• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Tak trochu s křížkem po funusu, ale tak i já něco přidám.

    Pátek byl epickej, po všech stránkách, narváno už brzy, abych byl dole z půlky zaplněnej parket lidmi, kteří se bavili už v takový čas bylo nečekaný. John B zahrál set, který asi nikdo z nás nečekal. Temnej, tvdej, rozlámanej, old Metalheadz style, spousta klasik, chvílemi dokázal vyrazit dech trackama jako Moongerm nebo Blind!!!. Trance'n'bass byl ze začátku a pak ke konci, čehož jsem sice čekal o něco více, ale ten set byl tak skvělej, že mu to musí odpustit snad každý. Bavilo ho to natolik, že přetáhnul asi o dobrých 20 minut a byl nadšenej. Atmosféra se fakt dala krájet snad jedině light saberem.
    Je skvělý se setkat s odezvou od zahr. hostů, kteří si ten oldskool koncept užívají stejně jako my. O to hezčí je se pak potkat s headlinerama, kteří na Wormholu hráli v minulosti a dodnes na ten večer vzpomínají (kdy jsme se s Rudeboyem potkali s Markem z C4C minulý víkend v Blavě).

    Za tyhle zážitky jsem opravdu nesmírně vděčnej a díky nim mě to stále baví dělat.

    Datum příštího Wormhole je jasné, odehraje se 12. 4. 2019 a po celkem dlouhých jednáních se povedlo do Prahy booknout projekt, který tu nikdy v minulosti nebyl a pro milovníky "golden era" dnb to bude hudební zážitek.

    Díky všem, kdo v pátek přišli, byl to naprosto úžasný večer.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    PAYAONE: nahrávat se to nahrávalo ;)
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    MEDAN: super, a budeme si to moci nějak ověřit osobně ? Ale hádám, že jen tím, že na tu akci dovalim ptže nahrávat se to asi nenahrávalo...
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    L4MA: díky :) a na Mayu se taky nesmí zapomenout, hrál taky úžasně. No prostě celá ta párty byla přesně pro nás :))
    L4MA
    L4MA --- ---
    MEDAN: ty si zas ty mlady pekne vyskolil, jak to vypada, kdyz nekdo skutecne micha... :)
    fakt paradni vinyl sety, ty i anakin + 2k.

    John po hodine a pul prvotridnich amenu a anthems pridal jeste 20 minut trancu, je to fakt pan.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    John B totálně překvapil a zabil! Naprosto boží ukázkový retro set. Amen rulez! Trance byl jen chvíli na začátku, pak se na to vysral a hrál jak za mlada. Je to srdcař a jeho image je jen přetvářka :) Btw. opět se mi potvrdilo, že je jedno jak je dnb starej - jednou byl dobrej, dobrej je pořád! 9 z 10 mladejch v narvaným Crossu to rádo potvrdí. :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOLDIK: tenkrat to bylo v poradku. atmosfera a tehda jwstenebylo jasny jak veci skonci takzw toto slapalo dobre
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ale nerikam nic, sam jsem tam poskakoval jak lulin :))

    FUTURE PROPHECIES 16.12.2005 Fleda Brno
    https://www.youtube.com/watch?v=WwNJg2w129c
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VON_GILOTINE: jeli strasny bomby ve smyslu, zabak sem, zabak tam :))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    i kdyz vysla az 06, ale jsem presvedcenej ze prvne zaznela nekdy na prelomu 04/05. a po letech je to vlastne super vykopavka


    M4Y4: ach prilis vzpominek, tam se vlastne vidime poprve imho a hanice ma jeste dredy tipuju, a vystoupime na kralove poli z nakyho duvodu a ja tam potkam svoji nemesis z olomouce a future prophecies jeli strasny bomby a john zandal jak pan a bylo to na vanoce..teda myslim. mno..
    ale dodnes vim ze sis jel nechat podepsat ten vinyl jak tam je john b s mrtvou buchtou na pokoji hotelovym.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VON_GILOTINE: Brno trip na Johna a FP, tvl!
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VON_GILOTINE: jj, tuhle jsem to vytáhnul a bylo to dost komický
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    stalking you on my space je 04,hehe.

    uzijte. me nepusti syndrom down
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA: Jo a prý se na to sám moc těší, takže já se těším dvojnásob. :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    M4Y4: a mistr jinak akceptoval 2005 strop?
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Dneska WORMHOLE v Crossu a s Johnem B.

    To už tu zaznělo, ale že mist přislíbil a dávku trance'n'bassu, to ne.

    Tak a teď už to víte!

    Event: https://www.facebook.com/events/1017706845097928/

    Lineup
    Wormhole 97-2005 Jungle/DnB
    21:30 - 00:30 C.N.B
    00:30 - 02:00 JOHN B (UK)
    02:00 - 03:30 Anakin b2b 2K
    03:30 - 05:00 M4Y4
    05:00 - 07:00 Story

    Flat beats stage
    22:00 - 00:00 Otto Mayer
    00:30 - 02:00 Prokta
    02:00 - 03:30 Not Tonight
    03:30 - 05:00 Animal Print

    Vstup/Entry
    till 21:00 90 czk / after 150 czk

    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: my to mame dneska v Praze taky :p uzijte si Berlin!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    BAMB00CHA: rozkaz, provedu!
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    AKISAN: Poradne to rozjedte! ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Jestli ste zitra nebo mate nekoho v Berline tak at se za na ma stavi.... vinyl vecirek, classics

    RA: Four Years of Blasted dnb at Lauschangriff, Berlin
    https://www.residentadvisor.net/events/1171598

    Stakka and Skynet (Kraken) - Side Effects
    https://www.youtube.com/watch?v=q_3L-zE6aMw


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam