• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    VEX
    VEX --- ---
    RONDO: Survey byli v Crossu 2015, to jsme tam spolu byli right?
    RONDO
    RONDO --- ---
    Jako mega dík za pátek, velká legrace, tady pár neuspořádanejch poznámek á la report / deníček DJe

    Moc jsem se těšil že osobně potkám Quartze, protože mi byl nějak od začátku skrz svou muziku a online (ne)vystupování sympa. Přišel mi fakt velmi fajn týpek. Za mě hrál zajímavý tuny, ale působilo to trochu utahaně. Jeho hraní jsem z nesouvisejících důvodů nicméně nevěnoval moc pozornosti, spíš jsem ho pozoroval z povzdálí, takže mi třeba jeho útrapy prostě ušly... B2B s Hardym mi přišlo příjemně pestrý, hráli i nějaký "pozitivní" tuny, došlo i na neuro. Celkem se mi zdálo, že první dvě hodiny headliners' vystoupení chtěli lidi trochu víc tančit a nějak jim to nešlo, jakmile padla trochu víc jumpy tuna nebo něco tvrdšího, probrali se, ale až na poslední hodinu toho b2b, kdy oba postupně výrazně přitvrdili, působili trochu "neuspokojeně".

    O to víc jsem se nemoh udržet to trochu víc rozjet (D&R, Mr. Frenkie - Respawn, Friendless). Až na jeden max dva tracky jsem ale myslim nehrál nic, co by se normálně označilo za "neuro" - a lidi s tim šli z mýho pohledu maximálně. Pozoroval jsem to už minule na Drumstation s Eternia Music (jinak se do Crossu moc nedostanu), kde taky byl patrnej hlad v publiku po neuru (podobně jak teď zmiňuje Fallen, i tehdy lidi řvali "neuró"), na který - zdá se - jsou prostě od Crossu naučený (? domněnka). I tehdy mi přišlo že překvapivě velmi dobře reagujou na hodně rozlámaný temný ameny / reese bomby a tak... Takže bych řek, že je tam principielní otevřenost, akorát ty lidi prostě nemaj nervy na hodiny deepu a chtěj trochu protáhnout pařáty.

    Nevim co Quartz a DJing v minulosti, možná se to na něj teď celkem náhle sype. Oba týpci ze Survey maj za sebou dlouhý leta oddřený po všech možnejch sklepích, bytech i pořádnejch akcích. Před třema rokama SolHo taky zandal. A třeba Hardy teď řikal, že se vyloženě těší na hraní, že bude hrát nový věci a těší se na návrat do Crossu (kde byl někdy před několika lety...) Jinak SolHo měl podle všeho dorazit taky, ale kvůli zánětu v uchu to nedal. Tady 11 stará fotka Hardyho (vlevo) z (už taky zavřenýho) klubu Icon:


    Výpravy felláků z Berlína se účastnil i Frank co provozoval poměrně legendární klub Rosi's co s koncem minulýho roku zavřel. Patnáct let jeden z prostorů, kde pravidelně frčelo (mimo jiné) dnb. Úplně nepobíral, jak se Cross ufinancuje. Klub se mu pochopitelně líbil, akorát mu to přišlo všechno moc "dokonalý, dotažený, domyšlený", řek památnou větu, že tomu chybí "Berliner Rotzigkeit" čili berlínská "usoplenost"/špinavost/drzost.


    (HNS & Uumm, residenti Bassport party at Rosi's)

    V sobotu jsem vzal výpravu na pivo do Punta, bohužel tam hrály poměrně nudný housky, na který dnb headz neměli úplně náladu. Přišlo mi to tam ještě víc vyčitštěný než dřív, sterilita, mega škoda. Aspoň že je ta rudá pryč. Ale tak kdyby tam zrovna bylo Future Artefacts, asi by to celý působilo jinak. (Rozhodně lepší než Sousto místo Shadow uaahaaaah).

    Klubovna, kam jsme vyrazili na závěrečný pivo s posledníma přeživšíma, každopádně dost bodovala!

    P.S. - u DJ bylo mega kluzko, a podle toho co jsem slyšel tak parket buď nepříjemně lepil nebo taky klouzal... škoda toho!
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    KYN: palec za changing faces
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KYN: vzhledem k tomu co tam lidi naklikali za blbosti se nedivim


    hallucinator, dnb, jasne
    KYN
    KYN --- ---
    Nějak to zapadlo...

    Výsledky Czech & Slovak Drum & Bass Awards 2018
    http://drumplusbass.cz/news/vysledky-czech-slovak-drum-bass-awards-2018/
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: tohle (stejne jako na Halogenixovi) imo ani nebylo matro... spis hloucky britu co si chtej povidat zady k podiu a par znudenejch nasincu...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FALLENGEMINI: matro se nepta kolik je hodin, matro velí
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: co bych dodal...mozna jen to, ze kdyz na me v pul jedenacty z prvni rady na Drumstation rvou "NEURO", mam podobnej pocit jako ty))
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: tak to me mrzi, ze jsem nevydrzel, takovy b2b bych rad slysel. :) Quartz je bohuzel exemplarni priklad producenta, pro kteryho je djing naprosty utrpeni. fakt mel co delat, aby po tom co nechal hrat celej track od zacatku, vytahnul na konci savli s novym trackem aspon jakz takz na prvni dobu... neco takvoyho jsem leta nezazil... po necely hodine performance ala dj Winamp uz jsem to nevydrzel.
    Survey na druhou stranu absolutni faun, a okamzite se zaradil mezi nejlepsi djs soucasnosti. o to bolestnejsi byl pak bohuzel prechod k "playlistu na shuffle".
    a stejne jako na Halogenixovi jsem mel pocit, ze vetsina pritomnejch vubec netusi, na co prisla...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KAMCZA: nejdriv hral hodku Survey, pak to vzal na hodku Quartz a nakonec dali hodku b2b
    VON_GILOTINE: nalozil. ave berlin.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    dle par videi Agem nalozil jako totalni kral.

    vivat!
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    FALLENGEMINI: nebyl sem, ale vypadá to, že tíhu zodpovědnosti na sebe vzal Quartz :D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: stridali se volne dle vlastniho uvazeni))
    L4MA
    L4MA --- ---
    proc hral vcera Survey o pul hodiny min? a proc to vypadalo, jako ze ho Quartz vyhazuje? :)
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    DNES CROSS CLUB! ELITNÍ HOUSE A DNB!
    https://www.facebook.com/events/961240014078488/
    https://www.facebook.com/events/805682109786373/

    LOVES LAST EPISODE (Kenny Summit aka Chaka Kenn, US/Good For You Records)
    Marvelous Bey (ES / DarkRoom)
    Telly Savalas
    Smeghouse
    Skeledan

    Kenny Summit - Real Cute
    https://www.youtube.com/watch?v=Z4ldvvTs9bg


    2nd dnb stage:
    Akira (Kru Shadowbox)
    Furious Freaks
    Dj Mersi
    Infract
    Overtasked

    till 22:00 100 czk / after 22:00 150czk
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    MARIHAI: hele oni kupodivu reagují stejně jako my tenkrát. obvykle jsou překvapení z tak dobré hudby :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Nahrál jsem na youtube starý sety od I.N.I pokud má někdo zájem :)

    DJ C.N.B - YouTube
    https://www.youtube.com/channel/UCI6tEmNkyrMozJNEKX5Q17A
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    MARIHAI: :))
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VON_GILOTINE: Chtelo by to video “milenials reacts to 2003 style drumandbass”.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VON_GILOTINE: mega!
    PECIK
    PECIK --- ---
    VON_GILOTINE: jsem byl prekvapeny, co si tak pamatuju, tak Filip vzdy hraval v praveku sve veci (ktere jsem samozrejme moc neznal a proto mi to na party vzdy prislo takove slozite se do toho dostat), ale tady vykulil old skul set a top! Vsichni dedci a stare damy se usmivaly.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam