• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    Nia Archives DJ Set | Keep Hush Live London: Breaka Presents
    https://www.youtube.com/watch?v=izVkd1lVDzQ
    DABE
    DABE --- ---
    Gro Presents Billain featuring Kemal + Swift
    https://youtu.be/SPekv_-drNw
    KRIVOSH
    KRIVOSH --- ---
    Sorry za seznamkový offtopic, ale nějak se mi to nedaří vyřešit IRL (jsem v Praze relativně novej a očividně se pohybuji v nesprávné bublině) :

    Rád bych si jednou za čas s někým zahrál bass music - spíše zlomenou, ale nebráním se ani rovným beatům. Radši rychlejší, ale umí mě bavit i věci kolem 142BPM.
    Krabičky a živý nástroje; něco mám, něco málo bych si byl ochoten dokoupit, kdybych měl pocit že to dává smysl.
    Prostor s aparátem, kde se dá hrát i trochu víc nahlas, by taky byl (jakkoliv to není žádná sláva).

    Víc kdyžtak asi do pošty.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Fabio & Grooverider talk RAGE, the creation of the jungle sound and drum & bass today.
    https://www.youtube.com/watch?v=y6MifibSNeM
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    JOHNNY: jojo. Roxy to nedalo schvalne pac meli v patek AMC a sobota Ch+Status. V crossu byl jeste Bou a Dimension.
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    AKISAN: ano, ale hlavni cilovka byli Britove.

    Roxy to nema mezi udalostma, Radost to nema mezi udalostma a nikde to nebylo prilis anoncovany. Thats it
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    JOHNNY: pro vsechny… kazdej si mohl koupit vstupenku.
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    VON_GILOTINE: to byl ten dazed weekender pro UK people, oldfagism not present yet.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Jsem zjevne neschopny jiz byt jeden vedet ze nejaky dj prijede. Oldfagism is real
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: sobota, to delalo Roxy. V nedeli byl Andy C a dneska je SPY v Radosti.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ty bylo v nedeli? kolik to stalo vstupny? ja tu akci celou nak nepochopil vubec. promo tak divny trocuh na fejsbuku. nakonec teda asi listky koupit slo, ale..
    proste w t f
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Chase & Takura v Roxy vyborna show. Takura zpival live stejne dobre, neli lip, nez v trackach. Chase daval
    mraky junglu a techstepu.

    Tady jejich intro:
    Messiah rmx + Pulse ……..> prvni rewind
    “No problem” live vocals

    ฿₳₴₴ ĐØ₦ / ₴ØɄⱠJ₳Ⱨ (@akira_deadly) posted on Instagram • Apr 11, 2022 at 10:28am UTC
    https://www.instagram.com/tv/CcNQnsFK2Cz/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D


    A tady z myho setu:


    https://www.instagram.com/tv/CcKIZqHqZ6I/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D
    ESKA
    ESKA --- ---
    L4MA: Jo, však taky jak Trchi tak i Katrin nejsou žádní amatéři a ví, kdy je jejich čas. Jsem rád, že se líbilo, bylo to fakt skvělý, všichni zahráli naprostej strop a Annie tam zas čarovala na těch LED stěnách.

    BTW Kasra mi během svýho setu dokonce psal, jestli by se tam ty MCs mohli vrátit, že je tam chce ;)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    tak KV2 audio je cz špička známá i ve světe, btw musím si přihřát polívčičku když tam bratránek u krampery dělá ve vývoji ;-)
    L4MA
    L4MA --- ---
    tak rapovej koncert se nekonal... :)
    djs absolutni spicka, dva roky jsem nebyl na poradny newschool party a predcilo to moje ocekavani ve vsech ohledech. ve ctvrt na sedm se mi nechtelo domu, ...
    ten Distrikt je ale teda kapitola sama pro sebe. nadhernej, nebal bych se rict az utulnej prostor, prijemny lidi od doormana pres navstevniky az po barmany, kurarna, perfektni vizual, krasny cisty zachody celou noc :D, ale hlavne a predevism - ten zvuk tam je uplne mimo stupnice. naprosta dokonalost, nice lepsiho jsem v klubu jeste neslysel.
    diky a slo by tam prosim pekne domluvit Visages a Montyho? :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: skoro ke každýmu setu byl někdo jinej…každopádně Ink Wells byly nazvučený tak tragicky, žes tam slyšel krásně čistě nahlas MCho a pak někde daleko vzadu potichu hudbu…XL na začátku byl supr, ale když jsme šli mrknout na Bingu a Chimpa, tak bylo na majku kombo Trigga/Redders…s tím, že Trigga 15 minut v kuse nezavřel hubu a jel přes vokály, takže to jsme pak už nezvládli ani my a šli radši do hajzlu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    k eldenu ne, k aramu a brku na hodku a pul po elden ringu na vypnuti. projizdim celou kolekci pac se mi po letech podarilo zkompletovat vsechny disky od roku 04 na jeden hdd. a protoze z novejch setu me nic zhola nic nestoji za sova proklikani

    SYXAO: hrozne namachrovanej kripl.
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: davas Shabbu a Skibbu k Elden Ringu? :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    já do dneška nesnesu mc dynamita potm co tenkrát předváděl na posledním SOL v hradci
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    se smejete, ale ja ted pri hrani pred spanim posloucham vselijaky sety 99-03 a tvl to je proste obcas otresny co shabba skibba det a podobni borci predvadeji tam. a to muzu bejt rad ze neposloucham roky kdy kraloval steve hyper d. to jsou proste vyjety picoviny level mc jacob
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam