• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    KYN
    KYN --- ---
    AKISAN: ty můžeš :-*
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: f u :oD
    KYN
    KYN --- ---
    Hlavně ať lidi už víc nehulej, just sayin´
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TEKKIT: tak az mi ji nekdo ukaze...tak skoncim no. to je toho))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PECIK: ja popravde hulim vic nez je zdravo....ale kdyz se nekdo ohani sebereflexi, tak by mel zacit u sebe.... a to se snazim delat celej zivot a nekdy si to prave beru az moc... a hlavne...nenazyvam nikoho nulama. Myslim si, ze neni tak divny, ze se divim.
    PECIK
    PECIK --- ---
    AKISAN: ale notak Stepane, co se rozohnujes...at si prece kazdy mysli a rika co chce, jsem prekvapeny, ze se vas to tak dotyka...
    lidi by meli vice hulit
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    AKISAN: říká se tomu Akirova červená karta ze scény, když ti ji někdo ukáže - končíš!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PECIK: a proc by ho mel nekdo "vylucovat ze sceny" ? dafuq? je to jak napsal fallen....
    PECIK
    PECIK --- ---
    AKISAN: spise jsem myslel to, ze ma v pici jestli se ho nekdo bude snazit vyloucit ze sceny atd...
    Nelibi se mu, jak to tady na pisecku funguje a tak se rozohnil...normal...
    PECIK
    PECIK --- ---
    jsem tazan, odpovim dle toho co si myslim...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PECIK: tolik jedu a hateu = nemam v pici

    jussayin
    PECIK
    PECIK --- ---
    AKISAN: protoze ma v pici a rekne, co si mysli...na rozdil treba ode mne, jelikoz ja mam uplne v pici a nemyslim si nic + nikoho nezajima muj nazor
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOOMUCH: tak
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOOMUCH: spis at sem klidne napise, jestli ma chut...ale nejsem prazak, tak se mnou se bavit mohl po tech letech co se zname)
    L4MA
    L4MA --- ---
    ESKA: to bych uplne klidne rikal teda.

    "Já to vidím v přístupu celkovém. Teď už je prakticky nemožné dělat párty jen tak. Djs investují nemalé peníze do PR, aby se z nich staly “celebrity”. Jejich ceny tedy stoupají do závratných částek a vzhledem k množství akcí, které se pravidelně týden co týden konají, vyžaduje organizace velké úsilí a nemalé finanční investice."

    jaky cesky dnb djs tim ma na mysli? mluvi jak kdyby tu byly davy nejakejch dnb Pauly Du. :)

    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    možná by si přál, aby byl zas mladej :))) možná je to celý jen o tom, že by to dnes nastartoval líp/jinak. můžu se ho taky zeptat.)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ESKA: no prave....proc tolik jedu, kdyz muze mit v pici.
    ESKA
    ESKA --- ---
    L4MA: Zase úplně uplakánek bych neříkal, jen je v tom rozhovoru cejtit zbytečně moc jedu. A zrovna on to nemá vůbec zapotřebí. Hraje, produkuje (skvěle) , vydává... co víc chtít?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam