• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VEX: jj tak nejak :D
    VEX
    VEX --- ---
    MEDAN: jakože si začnou dělat co se jim líbí a celá scéna bude pičovat? To se stane:D
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    s tim moving shadow... no jen aby to nedopadlo jako s Kemalem
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ILL_EEL: :D ja mu tenkrat psal, at to zahraje na Cosmic tripu a zahral... a btw. mel jsem taky nejakou ripnutou verzi, ale ve strasny kvalite...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: a jestek tomu nedelat hrani za hrani a nebo nemit chut se s kazdym bavit...to bohate stacilo na dozivotni blacklist))))
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: mně vždycky přišlo, že minimálně u nás je snadný získat pověst nepříjemnýho/nudnýho člověka. Stačí si nevysypat komín se všema v backsagi a po hraní odjet na hotel :)
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    FALLENGEMINI: hh...ja si pamatuju jak jsem mu psal někdy když mi bylo 15, měl jsem email na doméně typu volny.cz a chtěl jsem po něm tohle :DDD Myslim že neodpověděl, protože track nemam (pokud nepočítám Soulseek rip)

    Snap - Do you see the light (D Kay VIP remix)
    https://www.youtube.com/watch?v=V6Cd-iTHmRc
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ILL_EEL: ja k jeho osobe nemam nic negativniho, meli jsme ho par let zpet v Crossu a byl to prijemnej clovek, trochu introvert, takovej klasickej nonUK producent starsi generace))
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    VON_GILOTINE: tak já to spíš beru vyloženě z promotérskýho hlediska...samozřejmě se stanou posery, ale lidi jako Flava, Zomby a další takovouhle reputaci maj dlouhodobě, to už je horší...

    Zase je pravda, že ty problémovější charaktery (typu Goldie) můžou bejt na druhou stranu o to kreativnější...mít v hlavě bordel je docela dobrej předpoklad k umění
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ILL_EEL: no vis jak, storky podelu najdes na každýho nebo aspon na 9 z 10. djska subkultura z plno lidi kripluly udela atd.
    asi bych nehral jen fakt vylozeny pripady kdy se nekdo dal k nackum bo tak..
    jakoze realne jsem rozpolcenej jenom u the Smiths kvuli tomu co predvadi Morrisey posledni leta s podporou Britsky národní fronty.
    ale imho vetsinou hudba nemuze za to, ze z autora se stal kokot.

    ono viz goldie. leta vykoksovana vylita zruda, dnes najednou good guy rozumnej.
    dr dre mlatil ženský, atd..
    ale je dobrý mit to v merku no.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    MARIHAI: :D jako jsem zvědavej, jak to chtěj pojmout...protože Moving Shadow jel ve všem od hardcore, přes temnej i atmo jungle, techstep...minimálně z toho videa cejtim, že asi půjdou spíš směrem olckůlu
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    ILL_EEL: je to trochu jako kdyby v roce 93 nekdo rikal - "rockeri z Woodstocku jsou zpet a prisli vam ukazat jak se dela opravdova muzika" :))

    ale kazdopadne big up jsem zvedavej :)
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    Z pozitivnějšího soudku...nedávno vylezlo ven tohle video...a prý půjde o návrat Moving Shadow.

    https://twitter.com/paradoxmusic/status/1268635547012075520
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    VON_GILOTINE: Většinou lepší nevědět. Jinak už taky nehraju tracky lidí, který před mojí akcí zmeškali let (v jednom případě i dva :D)...nebo se zachovali jako totální kkti (jistá Flava...z Hospital Records..náhoda? Nemyslím si)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    jo, tak to je demence no, tady neni co. takle se da omluvit kdyz argumentujes na stredni, dal ne.

    neva no. mejme na pameti, holt kvalita dila nikdy nezarucuje lidskou kvalitu.
    KYN
    KYN --- ---
    Se utrh chlapec trochu..

    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    ale tak v Rakousku o trochu nahnědlý "all lives matter" asi není nouze...

    taky jsem někde zahlídnul, že DKay není zrovna dvakrát přátelskej/otevřenej týpek...
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    FALLENGEMINI: no psal pěkný bláboly, ale druhej den asi vystřízlivěl a začal se zuřivě omlouvat...teď když kouknu na jeho twitter tak je to samá omluva :D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: jasne, tady slo o to, ze DKay v jednom postu rekl, ze sound engineering black music (jazz, soul, etc.) delali jen bili, a kdyz se ho Cleveland Watkiss zeptal, proc si mysli, ze to tak je, tak mu odpovedel, ze proste cast muzikantu je bila, ze je to spolecna prace, a ze ve svejch royalty statements vidi, ze uz mu 15 let vydelava penize, tak doufa, ze si to uziva :D
    KYN
    KYN --- ---
    M4Y4: ehm, a uměl bys tu stoku popsat v několika větách?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam