• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: Zkusim to:D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: no krasa, to uz budu hajat po saune na gauci doma... muzes bejt modernejsi a prcnout to jeste vecer do instastories a oznacit? rad si dam)
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: Já jdu dnes ve 22 do R1 říct pár slov a pustit domácí tvorbu, ale to byste se museli fakt hodně nudit.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    Source Direct kromě toho že to je fakt hodně divnej týpek a i okolnosti jeho příletu byly dost na přeshubu, kdy do poslední chvíle nebylo jistý jestli do toho letadla skutečně nastoupil, tak zahrál vesměs to co jsem tak nějak čekal po poslechu jeho posledních setů, vesměs převažovaly oldschooly v kombinaci s rovným deepem, nebál se zahrát i starší jump up moc si nevybavuju co přesně hrál za tracky. jinak hrál kurva hodně nahlas a i odposlechy měl vyhulený tak že dveře z podia do backstage musely být zavřený, protože se to nedalo vydržet, takhle nahlas jsem to tam ještě nikdy neslyšel, přesto že mu to Nitrous několikrát ztišoval tak to moc nepomohlo. Jinak podle mě to byl asi nejvíc rozjetější set co kdy kdo na VPX vůbec zahrál. Pokud bych to chtěl hodnotit celkově tak úplně nenadchnul ale ani nepropadl
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: ja cumel na videa u nitrouse... takovy ty oldies goldies... nightflight, friday, nejaky d.bridge nalamany atd. ale vypadalo to a znelo krasne v tom crossu s tim 3krippl vjingem. za sebe lituju ze sem nebyl. Ale syky urcite jeste napise.
    ESKA
    ESKA --- ---
    CRUSHEER: Jo to sem si trochu myslel, že se stane, když sem viděl jeho set s Randallem.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    CRUSHEER: diks
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    VON_GILOTINE: po cca 20 minutách oldschoolů začal hrát nějaký nový věci ve stylu dnešních deepů ("rovnej" dnb beat) - za mě docela nuda, tak jsem po chvíli šel a nevím jestli se to zase zlepšilo. připomínalo mi to zklamání z BC na Wormholu.
    support mu ale nastavil atmosféru parádně - temný, zlámaný, 90s.. ;)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    co to source direct nakonec, jak to zahral?
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    SOLDIK: tak snad se moc nerozvášní aby mu to neulítlo chvílema do oldskool dnb :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    J Majik v breznu vyda nove album, vyhradne oldskool jungle.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    MEDAN: Odeslal jsem ti 10 hlasů. Prosím si Zacappu!
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Anketa za minulý rok. https://dnbawards.cz/ A než se tu strhne obvyklý flame, tak kdo napíše C.N.B do kolonky DJ, má u mě panáka! :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Yo, kdybyste se dnes nudili od 18:00 - 20:00 ..... mam chut na hluboky bassy a ameny))



    Konečně se nám podařilo sladit kalendáře a zítra k nám do studia dorazí AKIRA! Bude pokec nejen o muzice, ale i jeho 20 letech na scéně, zahraje nám guestmix a vyhlásí vítěze soutěž na Noisia!
    Laď to už zítra od 18:00 ✌️❤️
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX
    VEX --- ---
    TOOMUCH: legit:)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    VEX: já jdu, tak mě moc neserte a pojďte taky!
    VEX
    VEX --- ---
    VON_GILOTINE: Zkus to, taky zvažuju a jestli se rozhoupeš, půjdu.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: chápu
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: rad bych ale jedinej volnej vikend v lednu, tak budu spat, i pres den))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ja se teda priznavam, ze me to Kirilovo EP na Guidance vubec nebavilo (oproti tomu, co dal na Criticalu). naopak to UM + FC EP me postupem casu zacalo bavit fakt hodne a hral jsem to koncem roku porad.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam