• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: sry, uz sem chodim vazne jen sporadicky. Bylo to fakt docela hrozny. Kamcza byl v hodnoceni az prilis hodnej. Ja bych dobrovolne utekla, kdybych nehrala po nich. Mrzelo me, ze si to naslo fanousky, ponevadz ja bych za takovouhle performance vesela za koule do pruvanu. Nebyla jsem tam na uplnej zacatek, ale z dvou hodin co meli pro sebe se Vlada na podiu vyskytoval jen tu prvni hodinu a nezaznamenala jsem jedinej pokus o jeho halekani do dnb, vzdycky tam pod tim hral kysi hiphop/halfstep/grime. Druhou polovinu setu Vlada chodil na podium jen mavat fandum a fotit. No a Complexe uz nechci v zivote slyset ani na pet minut. Zcela me to vylecilo z poslednich zbytku respektu k tomuhle kdysi dobrymu producentovi. Takovej maglajz nahazenych hitovek paty pres devaty jsem dlouho neslysela. Nemelo to hlavu ani patu a dokonce se mu tam primotala i Nirvana a jine pecky. Ne v remixech, ale originaly, uprostred setu, treba do Noisie. Bez konceptu, bez provazani, jedna facka za druhou - pejsek a kocicka varili mix. Nevermore. Klicenka by byla malo, fakt.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    L4MA: na začátek byl cistej rap, pak hrála Complexka vorvanej střední proud hitovyho dnb a Vláda do toho halekal. Nebylo to trapný, svoje fanoušky si to našlo (přišlo i do Crossu hodně ksiltovek). Na druhou stranu, dějiny žánru se tu noc taky podle mě nepsaly :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: na igramu sem normalne videl videa kdy Matia hrala dnb a Vladimir do tho rapoval.
    L4MA
    L4MA --- ---
    vzhledem k tomu, ze nebylo zodpovezeno VON_GILOTINE: , dvolil bych si jeste jednou adresovat otazku primo eskovi, kamczovi nebo generixx.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Chase & Status - Heater (ft General Levy)
    https://www.youtube.com/watch?v=8OKdtLlwJjs
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: zasranej junglista :oD
    KYN
    KYN --- ---
    Lol

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    tvl a v patek classics set GROOVERIDER v Crossu, hmm!

    https://www.facebook.com/events/321298018474970/

    Classic stage:

    Grooverider (uk)
    Rido (special classic set)
    Ahz
    M4Y4
    MR_NOBODY
    MR_NOBODY --- ---
    Nemuzu si pomoct, ale evokuje mi to new kids turbo/nitro a to nechces mit na akci pred ocima
    L4MA
    L4MA --- ---
    VEX: tak to jo. jako poslouchat to hodinu a vic v kuse, tak se asi zabiju, ale na druhou stranu to i drumstep, electroswing nebo vladimira. zas takovy peklo to neni... :)
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: Já uplně zapomněl, že to existuje, tak mě to znovu zaskočilo.
    L4MA
    L4MA --- ---
    KYN: VEX: jste nejaky drama queens ne? dyt je to uplne stejny jako jakejkoliv jinej hardstyle. coz je teda sracka k pobliti, ale tyhle nejsou vyjimecny vubec nicim. :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    VEX: nalákal si mě, ale musel sem to vypnout bylo to na mě takový moc tupý a to si nějak náročnej nepřijdu.
    VEX
    VEX --- ---
    KYN: Nalákal jsi mě. Pustil jsem si záznam z Qlimax 2017 a nenacházim slova, kterýma bych to popsal.
    KYN
    KYN --- ---
    Sem si vygooglil Guns 4 Hire a proklikal asi 5 tracků. Nedělejte to.
    PECIK
    PECIK --- ---
    SOLDIK: bozi!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOLDIK: kdo nebo co je zatox, guns4hire s gpf?
    videl jsem i plakat na ulici, ale to jsoz naka hardbass jmena nebo tak neco?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Imagination Festival 2018 odhalil kompletní line-up: Vystoupí na něm Gunz 4 Hire, Zatox i GPF | Blesk.cz
    http://www.blesk.cz/...nem-gunz-4-hire-zatox-i-gpf.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hele to je vtip nebo jak jako,
    ja myslel ze bude hazet naky lyrics do dnb a ne ze mu bude bcomplex delat majka trafika.

    muze nekdo osvetlit jestli tam doslo i na dnb?
    PECIK
    PECIK --- ---
    Hruzunahanejici
    VEX
    VEX --- ---
    Bizarni
    L4MA
    L4MA --- ---
    bkomplex + vladimir (nondnb)
    vydrzel jsem jen 15 minut, ale lidi se bavili a ocividne vedeli, co se bude dit...

    https://photos.app.goo.gl/dxsSzCN7ZXzFxs1p6
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FORACE: high FIVE :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam