• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE:
    AKISAN: jakoze desitky momentu ala... ja dropnu rock it a Tom do toho Turbulenci...atd. ))

    podle me tam jeste ted nekdo stoji a rve at tam pustime "jeste jednu" :oD
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: takovy dva geronti, co se odmitaj smirit s tim, ze to bylo naposledy))

    ฿₳₴₴ ĐØ₦ / ₴ØɄⱠJ₳Ⱨ on Instagram: "@rfchfest je pro mě už víc jak dekádu nejen jeden z nejlepších letních festivalů, oficialni zakonceni festival léta, ale taky festak, kterej me vytahl z psychosracek a zase nastartoval po mejch par prihodach v lete 2013….. Proto odmitam si vubec predstavit, ze uz nebude a moc si preju, abysme se zase do Vroutku vsichni vratili 🙏🏻 Tak i tak koobouk dolu a moc dekuju panu Kamilovi a cely RFCH crew a @tomas_pixie_mazdra a @bifidusaktif za nezapomenutelny hrani, zazitky a ze sem u toho mohl byt …… je mi cti a NIKDY nezapomenu 🙏🏻🕉 Tohle video je z naseho “posledniho” hrani s Tomem, a jestli bylo opravdu posledni, tak se vsi uctou. Atmosfera se dala krajet lightsaberem jak na flooru, tak u nas zamixem a kolem mixu s kamaradama a dj kolegama… pretahovali sme do pul6 a stan furt narvanej a rev jak na hokeji. Tenhle vikend si chci pamatovat navzdycky. Dekuju vsem! 🕉🙏🏻 #djlife #dj #djs #selectors #selectah #selector #ohmyselectah #deejay #deejays #dnb #drumandbass #dnblife #dnb4life #drumnbass #drumandbassmusic #dnbfam #dnbfamily"
    https://www.instagram.com/reel/Ch18WFusflH/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SYXAO: co se delo pak? kdo hral? nebudte slusnej, reknete jmena!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: zkusim si vzpomenout!
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: jo no tohle co myslím bylo dost hodně známý určitě stará klasika.. možná i v nějakým remixu..fakt nevím teď už... vím jen že jsem si říkal vtf to je fakt hodně stará pecka
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: hral sem hodne starejch veci a junglu, ale padlo pres 100 tracku urcite za tech 150minut, tak ted budu horko tezko vzpominat)))
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: jj od krusta.... hm tak teď nevim co to bylo ale určitě něco víc jak 20 let starýho jsi zahrál
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: to co se delo potom, resp. co se stalo tam, zustane tam))))))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: od Krusta? nene
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: btw teď si nejsem jistej ale nedával jsi v pátek jazz note ?
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    tak jo SPY na RFCH jako můj třetí nejoblíbenější brazilec ;) hrál hodně tvrdě a deep plechařiny, ke konci tam propašoval timelles nejspíš nějakej jeho edit, ale na další jména tracků se mě neptejte... každopádně to co tam hrál dávalo smysl.
    Kasra před ním klasickej critical zvuk, deepovej tvrdej až plechovej
    oba dva sety super.
    No a potom málem odletěl stan ;)))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    btw ale i ty "neura" prekvapi :)

    proma z eatbrain jen projizdim a mazu a pred mesicem tohle!

    Mythic Image - 9000AD
    https://www.youtube.com/watch?v=34wb2-55k0s
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: lir je LIR, jinej svet a hlavne vic jak pulka nejsou CZ.... coz na RFCH byla vetsina CZ a davali od nej i fakt rozlamany experimenty atd. Bylo to fresh)))
    L4MA
    L4MA --- ---
    VEX: fart and bass jede jak blazen, nahradil anti-groove neuro. .)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VEX: zkusim este neco poslechnout. prave ani jedno jsem moc v tech setech nezaznamenal, pac me to priserne odpuzuje svou anti-dynamikou
    VEX
    VEX --- ---
    VON_GILOTINE: fart&bass už je taky na ústupu nebo tenhle druhej anti-groove styl pořád jede?
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: já myslim, že tu fans má dlouhodobě.

    Viz i třeba úplná libovka hýr: https://www.youtube.com/watch?v=f6vmxfMCBlk
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ja jinak sem trosku dokazal udelat ukrok a poslouchal naky sety aktualni 1991, dimension a sub focus a vyslo mi z toho ze to nak jde nahoru to dnb. vraci se jak earworm vytukavacky, tak zvukovej obsah majici pritucly hitovky a anti-groove neuro uz neni tolik vařeno.

    tak snad
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: :oD
    L4MA: tvl jeste ENEIe sem tahej))))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: aha, OK ,) mno urcite si po vikendu udelal novy FANS ...mel total narvanej stan az ven a furt ruce nahore...ne on, crowd)))
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: tak já končim:D
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: sakra, Enei samozrejme. kdo vi proc se mi pletou! :D uplnes me zmat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam