CR.
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: pisu Frankee myslim Frankie. neulehcujou to. :)
    btw to jsou tak drahy? byl bych nerek, ze alix s halogenixem a montym jsou obecne uznavany rockstarz (prozatim :)).
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: bacha, to je Mr. Frenkie, ne Frankee :) ale chapu... jinak ono udelat 1985 Music session je podle me pro CR na (mozna za) hranici moznosti :(
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: to rikam blbe, akce samotna je v pohode, ale nejak mi tam ten Monty mezi Frankeeho a Symplexe vubec nesedi.
    predstavoval bych si spis dedicated 1985 Music session. :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: tvle co to je "pochybna akce"? :D :D :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    mimochodem, kdyby si nekdo nevsimnul stejne jako ja, tak v patek je v Crossu Monty na takovy pochybny akci...
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    Take Control 5.5.2018 ve Stormu
    Událost: https://www.facebook.com/events/202166880335135/


    ESKA
    ESKA --- ---
    SYXAO:
    L4MA: jo UT fajn set, a jak říkáš, hodně v tom byl ten starej feeling .) Ikdysž to teda bylo o hodně víc neuroidnější, než sem myslel, že budou hrát .)
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: predpokladam ze to bylo jak rikas. gradace Hybris - UM - Rido byla zrejma a ten MC urcite taky sehral svoji roli...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: zajimavy. 2 tydny zpet na zizkovsky noci hral nadherne pestrej deep/tech/neuro set prolozenej melodictejsima vecma (namatkou treba Lotus Flower z novyho alba Logisticse) - kazdej, kdo tam byl, na to pel chvalu. predpokladam, ze proste mel v pozdejsich hodinach pocit, ze si to zaslouzi prilozit pod kotel))
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: ja radsi domu. :) btw ten MC, kteryho pritah do jeho kolotocarskyho setu je ve skutecnosti Thomas Oliver, kterej nazpival Twisted. nevite nekdo jestli zpival, nebo jen hulakal?
    proc by meli UM hrat nejaky necro vrtacky? :D

    LKD: ani nevim jak to spravne pojmenovat, takovej prebuzenej, hodne urvanej mainstream, jak kdyz skloubis stary Pnedulum s novym necrem? :)
    VEX
    VEX --- ---
    VEX: konkretne ty basy jsou nejaky virus ti snow presety, nebo co to mel. Ale to je podle vseho legitimni postup
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: no já po třech tracích raději odešel dolu na votavu...
    ...jinak teda ulterior motive za mě super jízda bavilo mě to, a trochu jsem v tom slyšel i ten starej feeling, žádný "necro" vrtačky ;)
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: lepsi je ta, jak je prvni album montovany z presetu.
    L4MA
    L4MA --- ---
    KYN: ja si samozrejme o takovejch prvoplanovejch pomluvach velmistra virtuose myslim svy. :)
    ale rikal proste "wrong key" a "could not pull off himself".
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    mi stacilo se podivat na ty vysledky abych mel jasno o zbytecnosti na ntou. alr jestli se o tom hádaj v tom podcastu tak si to raf poslehnu.maloco z lidi dostane takovy vykruty jako hadka nad potratem
    DNS
    DNS --- ---
    KYN: to já samozřejmě netuším. Ale pointu vidím v tom, že to prostě neslyšel.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: me zase Amit vypravel ze ho dj RAP milovala s ze Asian Dub Foundation ho prosili, at jim produkujw desku))) bud v chillu.
    JUANITA: tohle uz je spis na Rytmus Zivota))
    LKD
    LKD --- ---
    seriózní diskuzi o awards takhle zabít vulvárem
    ;/
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    L4MA: volali z blesku. ze to berou.
    KYN
    KYN --- ---
    DNS: Ano, takže to přezpívali nebo pitchli? Prostě co znamená "opravit tóninu vokálu"? Budu muset poslechnout obě verze, pak mi to snad dojde..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam