• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    ESKA
    ESKA --- ---
    MARIHAI: let me google it f.... anebo ne. Serum, Bladerunner & Voltage.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    ESKA: Co to je kings of the rollers?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    :oD
    L4MA
    L4MA --- ---
    ESKA: cejtil by ses na nejakej obsahlejsi report?
    pripadne kdokoliv jinej? :)
    ESKA
    ESKA --- ---
    ESKA: Nejvíc future ale teda QZB. To už má s ostatním dnb společnou fakt jen tu rychlost :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ESKA: oboje, co pises, me moc mrzi a e kings of the rollers sem videl videa a litoval!
    ESKA
    ESKA --- ---
    AKISAN: Co předvedli Enei & Kasra, to byl teda taky kurva future dnb první ligy.

    A Kings of the Rollers, to je teda taky jinde.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ale Friction... nikdo nezahraje classics set jako on....

    jen pro info:

    jeho intro....

    Hive - NEO
    Dillinja and Lemon D - That Amen Track
    C4C+Friction - Carrier
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: ja byl jen ve ctvrtek poradne poslochat po stanech.... hrali sme az v pet rano. A patek sem po hrani s coppou prejizdel na Povalec takze jen ctvrtecni noc.

    Hral hodne novyho asi = proroze sem toho hafo neznal a nejaky vipcka.... ale hlavne primarne dnb a primarne takovy ty bassovy sypaci rollery... tahlo to jako krava!

    tady se muzes kochat

    https://www.instagram.com/p/Bl_6WYhnj3p/?taken-by=akira_deadly_viper

    https://www.instagram.com/p/Bl_8LQ6h_Dd/?taken-by=akira_deadly_viper
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: vypravej o Alixovi prosim. hral hodne novyho? a Monty a Halogenix?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Portal stage ve ctvrtek na LIRU rulez! D.Bridge a Skeptical pecka, Friction nalozil takovy klasiky ze sme srali ale ALIX PEREZ je král!!

    Na Madhouse stagi sem dal pulhodky InsideInfa a uplne vyborny... future dnb první ligy.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    MARIHAI: vzhledem k dnesku jsme po odehrani dali asi jen pul hodinky s LE, hral hodne Hospital klasik, kdyz tam poslal Unglued bootleg If We Ever, tak lidi rvali jak pomateni...takze atmosfera paradni a tipuju, ze Calyx s TeeBeem to pak rozlozili uplne))
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    FALLENGEMINI: Jaky to bylo
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    MARIHAI: je tu docela dost lidi ;) a taky 3 mixy a 6 playeru, na tom clovek nehraje kazdej den))
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    MARIHAI: bude... vedro :D
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Dneska Teebee a Calyx ve stormu. To by mohlo bejt dobrý tam nikdo nebude :)

    https://www.facebook.com/events/450841082025534/
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    krátkej report spíše dojmy z hospitality on the beach v chorvatsku - 4 stage hudebně nejbližší mi byla ta na pláži, atmosféra super, nej zážitek když Tony na začátek svého influence setu nahodil CCS - Whole Lotta Love - první desku kterou si kdy koupil - ten pohled jak si to užívá k nezaplacení (čekuj můj instagram a pochopíš)
    atmosféra celého fesťáku hodně uvolněná, jak jinak kombinace liquid dnb, sluníčko, moře jinak nejde... nej set nečekaně páteční closing set na beach stagei v podání bratrské dvojice Logistics B2B Nu:tone oba mě velmi mile překvapili příjemným liquidem jako za starých časů hospitalu, dale musím vyzdvihnout sety Calibre B2B d.bridge, super zahrál také Bcee, Seba & Robert Manos, Blu Mar Ten, Technimatic, Marky, Electrosoul System a celkově mě bavili všichni kteří hrali na beach stagei kde jsem se snažil trávit nejvíce času. Svým pondělním dnb setem který mě bavil překvapila i Flava D. Naopak jsme v pátek utekli z jakési nejsíše chorvatské djky hrající na 3. stagei které se mptrojky v přehrávačích vyloženě kopaly... poslední dobou se to množí viz mnou vzpomínaný Conradovo ranní set na jaře v chapoe rouge... další nešvar převzatý z anglických parties přehnanost mcs kteří byli prostě všude, bez nich by to bylo mnohdy daleko lepší čest vyjímkám (zdravím tě Roberte ;-))
    Jinak co se týče technického zajištění festivalu tak z čr jsme zvyklí na trochu vyšší standart, sounsystem na hlavní stagei odpovídal tak soundu na 4. stagei LIRu, na beach stagei byl základní preset F1 který evidentně nedostačoval protože to vzadu prostě už nehrálo zvlášt když se trochu víc zaplnil parket, ceny alko i nealko na barech odpovídali anglickým cenám, což jsem tak nějak očekával už předem, místní točené pivo pilsner 93 kč se naší plzničce chutí ani zdaleka neblížil, jídlo ok ale relativně malý výběr opět jsme zhíčkaní z LIRu. WC překvapivě v pořádku, holky měli teda jiný názor no... celkově byl festival koncipován pro max 4 a 5 tis lidí což určitě nepřekročil. ochranka bez problému hodně benevolentní čehož jsme patřičně využívali, pronést alkohol a cokoli nebyl problém.
    Celkově se mi hodně líbila ta koncepce festivalu ala hospital a jeho kamarádi si udělali dovolenou u moře, absence jakékoli backstage, většina djů prostě pařila na svoje kolegy nebo se oddávala opodál jiné zábavě. Žádné přehnané dekorace na stageich vše s rozumem alespoň to nezvyšovalo už tak vysokou cenu lístků (velké H bylo však přítomné všude snad abychom nezapoměli kde jsme :))
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    ESKA: Ještě vtipnější je kombo SASASASASASASA a Phace&Misanthrop. Tam nastane dopravní kolaps nebývalých rozměrů.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---


    THE PRODIGY - NO TOURISTS the album

    Out 2nd November

    The Prodigy Official Online Store : Merch, Music, Downloads & Clothing
    https://theprodigy.tmstor.es/
    LKD
    LKD --- ---
    Phonetick: Kvantita dnes předbíhá kvalitu, člověk musí více filtrovat. | Hoofbeats
    http://www.hoofbeats.cz/phonetick-kvantita-dnes-predbiha-kvalitu-clovek-musi-vice-filtrovat/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam