• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    RONDO
    RONDO --- ---
    SOLDIK: Jo je mi jasný že je to tenkej led, Fallin je de facto taky techstep. Nicméně když ten novej technoid (nebo ať už se to nazve jakkoliv) track Type 0 vyjde na EP který se deklaruje jako techstep manifest, tak je to prostě zavádějící.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOLDIK: to jo ale neni godfather of techstep. zatimco trace zcela jiste je
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    RONDO: raiden skutecne zpoctaku techstepar byl.
    RONDO
    RONDO --- ---
    VON_GILOTINE: Humanoid, berlinská crew founded před dvěma lety, PRTCL, kterej se z Londýna přestěhoval do BLN, Xenon ze Sárska, Dominika Huma z Polska, a pár dalších lidí kolem. Skrz PRTCL (kterej vydává už delší dobu na DSCI4) napojený na Trace. Podařilo se jim rozjet párty noc, která se prezentuje jako dnb deviace v rámci berlínský techno scény - spíš než jako dnb párty v rámci dnb scény. Což je svym způsobem mega super, zároveň mi v něčem jejich styl prezentace zapáchá elitářstvím, exkluzivností a hipstersvym, který jinak v berlínskym mini dnb rybníčku de facto neexistuje - což (a určitě nejsem sám) mega cenim. Na jednu stranu jim závidim, jak to parádně rozjeli a zmarketovali tuhle ideu, že jako techstep je vlastně deviace techna - a fakt to skvěle tlačej, na druhou stranu je to v rámci "scény" svěží vítr ze kterýho je mi trochu chladno. Dnb akce (ještě když se pořádaly haha, protože od března tu neproběhlo krom sporadickejch open airů ke konci léta de facto vůbec nic) tu maj jinak dost "nízkoprahovej" ráz, až na výjimku v podobě akcí v Gretchen je to celkem těžkej underground. Humanoid se z mýho pohledu snaží svést na vlně berlínskýho techno hypu, což mě nějak odpuzuje. Mechanizace, anonymizace, exkluzivita, poměrně drahý vstupný, přelepování foťáků, naleštěnej marketing, provoz, turisti, etc.

    Ale tak samozřejmě každýmu co jeho jest + zvuk co reprezentujou mi voní velmi.

    Jinak každopádně další hřebík do rakve pojmu techstep.
    "When you think about the sound of tech-step, who comes to mind? For us at Humanoid, we think of artists like Raiden and Trace, some of the original godfathers of the sound"
    Ne, Raiden opravdu neni godfather of techstep.
    VEX
    VEX --- ---
    ESKA: snad to neopadne dřív než se otevřou kluby:D
    ESKA
    ESKA --- ---
    L4MA: Hele, tak nějak si všímám, že technoidní dnb má trochu nástup. Doufám ;)
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: taky bych to rad zazalohoval pro pristi generace, ktery nebudou znat patreon, prosim. :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: asi Mažňákova)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RONDO: nerozumim, jakou partu sem zmatenej
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SYXAO: jo, dik.
    RONDO
    RONDO --- ---
    AKISAN: je to psycho, z nějakejch důvodů tu partu nemam rád, celkem se tu celý dnb scény straněj, jedou si dost na sebe, musim to dycky u tý muziky nějak překonávat... ale fakt je že ten Xenonův track je bamba xD
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VON_GILOTINE: tohle myslíš?
    DRUM & BASS CLASSICS MIX 2020 | DJ SCHOOLER (Let It Roll)
    https://www.youtube.com/watch?v=K2OLXl8nnwo
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RONDO: jj to je supr
    RONDO
    RONDO --- ---
    AKISAN: no tak ten trace je taky super a poprvé se mi líbí něco od xenona
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prosimvas link na ten set oldskulklasik od toho mladsiho cz dje, na dnbportalu to neni, vcera vecer sem si to chtel poslechnout a doslo mi ze to nekdo opakovane inzeroval na ig stories ktery samo se mazou kazdej den
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    THE_BALROG: hned jako dopracuju tak kouknu jak ma ten patreon nastavenej, pac chci od nej jen tohle. dam vedet!
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    AKISAN: jako kdybys.. mohl... rad bych si to ze studijnich duvodu poslechl, to jooo
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    THE_BALROG: no tak ja to sefnu. komu to mam z vas pak poslat az to koupim) ,)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO:
    ESKA:
    L4MA:
    SOLDIK: dnes to vyšlo

    Type 0 (Original Mix) by Raiden on Beatport
    https://www.beatport.com/track/type-0-original-mix/14503791
    RONDO
    RONDO --- ---
    L4MA: no ja si hlavne rikam co na to ed op?? :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    RONDO: jj! :D priste bude OnlyFans exclusive mashup. :)
    RONDO
    RONDO --- ---
    Lol patreon exclusive bootleg?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam