• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VEX: since avicii and guetta a nekdo typu deadmaus 09/10, melo to i dnb remix od kontrasta. de o to ze country odpad je dobre ladenej na rytmicky popevky nebo luskani a vyskani apod..
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    za me uplne v pohode moderni popina. kdyby mi to zacalo nahodou hrat v aute nebo v praci, nevypnu to :D
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VEX: "zaprodil" je preklep nebo nejakej slang? snazim se pochopit co jsi chtel rict... :D
    VEX
    VEX --- ---
    Tak to Martin pekne zaprodil. Mu slapla ayahuasca ne?
    VEX
    VEX --- ---
    KYN: se pobleju jak je to naivni. Co maj ted popari s tema country rifama?
    KYN
    KYN --- ---
    AKISAN: mně to tak hrozný nepřijde. Nebejt tam ta kytara a vokál a byl bych ještě trochu retardovanější, tak by se mi to líbilo :)

    A Avicii mě taky napadl.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ale treba tohle me bavi no :oD

    Skrillex & Diplo - To Ü ft AlunaGeorge (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=9NwZdxiLvGo
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: tvl to je strasny... to zni jako remake ty picoviny od Aviciho (rip) ...

    btw to neni edm ne? to uz je proste pop)
    KYN
    KYN --- ---
    AKISAN: ježiš. Tys mě naučil tyhle věci tolerovat a občas mít rád :) Dělej:

    Lost Frequencies & Zonderling - Crazy (Official Music Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=LVEwL-sZzmM


    Je to cajk.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ja bych si to poslechl jak o tom furt pisete ale ja mam svatou valku proti EDM)))


    rekl nekdo, kdo hraval Knife Party))))))))))))))))))))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    nebo ho to fakt bavi... :P
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KYN: a ještě z toho bude mít velkou prdel jakou udělal sračku a cílovka mu to žere
    PECIK
    PECIK --- ---
    DABE: prave, hrabat novinky me prestalo bavit tehdy, kdyz jsme prestali nahravat Stra! Obcas sice mrknu, ale mam z toho vetsinou koprivku (pomaha mi Eska s jeho typy vedle v klubu).
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DABE: chapu)
    DABE
    DABE --- ---
    AKISAN: ne, protoze radio je v podstate me jedine hrani:) nicmene to mam jednodussi v tom, ze hraju vetsinou hudbu, kterou normalne posloucham, cili odpada potreba sledovat ve vetsi mire novinky. pri rozhodnuti zahrat treba neco klasicky tanecniho ale samo narazim na problem, ze nemam nic "noveho":)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DABE: jakoze ani k poslechu tech potencionalnich veci na hrani? ja sem ptam pac posledni dobou se setkavam s tim ze hodne lidi kolem me na to sere pac je nebavi se hrabat v novinkach.... muj zivot by bez toho z 50% nemel smysl :oD
    DABE
    DABE --- ---
    PECIK: me podcast, resp. vysilani na radiu Punctum v podstate drzi porad pri hrani.
    da se rict, ze pokud bych se v mesicnim cyklu nepripravoval na [křak], tak uz nehraju vubec, jelikoz by me nic nedokopalo hrabat se v te hromade balastu a hledat zajimave veci na hrani.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Dynapep!!! To byly casy!
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KYN: ...až na Nyx, tady vždycky přesahovaly vědomosti hranice Dynapepu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam