• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    DABE
    DABE --- ---
    M4Y4: rozpacite pocity jsem mel taky, ale ne ze setu kemala, ten mi dost sedl a neco podobného jsem ocekaval. navíc prijemne prekvapil technikou mixu. zaroven bylo videt, ze improvizuje, coz cenim!
    myslim, ze se tam „nahore“ (nasviceny jako standa hlozek) necitil moc dobre. ostatne ani ja bych se tam necitil… celkove mela akce dost spatnou atmosferu. koogiho jsme stihli asi jen cca 30min,
    ale selekci to bylo (ve vsi ucte) pomerne mimo. pixie, jeho selekce a mira hlasitosti cca +35 procent up taky nepotesila. kombinace sayko/pixie není dle meho zrovna stastna.
    sayko za ty dva treky vzdy zapocal nejakou story, kterou pixie nasledne okamazite zabil.
    nemyslim si, ze jsem vuci stormu extremne zaujaty a nechal jsem se nest na vlne dojmu. vysledek je bohuzel tristni. prevladal pocit tuctove akce, bez naznaku invence, kterou si kemal rozhodne zaslouzil (at uz min ve forme pohlidani zvuku)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: me teda by i stacilo ho videt live, ze je real)))

    stejne jako bych si chtel jednou podat ruku s Aphex Twinem.

    Ja si celkove myslim, ze on sam da tak rok a zase zmizi.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ceske budejovice - gred + maddoc

    Gred Lvov & DØDGY - Champion
    https://soundcloud.com/gred_music/gred-lvov-dodgy-champion
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Tak jo, ad Kemal v Praze.

    Dostal jsem přesně to, co jsem čekal, v dobrém i špatném.

    Videa, která se šířila po internetu jsou naprosto vypovídající, co čekat, tj. set ze starých a nových věcí.

    Dovolím si tvrdit, že spousta lidí šla na mejdan s očekává nějakého history setu, což se u mnohých nesetkalo s přijetím. Ostatně, ten mix starých a nových věcí mi vůbec nevadí, sám to mám rád, dává to velký prostor ke kreativitě, ale v Kemalově případě to fakt nefungovalo. V tom setu bylo pár fakt skvělých pasáží a to i díky novodobým trackům (zjevně Rusko a východ), které vzdávají hold acid technu. Pokud tedy pominu starý fláky, tady to byl prostě autentický Kemal, v dnešní době. Jenže, pak je tu ten naprostý protipól, kdy ten vibe zabil nějakým praschsprostým moderní nekrem. Tohle fakt bolelo.

    Pokud pominu celou akci jako super slezinu starý dnb komunity, mám z toho značně rozpačité pocity.

    Jeho osobnost tu probírat nebudu, ta bohužel s uměleckým výkonem nemá co společného.

    Dávám mu rok, maximálně dva! (než to zase zabalí)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    INK_FLO: já bych vsadil na ty bytosti z jiných sfér ;)
    AKISAN: tvl už jsem skoro zapomněl jak máš umělecky popsaný obaly desek... ;D

    ad K&C ... vždyď ty jejich sety jsou pořád stejný... minimální obměny... viz třeba co jsem je slyšel na hospitality chroatia a o 14 dní později na LIr 2018 byl to totožnej set 90% tracků stejnejch ve stejným pořadí... se nedivím že ty mixy mají tak geniální když je do úmoru akci co akci opakujou, když budu všude vystupovat se stejným setem tak ty mixy budu mít taky vybroušený jak diamant ale to tady asi každej ne....

    a co se mě týče tak kombinace elektroniky a symfonickýho orchestru tak proč ne zvlášť když se připojí třeba Cleveland Watkiss jako třeba tady
    Phoneheads 'Roll That Stone' (Live in Tonhalle)
    https://www.youtube.com/watch?v=Kqbd0K1G8Lo
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Jinak nevim, kolik ten clovek ma v sobe dobra a pokory, ale kdyz sem si s nim podal ruku, tak me pohltilo stesti po delsi dobe. Typek hodne vchillu a nebejt pred hranim, tak se nechal zlomit na weed jako slusnej clovek.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Tak se to stalo!

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA: naopak, zazil jsem tento koncept na Dom Roland 2roky zpet a je to super. fungovalo to moc.
    L4MA
    L4MA --- ---


    lol
    L4MA
    L4MA --- ---
    tak co Kemla vcera? classics, nebo Shibuya Pet Story, Ciruitsy, Amossove a Agresor Bunxove?
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    MARIHAI: Bifidus psal nekde na facebooku, ze zkusi domluvit hromadnou autogramiadu. ale uz neodpovedel, jestli to bude nebo ne :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    tady musi byt!

    Counterstrike & Hybris - Wormhole [DnBPortal.com]
    https://www.youtube.com/watch?v=ZNG7WT_D6jo
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: URCITE ... TAKY SI BERU
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    podaří se mi se ve Stormu ke Kemalovi dostat a nechat si podepsat nějakou desku?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    RAVEBOY: Ten T. Power začíná pomalu Jak Jean Michel Jarre. To se mi líbí.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Děláte jako kdybyste nebyli na Kemalovi v Abatonu
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: tak jestli hral Eda ten digitalni remaster The Nine...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: s bifikem pred koogim. Posle mi to cely tak pak vam to sem nahodim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam