• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: Furyen zabral skvele!
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Tak letos, konečně, na Povaleči. Přijel jsem dost pozdě, takže jsem areál vnímal v nočním režimu. Každopádně, festival vypadal fajn, líbilo se mi, jak je to i vizuálně strukturovaný, takže člověk, i ve značně vyndaném stavu (a že jich bylo), ví, kde je.) S Akim jsme si říkali, jak nám, tak trochu, chybí multižánrový festivaly, se vším, co k tomu patří (třeba chillout zóna) a to vč. různorodého publika. Bčková stage pěkně nazvučená a krom momentu, kdy byl odpálen hlavní zesík a hrál jen sub-bas a následoval velmi rychlý servis (cca 15 minut stop), si snad nebylo na co stěžovat.
    Hrálo se mi fajn, jen mi přišlo, že na tu první půlku novějších věcí lidi reagovali lépe, než na druhou polovinu, kdy jsem hrál starý techstepy/neuro/amenovky. Na Raining blood, starý Upbeats nebo Furyena ale celkem riot, škoda, že jsem tam nějak nestihl i ten Warehouse.
    Rozhodně festival, kam stojí za to jet, i jen jako posluchač a ještě raději se tam vrátím, zase, jako účinkující.:)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: si hustej!)))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    lir za mě ve zkratce - čtvrteční portal a páteční eve's garden byly výtečný :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Peejay a M4Y4 supr sety na Povaleci. Vic sem nestihl :(

    Na Liru top Halogenix a LSB!!
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    That feeling of connection between everyone working out their life's stresses and problems, together as one... it's one of the most inspiring things if you really understand breakbeat culture.

    We are asking for your for help in supporting a longtime friend and pioneer of Jungle / D&B in the USA. A legit household name in the Rave scene from the very beginning, Karl Danner, is hugely responsible for exposing North America to the music he loves so much and changing the course of many of our lives forever. Karl is dealing with a very drastic change in his own life after recently experiencing two strokes, which has resulted in permanent brain damage. He now struggles daily with double vision, difficulty speaking and limited mobility. It breaks our hearts to see him going through such a difficult and challenging time in his life.

    Every now and then we all need a little help from the community we've surrounded ourselves with. Fierce and Fresh (BC UK), are stepping up to answer the call by releasing an exclusive track titled, ‘Brok,’ with 100% of the proceeds going directly to Karl. Fierce and Fresh felt strongly this track was made for this moment, and to sweeten the deal they took the original digital file straight from the DAT to Darkart Mastering for the highest quality possible. Never intended for release, this highly sought after dub plate can now be yours- and for a great cause.

    Please share this with everyone and spread the word! Thank you for taking a moment to focus on this and help a friend in need. If you would like to learn more, please visit this link: www.youtube.com/watch?v=qZv5mFqcAiU

    It is easy to take things for granted in life. Everything can change in an instant. Please take a moment to reflect on this. We are all very proud of Karl for pushing through the pain and frustration to continue to be creative and share his talent with us. He is defiant, strong willed and driven.

    Brok | Karl K
    https://karlk.bandcamp.com/track/brok
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ANTHEM

    Dub Phizix & Strategy - Calm [Official Video]
    https://www.youtube.com/watch?v=J2pVBlYN_oI
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    DNES CROSS ZDARMA! WORLD BEATS & DEEP EXPERIMENTAL DNB
    USB L8 Night live w. Gaia Mobilij - worldmusic edition
    https://www.facebook.com/events/901440076866457/
    MethLab Residents Night
    https://www.facebook.com/events/489120295180329/

    TIMETABLE //

    21:00 LOFM
    22:00 Rumo
    23:00 Reverend D
    00:00 MLDj
    00:45 Kisscut
    01:30 Odalisq & Methaxys
    02:30 Kan-Jacca
    03:15 RH+
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    bez zvuku to vypada jak koncert rammstein.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RONDO:
    ESKA: ja se proste nenudim, kdyz uz muzu a buh da, tak usnu)))
    JOHNEYSVK: buh te vidi.....
    ESKA
    ESKA --- ---
    RONDO: Žejo. Přijde mi divný, že by se nenudil u posledního dBridgova alba třeba...
    RONDO
    RONDO --- ---
    AKISAN: to je mi nějaký podezřelý...
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    AKISAN: Imho dobre vyprodukovana nuda, tak ako cely album :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ESKA: pražáku namistrovanej)))))))))))
    ESKA
    ESKA --- ---
    Se hned nečerti :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ale mas pravdu prekopat to cely, udelat z toho amen monstrum a jeste pribrat dalsiho vocalistu, kterej to posune jeste dal.......

    urcite si to zaslouzilo VIC)))))))))))))))))))))))))))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ESKA: ja neznam pojem nuda, nikdy se nenudim tak ti nevim)
    ESKA
    ESKA --- ---
    AKISAN: Noooooo, nevim teda. Přijde mi to celkem nudnej remix, tohle si zasloužilo víc. Ale uvidim na LIRu, co to se mnou udělá :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam