• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    KYN
    KYN --- ---
    L4MA: jo, u 185 bpm sem v autobuse vyprsk smíchy :) Jinak sem taky někde v půlce a mam takový smíšený pocity. Tyhle filozofující rozhovory "o bytí" samozřejmě vždycky riskujou, že budou trochu směšný, na druhou stranu tam vidim slušnej pokus o sebereflexi. Když překonám svou tendenci všechno shazovat, tak je to fajn. Každopádně cenim, že dneska někdo jede tolik kilomerů, aby udělal rozhovor face2face.
    L4MA
    L4MA --- ---
    KYN: "...ale já si myslím, že pro hraní mám fakt talent. A že mám, myslím, docela velkej talent.

    S tím souhlasím. Poslouchal jsem nedávno jeden z Tvých starších setů, myslím z Matrixu, a překvapila mě ta úžasná energie, 185 bpm."

    :DDD
    STUART
    STUART --- ---
    KYN: Jsem někde za půlkou, ale už tam je to hrozně hluboko.
    KYN
    KYN --- ---
    Četba

    S DJ Katchou o hraní, bytí, technologiích a návratu na scénu | hoofbeats
    http://www.hoofbeats.cz/s-dj-katchou-o-hrani-byti-technologiich-a-navratu-na-scenu/
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    RONDO: moje první návštěva Roxy +takovej mejdan...doted na to vzpomínám, díky za připomenutí...na to, že mi bylo cca 19náct v té době jsem byl z Roxy hotovej :)
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    VON_GILOTINE: RONDO: no jo, tak 15 jenom :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    che che, to by měkkouši už dneska nerozdejchali hehe
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RONDO:
    VON_GILOTINE: tohle byla opravdu prvni navsteva Marcuse v CR ...dal brutal set tenkrat a mejdan jako hovado... na bushi prave lidi tyhle veci zvladali bravurne. Pamatuj si jak tam dropnul Barracudu a Outaspace!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tak ono od liquid boomu 02 high contrast a spol.. ale pockejmež na akiru treba tu byl marcus i driv, jeho paměť bude vědět.
    RONDO
    RONDO --- ---
    to bylo tohle asi ne?

    pak si pamatuju este bush ca 2006-2007 ale to už liquid frčel na max
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    nak ti to casove nesedi, jinak palec hore
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    úterní vzpomínka:

    Nedávno to byl rok co už tu není Marcus Intalex. Krom toho, že byl supr producent a hrozně vtipnej moderátor svýho podcastu, tak byl i zajímavej DJ.

    Před hodně moc rokama (cca dvaceti) hrál v Roxy na noci Bush. Tenkrát se lidi liquidu smáli, cokoliv měkčího než Ed Rush byly buzíkárny. No a Marcus hrál fakt měkce, vůbec ho to netrápilo, jak kdyby říkal: "Zdá se ti to moc měkký? Tak počkej, dám tam ještě něco měkčího.."

    :D
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    TOOMUCH: ve Vibu se hraje skvěle, gramce i techniku mají v dobrým stavu. Akorát mi trochu uniká proč se na to ptáš v auditku o dnb? Hrál jsem tam electrohouse a techno... Btw. že jsi nepřišel, když tě to tak zajímá :)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    tak co, Méďane, jak se hrálo na fetish party v Brně?))
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    INK_FLO: myslím, že to bude aplikovatelný i na jiný žánry. respektive už delší dobu je, viďžeo.)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    čím archivnější, tím víc fresh
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: true
    L4MA
    L4MA --- ---
    INK_FLO: “The raving generation only lasts so long. So I can now play a tune from 2005 and it’s like a dubplate to a lot of them anyway.” - Lenzman

    :)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    INK_FLO: jump up is the new grime)))))
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam