• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ze skupiny
    "Memíky for Moravian klučíky"
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RONDO
    RONDO --- ---
    actually legendary, nějaký dnb included
    [ ČÁRY V K / partyparty / 30.4.2019 / CR - Praha - Klubovna ]

    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    RONDO: jj, super, když mladí si skočej na dobrou muziku.
    DJPANZER
    DJPANZER --- ---
    L4MA: Rawthang feat. Kari Rueslåtten - Epilogue VIP :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DJPANZER: dobry vedet, zes prazskej, pisu si ;) Rondo mrk mrk ,)
    L4MA
    L4MA --- ---
    DJPANZER: a cos to prosimte daval jako posledni na stridani se saykem, a nechals to cely?
    DJPANZER
    DJPANZER --- ---
    L4MA: Moc diky, bylo mi ctí se účastnit a zahrát. Btw. set by měl být nahranej takže pokud to bude za něco stát brzy by měl být venku, snad bude po chuti. A z moravy jsem byl přesídlen do Práglu takže s vinylem mohu vyběhnout dle potřeby :)
    DJPANZER
    DJPANZER --- ---
    VON_GILOTINE: Ciwe, to bych si nedovolil :) jeste porad to IMHO nespada do kategorie old skool ktery by byl na takove akci vhodny, nicmene obe desky furt mam v arzenalu :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: dekuju moc, vazim si) don ,)

    Btw.... ja furt doufam, ze se Future Cut nahravali!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA: mne by bylo lito esli Panzer nezahral i kissed a girl remix a do toho hardcore vibes
    RONDO
    RONDO --- ---
    L4MA: díky!
    jinak z videjí na instagramu jsem měl právě pocit že vpředu celkem skákala omladina a to velmi spokojeně, což mi přišlo super! tak mám teď radost číst že znalci se skutečně taktéž dostavili
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    ILL_EEL: těšim

    BTW PDF v létě bude fajne, právě v sobotu na Štvanici, přes den, zase koncepční sety na jasné téma/subžánr od fukyn povolanejch DJs. Krásnej line-up, uvidíte :)
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    KAMCZA: jsem booklej na drumfunk :D ale nakej olckul tam asi urcite poslu
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    ILL_EEL: dáš na PDF brácho, early divný tracky :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    vzhledem k tomu, ze se nikdo vcetne m4yi poradne nevyjadril, tak bych si dovolil ztratit par slov, aby dalsi legendarni akce nezapadla, jako nejaka party druhy kategorie.
    Panzer. v praze. uz tato tri slova davaj tusit, ze nadchazejici udalost bude nevsedni zazitek. kdo vi a zna, da mi za pravdu, o jak prvotridniho a uvolnenyho dje se jedna. klenot moravy, o kterym jsem nemel ani tuseni, ze jeste hraje.
    Sayko mel problemy s prenoskou, diky cemuz nabral zhruba patnact minut zpozdeni oproti rozvrhu, a s problemy se jako jedinej z vinylu performujici potykal i behem hrani. bohuzel jsem jako na smrt zapomnel, s jakou spusti. behem asi peti tracku se dostal na svych standardnich "195+ BPM" a viditelne si to uzival. ne tak obecenstvo, procez vyprazdil parket tak, jak jsem o pulnoci v patek asi jeste nezazil. zvuky se zacali slevat, z hudby se zacal stavat galimatias, do kteryho jde stezi byt podupavat nohou a musel jsem se odebrat dolu.
    ovsem hned na uvod je treba rict, ze Future Cut predvedli pravdepodobne nejlepsi Wormhole set vsech dob. selekci uz nastinil AKISAN: ,ta se dala predvidat, ale ty mixy... bohuzel si pred bednama nepisu tracklisty, ale slyset tolik klasickej a bezprecedentne bravurne provedenejch, chtelo by se rict az anthem-like mixu v jednom setu, bylo az dojemny. doslova wormhole. temer vsechny anthems zaznely ve svejch originalnich verzich, nikoliv v remixech, coz nebyva zvykem. oba panove vypadaly maximlane soustredene. nevim jak casto hrajou, pripadne jak castou hrajou striktni oldschool, ale mel jsem pocit, jakoby to byl jejich posledni set. a aby toho nebylo malo, tak nas oblazili pul hodinou navic... myslim ze neni treba dodavat nic vic.
    chvalit basovyho Dona je noseni drivi do lesa. absolutni vystihnuti nalady, prizpusobeni se akci a peclivy navazani na headlinera je naprostou samozrejmosti.
    nakonec ti, co za to vsechno muzou. mam pro blondaty duo a jejich vystupovani slabost, takze nejsem objektivni, nicemene malokomu se me v pokrocily hodine a stadiu unavy podari kazdou dalsi deskou a mixem udrzet v klubu dyl a dyl. do peti jsem nevydrzel, ani nepamatuju.
    nalada v crossu byla perfektni, parket byl od Future Cutu zaplnen naprosto idelane, vek ucastniku nadprumerenej a zdalo se, ze vsichni vi naprosto presne o co jde a co tam delaj. vetsina ucinkujicih performovala z desek, coz prirozene celkovej zazitek umocnilo a podtrhlo. tracky vecera Valley Of Shadows, Capsule a to co daval Panzer jako posledni a cely, a nikdy nevim nazev. :)
    nezbyva, nez opet podekovat vsem zucastnenejm a nedockave vyhlizet dalsi iteraci cesty casem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam