• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    AKISAN: jako celkem souhlas...navic LiR je vyprofilovanej trochu jinak a booking lidi jako Dom tam zas tak moc stejne nebookujou...postoval jsem to hlavne kvuli druhy casti ty zpravy, ale taky me ta prvni trochu zarazila
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Chris Inperspective Human Traffic d'n'b set
    https://www.youtube.com/watch?v=rS0R2TzMooU
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VIXLE: ja nejak nedavam tech x chyb uz na prvni strance a kor kdyz tomu ostatni pritakavaj....

    Dimension ńeni RAM artist a hlavne GOLDIE nehral v Lock Stocku ale ve SNATCHi ))))
    VEX
    VEX --- ---
    MEDAN: řek bych, že DOA
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    btw. odkud to je screenshot? zajímala by mě diskuze, která tomu předcházela... google moc nepomohl.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: neni, jak pisu.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: no, nicméně "nevzpomenout si" taky není úplně veselý... :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: no omyl...je to tak 50/50 .. mela by to byt na jedny strane elementarni slusnost kor kdyz jde o nekoho kdo toho udelal v tom danym odveti hodne a zije tim a na tu konkretni akci proste pasuje ... na druhou stranu se na tohle, bohuzel, moc nehraje a nedela se to, pac vetsina promoteru (cest vyjimkam) ma nejaky koreny a dedication v pici. A kolikrat se jim asi ani nedivim.

    Proto je nejlepsi se drzet pristupu nebulet a neocekavat... pak uz ses jen prijemne prekvapenej misto zklamanej, zhrzelej whatever.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: Taky je celkem omyl si myslet, že by mě měl někdo někam zvát za zásluhy...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ILL_EEL: me prijde vzdycky celkove smutny, kdyz kdokoliv buli jak mala kunda a kor kdyz je to clovek kteryho fakt respectuju. just sayin

    kor kdyz je jasny, ze tady spis jde o to, ze si proste na nej v tom zaplavu nevzpomneli a rozhodne zadna osobni nesympatie v tom neni.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Sem rad, ze u nas uz se delaj i takovyhle veci!

    Furious Freaks - Badman [BNC Express]
    https://www.youtube.com/watch?v=_zl25VK1gYY
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    SYXAO: zalozime odbory! :D
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    ILL_EEL: ať si z toho nic nedělá mě se taky nikdo z liru ještě neptal :))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ILL_EEL: vsak jednou si na nej o na liru vzpomenou.

    tegridy farms forever
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    tož dneska! stavte se

    RONDO
    RONDO --- ---
    VEX: myslíš ty pokusy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam