• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA: Submotive skvělej a chirugicky přesnej set, bohužel pro některý lidi too nerdy, ale poslední půlhodina to myslím vynahradila. Skvělý zase slyšet poctivej a super fresh drum and bass.
    L4MA
    L4MA --- ---
    M4Y4: Koogi, Viperz i ty excelentni, diky. bal jsem se, ze to budes chtit rozpustit driv, ale my a tech par drzaku dostalo kompletni menu! :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN: tvl, další! Říkalo mi to x lidí, lol.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: byl to velkej sympos! vypadali ste na tom baru jako brachove))
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN: Bylo to fajne!

    Jinak, Submotive dokončuje album Goldieho (70% hotovo) a pak se vrhne na album vlastní! Ma vyjít spousta skvělý hudby, dropnul jeden collab s DLRem, ze kterýho jsem šel do vývrtky a prý mají hotových 12! tracků, takže opět asi další album. Těším se a Jamese kdykoli znovu, fajn člověk.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: Dobre si to posefil, moc fajn. Dekuju!
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SOLDIK: ten Nookie remix je skvelej.. na prvni poslech se mi uplne nelibil, prisel mi takovej moc komorni, nemastnej / neslanej.. ale cim vic to poslouchám, tim vic me to bavi a přesně se mi líbí, jak to opatrně zachází s originálem, ctí to atmosféru a vyzdvihuje to nejpodstatnější
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Goldie – Timeless (The Remixes)
    https://www.youtube.com/watch?v=lhe_5Cyic9M
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: Bude to maga cool, uvnitř budou navíc Technimatic.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: bomba!! 😍🫡 mit free tak jedu hned i z KV, bude to cool.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: 19.8. venku na Cross square.
    L4MA
    L4MA --- ---
    ok ok, "nejdulezitejsi" je teda tezce subjektivni, ale lezu zpatky do krovi... :)
    ESKA
    ESKA --- ---
    L4MA: a vždyť sem dává jen ty nejdůležitější, já myslím, že tak je to správně ;)
    RONDO
    RONDO --- ---
    me to pride ok, do setu vsechny sety, když má clovek pocit ze by to nemelo zapadnout a je to relevantni i pro ty co sety jinak moc nejedou (a set-auditko tudiz necekujou) tak to placnout i sem...
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: to ze kdyz chce nekdo poslochat dnb sety, tak by mel a mohl sledovat klub dnb sety neni validni argument, vid? :)
    proc se s tim teda vubec srat, setovy a trackovy auditko muzem zavrit a vsechno sypat sem ne, at to tu "nechcipne"...
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Tak, přátelé, modří mají mejdan v Crossu, navíc s kapelou Hard to Frame venku a vevnitř pak v CZ premiéře Submotive. Páteček jak malovanej!

    SHADOWBOX@Cross w SUBMOTIVE (UK) + Hard to Frame (Live)
    https://www.facebook.com/events/784858469723843/?active_tab=discussion

    Open air stage:
    18:30 - 20:30 Honey T
    20:30 - 22:00 Hard to Frame (live)

    SHADOWBOX main stage:
    21:30 - 23:00 Sweg
    23:00 - 00:30 Nitropank
    00:30 - 01:30 Koogi
    01:30 - 03:00 Submotive (UK)
    03:00 - 04:30 Deadly viperz
    04:30 - ??:?? M4Y4

    Techno.cz spodní stage:
    22:00 - 00:00 Pavel Aeling
    00:00 - 02:00 Myclick b2b Diom
    02:00 - 04:00 Nika77
    04:00 - ??:?? Namax
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Vyborny, zato snad nedostanu tady kereš

    Charity Jam #8 - KIMYAN LAW - Live Set at Club Spielplatz Linz (pres. by Drumfabrik & SIM)
    https://www.youtube.com/watch?v=m48qx3OZcL8
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    jinak je supr ze sem v podstate jebanej zato, ze to tady chci udrzet)))))))))))))))))))))))))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RONDO:
    ESKA: ja vim ja vim))
    SYXAO: sorry to neni muj problem, ze po tolika letech poslechu dnb nepoznas zacatek setu :oD ))))))
    tvl syky, takhle se verejne odkopat)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam