• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VEX: PODEPISUJI.
    VEX
    VEX --- ---
    VON_GILOTINE: Neco na ten zpusob. Popravde je pro me rano trochu vysvobozeni. Nedokazu drzet krok s tak hlubokym beatem, ktery reprezentuje vetsina lineupu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VEX: myslis tanecne? neco pro lidi?
    VEX
    VEX --- ---
    TOOMUCH: hraju v case kdy uz se slusi poustet tzv. "vod podlahy" tzv. "rychtu".
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Roots'n'Future back inna di area!

       

    Roots'n'Future DJs zahrají na vlastním soundsystému na starých známých repro s novou barvou k 20 letům DJingu, které slaví DJ RaveBoy, a z jehož desek budou hrát

    Roots'n'Future DJs on their own soundsystem with original flava in new colours spinning special b'day set from the vinyls of DJ RaveBoy

    Techno trax & pure trance & house classix (from acieed to deep)
    Gardenzitty & Bass Beast years (jungle/drum'n'bass)
    Sound Headquarters substeppas (dubstep/garage)
    Funky Drummerz & Ruff Squad (hip hop/oldschool hardcore/nu skool breaks)
    Messiah Komplex JAMs (grimey/industrial/breaks/core)

    HARD TO THE CORE/I FEEL THE FLOOR
    ESKA
    ESKA --- ---
    Ještě jeden pátek v Praze

    Facebook událost

    Do čtvrtka předprodej na Goout.cz ... ale ani pak na místě nebude o moc dražší :)

    VEX
    VEX --- ---
    TOOMUCH: pípstep:)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    VESLAK: a Vojta bude hrát duňstep? :))
    VESLAK
    VESLAK --- ---
    pátek v Crossu Drumstation vs. Eternia w/ Overlook, Intakx, Title

    Bez Rhytual teda, místo nich dá Overlook taky dnb.

    FB: https://www.facebook.com/events/246011379399289/

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SpectraSoul Live From DJ Mag HQ
    https://www.youtube.com/watch?v=PMJGzuLTzjE
    NEIGHBOUR
    NEIGHBOUR --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: taky diky draku! Nevidel sem. Ale ja byl rad ze stojim)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: moc dekuju! Mellifera M E G A !
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    můžu jen potvrdit alix zahrál fakt super, jeho set byl pěkně rozmanitej kdy deepy hlubší než propast macocha vkusně střídal liquidnější produkcí přesně tak jak to mám rád, zvuk perfektní, basa hustá že by se dala krájet, možná chvílemi to bassovalo i trošku víc než by bylo nutné, ostatní djs co jsem stihl zahráli taky moc pěkně, jen škoda že jsem díky víc jak hodinovému zpoždění autobusu přišel a melliferu a všechny co hráli před ní.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: L4MA: Alik byl spokojenej a potvrdil, ze je jednim z nej producentu-DJs, ja jsem moc rad, ze se po uvodni sypacce nebal mistama zvolnit, zaradit i soulful veci a klasiky typu True Romance (VIP) nebo Mr. Majestic...v tyhle pestrobarevny poloze za mixem ho mam nejradsi. lidi bylo imo tak akorat...nerikam, ze bych nebyl rad za vyprodanej klub, ale takhle to myslim bylo komfortni pro vsechny zucastneny. mlady lidi holt davaji prednost sypackam za polovicni vstupny. Mell na nyx nechodi, pokud vim, kazdopadne navrat za mix po pauze perfektni, o tom zadna)) kazdopadne diky za rozkryti mysteria okolo mokryho podia, fakt jsem nemohl prijit na to, jak k tomu doslo, kdyz jsem se po par minutach vratil k “hotovymu” :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    Alix je Buh, vysypal z rukavu neuveritelny dubplaty, ktery nas jiste pristi rok uplne rozmetaj na kusy. next level top shit. neutuchajici energie breakdownu nebo pauzirovani - non stop on top! lidi nejak malo big upovali, tak snad neziskal Velmistr nejakej spatnej dojem. :)
    BASS DON klasicky perfektni, tam neni co dodavat, ale Mellifera predvedla neco nevidanyho. takovou new-newskool neuro darkstep jizdu jsem jeste nezazil. 90% veci jsem neznal, ale chtel bych! je Mellifera na nyxu?

    ve Stormu jsem par lety nebyl a je to tam takovy utulnejsi a zvuk teda fakt paradni. nektery veci se ale nemenej, voda jen do kelimku, hajzly pretejkaj uz ve dve a navstevnost celkem mizerna... pobavila uklizecka, ktera to tam nonstop smejcila mopem mezi tanecnikama a jednou vylezla i na podium, aby vytrela pred Alixem. :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Hmmm dobry pecky!

    John B - Wormhole (Oldschool set) [DnBPortal.com]
    https://www.youtube.com/watch?v=xhF2TNtGvJk
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    dneska vecer takhle

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MTO:
    MARIHAI: hura
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Goldie and Ant TC1 deliver a beautiful rendition of 'Silent Night' in promotion of this years Christmas jumper

    https://www.facebook.com/metalheadz.music/videos/723622207991211/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam