• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: dáme ti fleka na disco stagi :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: me zase kasra&enei) a v lednu sance, ze je stihnu.

    Btw.. Workforce supr.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    ESKA: ok...tak mě tam zajímal stejně jen QZB bez těch zbylých dvou bych se obešel ;)
    ESKA
    ESKA --- ---
    SYXAO: Jeden z nich nemohl přiletět, někdy řeknu až se potkáme ;) bohužel už tak na rychlo by se místo něho nenašla stejně dobrá náhrada podle nás, tak se domluvil přesun :/
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    ESKA: jakto? jakej je důvod? Jack je dobrá náhrada.
    ESKA
    ESKA --- ---
    L4MA: Bad news everyone!

    Critical Sound se bohužel přesouvá na 14.01.2022, na poslední chvíli se nám podařilo sehnat jako malou náhradu Workforce alespoň.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    STALK: Tam sem byl
    STALK
    STALK --- ---

    uklízel sem na půdě - to byli tancovačky cuba libre za 59 kdo vám to dneska dá!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RAVEBOY: obri bigup a nuff respect za ten prvni dil o junglu... konecne sem si prohloubil znalosti od rebel mc/congo natty atd. fam ale hlavne od Ibiza records...fakt top, si don.

    Prosim link az bude ta druha cast, nemohl jsme se zucastnit(
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: to je presne takovej ten mejdan co nehrat jinde, tak se seberu v KV, vemu svatencni designer triko a jedu tam!
    L4MA
    L4MA --- ---
    tohle podle me stoji za zminku... :)

    Critical Sound Prague w/ ENEI, KASRA, QZB
    Critical Sound Prague w/ ENEI, KASRA, QZB
    https://www.facebook.com/events/4716304635048540/
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    DON_PEDROPOULOS: hele nejsi sám, já si na ten set taky vždycky vzpomenu :)) jinak metalu já nerozumím. že to byl "thrash metal" jsem převzal z nějakýho zdroje, kde to tak bylo popsané, tak děkuju za korekci!
    DON_PEDROPOULOS
    DON_PEDROPOULOS --- ---
    MEDAN: ten blog je cool! Jen faktická poznámka, že ENT nebyla thrash metalová kapela, ale spíš špinavej crust/grind :)
    Jinak ta dnb chune od KLF mi hned evokovala intro z legendárního setu od Gardenzitty, kterej jsme ve svý době drhly v kazeťáku furt dokola .)
    Gardenzitty Sound System
    https://www.youtube.com/watch?v=82mWLC1AkRA
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    MEDAN: Ten blog je super rozcestník pro lidi, co neuměj dobře anglicky - je to tam pěkně v češtině všechno popsaný. Super!

    PSALM/23
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    RAVEBOY: Výborný, díky! Dal jsem to celý :) Já si před nějakou dobou napsal vlastní blog, kde jsem se KLF a tím i trochu číslu 23 věnoval (teda spíš jsem si chtěl tak nějak pro sebe posbírat co nejvíc informací a mít je na jednom místě, protože jsem velkej fanda). A vlastně jsem si od té doby přál slyšet tohle téma od tebe, což se mi právě splnilo! :D Každopádně měl bych si po letech znovu přečíst Oko v Pyramidě, protože ta spojitost s ELF mi úplně unikla... :) I dění z posledních let mi tam chybí, asi to budu muset oprášit. https://djcnb.blogspot.com/2019/04/legendy-klf.html

    A abych nebyl offtopic v dnb auditku, tak aspoň zmíním, že KLF udělali i dnb skladbu :) https://www.youtube.com/watch?v=J2OSS7iuurU
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    MEDAN: To, co zmiňuješ, tvořilo tak sotva třetinu stopáže ;-)

    AUDIRE XXXIV.
    https://vimeo.com/568499415


    YELLOW/SUBMARINE
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    RAVEBOY: sakra, ten o čísle 23 mi unikl, to by mě docela zajímalo co jste vyprávěli :) KLF/Illuminatus nebo Spiral Tribe?
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    Audire je zpět!



    Pětatřicátý díl Audire po malém červnovém speciálu o čísle 23 naváže na nedokončený díl z doby, kdy ještě nespadla klec. Tehdy jsme začali junglem a tentokrát dokončíme jedním z nejvlivnějších tanečních stylů devadesátých let – drum’n’bassem. Podíváme se na jeho darksideové kořeny, opepříme to špetkou jazzu a sladkých ploch a skončíme klinickým zvukem temného technoidního drum’n’bassu. Basama fousama!

    The thirty-fifth installment of Audire, after the little June special about number 23, is going to follow up with an unfinished episode from the times when world not yet gone wrong. By then we started with jungle and this time we will end off with one of the most influential styles of the 1990s – drum’n’bass. We’ll take a look at its roots from the dark side, spice it up with a little of jazz flavour and sweet synth washes and bring it to the end with clinical sound of dark technoid drum’n’bass. Watch ya bass bins I’m tellin‘ ya!

    [AUDIRE - Drum'n'bass]

    DING/DONG/BASS
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: jako totalni...kor kdyz to zapnes a hned dostanes show me a medicine rmx :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam