• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ILL_EEL: Chápu správně, že to je jako nějaký školení na to, aby si u nich mohl vydávat? Jestli jo, tak to se fakt směju. To je jak když jdeš k fízlům, nebo do armády. A po ročním absolvovaným kurzu budeš znít stejně jako všichni ostatní u nich na labelu. :D
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    ILL_EEL: nic se nejí tak horký jak se to uvaří, pokud vím tak GB vytoupila z EU k 31.1.2020 a přechodné období platí do konce roku co bude potom neví nikdo, ale však oni se nějak domluví jde přece o peníze... a pokud se nedomluví tak pro dje z GB bude fungovat to samé jako pro občany třetích zemí mimo EU akorát to asi nebude úplně zase takovej problém jako pozvat si někoho třeba z Ruska. Imho ví někdo jak se řešily pracovní víza třeba pro Markyho který je občan Brazílie?
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    ale tak akce s podobným rozpočtem asi nebudou mít problém
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    SYXAO: tak Brexit jde ofiko v platnost s novým rokem..takže se obávám, že v březnu se bude brečet, proč se EU a UK nedohodly :D
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    SYXAO: Ja si taky myslim ze organizatori maji velky oci a stejne se to beztak zrusi kvuli corone :D
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    JOHNNY: nevim ale před třema rokama lístky šli normálně koupit na vstupech, to problém nebyl, ...beztak mě zatím zajímá jen ten Randall
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    SYXAO: Prave ze nebude, je to primarne pro uk publikum a predpoklad je ze se to cely vyproda v predprodeji... ale muzes si to samozrejme koupit pres net. Spis jsem mel na mysli, ze to v cr nebude anoncovany
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    JOHNNY: i kdyby tak existuje internet přes něj si můžu koupit lístky pomalu na cokoliv a kdekoliv, navíc bude to v českých klubech myslím že dostek lístků bude na vstupu...
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    SYXAO: Pojede to jen pres UK distribuci, v CR se nebudou prodavat listky
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: ach jo....
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: ale ne TEMPA T ,)
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: Tempz?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: jeste v breznu 2022
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: no na posledním jsem nebyl a 2017 jsem ho nestihl
    ILL_EEL: bych to neviděl tak černě, v březnu budou pořád řešit to samé co do teď
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ILL_EEL: jasne ze ne ale to vzruseni!!! :oD
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    AKISAN: no tak není zatím vůbec jasný jak to bude s artist vízama a podobně.)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tak to teda asi treba ta druhá fáze bude neco .. asi nebude co
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: ani jednou na LIRu? chyba!
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: no já právě ne
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: uvidime))) na stesti uz se ho dvakrat dal od toho naseho vyletu)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam