• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Tak konečně i k nám přijede legendárni Ccntest Winner!



    Facebooková událost a pravidla soutěže
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: kourilo se v nejakym miste venku, popravde nevim detaily, protoze sam nekourim a ani jsem nesel za celej vikend kolem))
    KAMCZA: taky me to prekvapilo, navic venku nebyl zadnej hluk. my sehnali pres booking ubytko z druhy strany toho bloku, takze od toho prulezu/dvora, kde je vchod do Fora/Esky jsme byly cca 100 metru a uz po 20 nebylo slyset vubec nic, ani lidi, ani duneni.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    FALLENGEMINI: Zvuk byl kurva v pohodě. Velký překvapení, že to hrálo takhle nahlas :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FALLENGEMINI: dotaz, bary tam melo svoje forum karlin, ze?
    jak se resila rauchen zona?
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    FALLENGEMINI: na to co v Praze je za místa na hudební produkci mi taky Forum přijde jako špička
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    MARIHAI: ocividne nikdo nebyl, tak jenom v kratkosti z pohledu ze "zakulisi" - ja z toho byl nadsenej, od krasnyho prostoru (kterej je fakt uplne nekde jinde nez zimaky a vystaviste, kde se podobny akce delaly doted) pres skvelej zvuk, paradni stage design a vizualy, funkcni zazemi, toho, ze vsichni dorazili a odehrali, az po ten finalni dobrej pocit z toho, ze az na drobny detaily slo vsechno podle planu a slapalo to jak hodinky. nejlepsi set jednoznacne Kasra.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    BNGR

    Ulterior Motive - Shogun London Promo Mix
    https://www.youtube.com/watch?v=WSN98mdPv9g
    MTO
    MTO --- ---
    MEDAN: no to asi jo :-)) ja spis zajedu na nejaky to podvecerni pivko v tydnu...ted se mi honej vzpominky hlavou na starou hut, navstevu dvoiky troiky pred srnkou, etc...

    takovy retro cteni, autor par jmen zkomolil...

    23. října 2000

    Ve smíchovském klubu Punto Azul se lámou beaty - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...maci/ve-smichovskem-klubu-punto-azul-se-lamou-beaty.A001023_113757_praha_dky

    SYXAO
    SYXAO --- ---
    MEDAN: tvl škoda ...moje první hraní v praze bylo v puntu / shadow azylu :-(



    MEDAN
    MEDAN --- ---
    tohle je taky hodně zajímavý. KiNK a dnb :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    MTO: ten zaver bude asi mazec :))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: takze o to vic Pixos a Morph frajeri, ze to ustali ,)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: aha, slovensky hlasy. to asi dava smysl
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: DNB čočka zajimava, neznal sem, a mustafa a sherif mirej vysoko. :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: sikovnej dj a dobrej kluk. Ma asi vetsi hype na slovensku nez tady a slovensky hlasy prej valcovaly cesky...slysel sem)) ja dal v v prvním kole Tomasovi a v druhym Morphovi ,)
    MTO: hraju tam na konci mesice na asi zakoncovacce.



    L4MA: https://www.bassportal.com/.../?fbclid=IwAR2BBUNdV9YLorevwsQmsGwNvjSGPxivWyWfImiA5gnetyZHURoO7oh8n8I
    L4MA
    L4MA --- ---
    MEDAN: posli vysledky, prosim.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    MEDAN: je to v pohodě týpek co tim žije a má techniku. Hraje neuro a lidi to baví, když hraje.
    MTO
    MTO --- ---
    tak posledni mesic Punta. tak snad to tam stihnu jeste na jedno rozluckovy....
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Prosimvas kdo je ten dj Cockroach? On je ted nejaka hvezda? Nesleduju to, tak nevim, nikdy jsem jeho jmeno nevidel... Tak mi prijde divny, ze dostal vic hlasu nez X.Morph nebo Pixie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam