• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: kdyby za tebou prisel nekdo, kdo se tim zivi, a nabidne ti, ze vam jako kapele natoci za 15stovek profi audio/video zaznam... tak bys to nedal?
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    FALLENGEMINI: tak určitě tam existuje taková rozvaha kterej dj bude mít sledovanost a vyplatí se to udělat a kterej dj sledovanost nemá takže tý editaci nedá čas pokud jí nebude mít zaplacenou. Určitě to neni jen o tom nechat jenom točit kamerku. A taky bych si tipnul, že podobně jako většina lidí začal s nadšenectvim a pak to jen racionálně zhodnotil protože čas je omezenej.

    Každopádně bych za to asi taky nezaplatil :)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    nevím no, zkusil jsem dvě čísla a podstatná část byla o různých trendy tech-house pičovinách
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    djmag ano
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    INK_FLO: sorry, neni
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    AKISAN: sorry, ale Mixmag je dost o hovně...

    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ad to nahravani, je to prace jako kazda jina, natocit video, sestrihat obraz, namasterovat zvuk...vsechno to trva nekolik hodin, ktery s tim musi clovek stravit.
    co se nahravani zahranicnich hostu tyce, vetsinou si to objednava/plati klub. pro ne je to promo. je celkem logicky, ze se to bude tykat toho obsahu, ktery muzou nejlepe vyuzit, takze velky jmena, ne local djs.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: urcite vetsina si zaplatila a nebo to byl jako bonus prave od klubu, akce atd....

    promo si bud delas sam a nebo si ho platis..... v tyhle zemi nefungujou poradny zadny hudebni media.... doby kdy za mnou jezdili fotografove z xmagu/tripmagu etc. jen kvuli fotce a rozhovoru aby to pak vydali, je davno pryc. Obavam se ze lepsi uz to nebude....

    Nedavno sem si v Berline po hrani sel koupit rano casopis Groove, to byla takova zelezna jistota, tak sem ho sehnal sice ale s napisem... LAST ISSUE EVER.... mixmag prej taky brzo padne. DJmag jede jen diky placenymu promu.
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: koukam. :) takze proste tohle nahrat/nenahrat si resi kazdej CZ dj sam na miste pred hranim a kdyz neda 15 set tak se proste ta kamerka nezapne? nikdy to nezastresuje poradatel nebo cross, tyhlety "fees"? vsichni ty nahrany "no name" djs, co maj zaznam na Portalu, si to zaplatili?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DABE: yap
    L4MA: krasna predstava)
    DABE
    DABE --- ---
    AKISAN: to asi ne, ale predpokaldam, ze "hele Robe tady mas XY za hrani minus 1500czk pro dnb portal" neprobehlo;)
    nechci se v tom patlat, jen mi to prislo zvlastni. coz je ale muj problem. resp doba uz je asi takova, ze si za promo holt zaplatis...
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: jakoze nekdo zaplati djovi za hrani a u toho ho zdarma natoci, takova byla moje predstava.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DABE: seen....ono uz kdyz ti nekdo rekne ze ti na live zaznam pujci sluchatka a da ti tohle tak je to hell)) ja to prozivam)) ale dal bych klidne dalsi takovej set)
    L4MA: jakoze Ales z dnb portalu bude platit djum aby jim natocil zaznam a dal na web?
    L4MA
    L4MA --- ---
    DABE: ou... tak to naprosto chapu, byl bych si myslel, ze placeni bude probihat spis naopak. :)
    DABE
    DABE --- ---
    AKISAN: no jasne. ja tam sel bez sluchatek s predchozi domluvou, ze mi Tono sluchatka pujci. o tom jake budou rec nebyla. nijak extra to neprozivam...
    proc nemam sluchatka? protoze si je vzaly do parady decka:)
    L4MA: to je mozne. nicmene se mi dale nechtelo asi akceptovat 1500czk za porizeni. nejspis z principu
    L4MA
    L4MA --- ---
    DABE: jo takle, no audio je samozrejme vic nez dostatecny, ale prej dneska uz bohuzel audio bez videa nikoho nezajima (rikal Fallen :))...
    DABE
    DABE --- ---
    L4MA: rikal jsem si, ze zadne video nepotrebuju a audio zaznam snad bude k mani. nebyl:) resp se nejspis vztahoval k tomu videu od dnb portal
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DABE: je to v poho alespon je videt a slyset ze to micha clovek a ne stroj.. uz to jedu znova. Jen ale nechapu, ze jdes hrat live nekam a vemes si tyhle sluchatka...masochismus))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: :oD
    L4MA
    L4MA --- ---
    DABE: jaky jsou duvody k nesvoleni s porizovanim zaznamu?
    DABE
    DABE --- ---
    VON_GILOTINE: to snad ani nestoji za sdileni. byly tam docela drevni podminky a sluchatka od "walkmana" taky nepridaly:)
    porad si vycitam, ze jsem nekyvl na porizeni zaznamu na wormhole v crossu. tam to bylo v poradku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam