• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    AKISAN: :D tak to jsem mozna rad, ze ji zas tak moc nesleduju..ono staci, ze si vetsina lidi v CR mysli, ze jungle se rovna dnb s ragga vokalem...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ILL_EEL: staci sledovat nasi malebnou cz dnb “scenu” bandwagon blues jak vysitej :oD
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Kral

    Dj Zinc Desert Island Disco Mix by zinc | DJ Zinc | Free Listening on SoundCloud
    https://soundcloud.com/zinc/dj-zinc-desert-island-disco-mix
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ILL_EEL: spis tomu chybi rok 92-95
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    AKISAN: "ze lidi ktery maj hodne maly znalosti o dnb a jungle a celkove o tech roots, ted vykrikujou ze hrajou jungle"

    "ted budou vsichni hrat "jungle" a ameny)))"

    o kom je rec? abych byl v obraze...pokud to bude nejakej super trend, tak na to klidne zase naskocim, muzu i zahipsterit s raritkama :DD Jinak Dead Man's Chest, Coco Bryce apod jsou ok, ale trochu tomu neco chybi...mozna ta hardcorova spina :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    amerika je holt trochu mimo. dycky bude. cant impact.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: nevsiml jsem si osliho mustku z hudebniho prinosu na djing.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: me Dieselboy taky prisel hodne nad vetsinou uz jen to, co se svoji kru udelal pro dnb za morem a hlavne svejma setama a mixing skills...true legend.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    TOOMUCH: prispel jako obchodnik, ok. ale hudebne za nim stal hlavne tech itch.
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    SOLDIK: no minimálně v přístupu. Denoir tady zmínil hardcore/rave a to je přesně jeho případ 92-94? a taky takovou modelku, abys pohledal ;) Tiga a on třeba :))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    TOOMUCH: v cem?
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    Dieselboy. ten byl rozhodně hodně průlomovej.
    OPIC
    OPIC --- ---
    MARIHAI: btw mel by tam byt Stalker od Aphrodita?
    Human Traffic record shop scene
    https://www.youtube.com/watch?v=-BjfJlCDisY
    KYN
    KYN --- ---
    SYXAO: stále aktuální :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    SYXAO: Aspon nekdo :)))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SYXAO: halfstep je velmi predzvestny pro deep
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    MARIHAI: až teď jsem si to pustil ... vtipný :D
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VON_GILOTINE: což jen potvrzuje teorii spirál (ale stejně se styď)
    ...imho mě baví kam se dosatali "původně" autonomic producenti jako třeba kid drama kdy postupně od autonomicu přešli až k techstepu/neurofunku viz poslední track s tracem.
    co už se mi líbí míň je že vlastně původní deep (2007 - 2011) se postupně přetransformoval dnešní "deep" a jak tady píše AKISAN že to je vlastně regulerní neuro a jump up
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: shroud je supr ale vždycky jsem měl raději/hrál clarendon
    VEX: grafiti už tady bylo v pravěku si neslyšel o jeskyních malbách? ;-) tohle jen logickej update díky novým technologiím...
    ....takže vlastně svět se točí ve spirále, všechno nové co se vymyslí/udělá/složí už tady několikrát bylo jen je to upgradeovaný vždy o level výš díky vzniku stale novějších a lepších technologií....
    imho úplně jsem nečekal před dejme tomu 4-ma rokama že se vrátí zpět jungle a navíc že největší podíl na tom bude mít čistě liquid/deep producent eveson aka dmch...jestli si vzpomínám dobře tak on byl jedním z těch kdo ve větší míře rozpoutal tuhle novou "jungle" vlnu...
    ESKA: tohle je ale zase jen zvukovej update toho co už tu bylo a pokud máš na mysli nástup "deep" jump upu tak to jsem předpovídal už někdy před 5 rokama když byl v crossu poprvé saxon...
    AKISAN: ano ano

    MEDAN: tak pokud bereš že vtý době byly mainstream skladby jako třeba block control tak ano

    KYN: jo je to tak nejdřív pendulum a až pak začly vycházet nejslavnější věci od noisie a subfocuse který definovaly jejich zvuk, ale je fakt že to je jen o prsa japonské lovkyně perel .)

    VON_GILOTINE: tak amit byl spíš předchůdce halfstepů ale ono je to vlasně na deep navázany...
    M4Y4: souhlasím jen z části polar a teebee dělali spíš atmosféričtější dnb, ale pravda ten deep feelig už to mělo, ale jak píše AKISAN tak to začlo už předchozíma singlama commix na metalheadz který vyšli těsně před albem (hlavně Talk To Frank / Electric ) a hlavně na shogunu ( řadil bych tam třeba faceless) ale taky třeba jak tady poznamenal VON_GILOTINE vyruzovelwj deep od D.bridge (Kismet apod.) a nesmíme zapomínat na Marcuse Intalexe jehož tvorbaa nejem z té doby taky měla hodně deep zvuk...

    AKISAN: pravda album lynxe přišlo až o dva roky později ale na druhou stranu si pamatuju na poslední SOL 2009 v hradci jak tem skoro celá tehdejší cz dj špička tancovala na jeho set a pro hodně znich to byl hodně fresh zvuk a asi i směr jakým se dál ubírali ostatně to se dá říct i o d.bridgeovo setu po něm
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: commix, ne albem ale uz svejma singlama pred a pak albem. Lynx nikoliv.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    M4Y4: tak takle muzu rict svuj nazor roku 09 010 ze celej dyp je reprodukce prostoru a volnejch ploch v dnb let 97 98. no u turn, saigon atp. proto sem bohuzel nikdy nedocenil pac to pro me nebyl v nicem novej vajb. moje skoda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam