• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOOMUCH: chapu ale ti, co sem jim to libi nejsou vubec zabedneny a dikybohu za ne, navic sou mlady a nemaj koreny co my. Ale nejvetsi svoloc je 100% cz neuro crowd nazis, to je vazne nestesti a vrchol debility
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    AKISAN: no zrovna u tebe jsem si říkal)) nicméně jo, i mně se to líbí. ale to jsou ti zlámanci fakt tak zabednění před okolním hudebniím světem, nebo zkrátka jen takoví ignoranti, že jsou z toho tak vyplesklí? jak kdyby dělal Apparat neuro. chápeš ten point žeo :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    me z tech novejch veci, krom baddadanu :oD, bavi treba tohle:

    Skeptical - Capsize
    https://www.youtube.com/watch?v=VGQCdiwiI8w


    Calyx - Cobra (ft. Logan)
    https://www.youtube.com/watch?v=yDDpc3TVBKA&list=PLAEfXHuNOsEYZWOt1if5q0GHmMoc1ICIk


    Monty - Gas Tank
    https://www.youtube.com/watch?v=CKk5rwVX1QI


    takze dokud muzu kazdej tejden michat novy veci na venues, tak nebudu mit nikdy blbej pocit.

    Plus se furt muzes vracet i 25 let zpet a tahat klenoty.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOOMUCH: ale ne presne takhle...mam to dost najety ,)
    FALLENGEMINI: sad but true)
    FALLENGEMINI: tvl my sme dali nakonec pythius b2b merikan skoro pul hodky bavilo moc, hlavne ta energie! Ale pak sme si rekli, ze jak to furt slapalo, ze ta pulhodka bohate staci)
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    VEX: tvl. takhle zněl Shitkatapult/Bpitch/Vakant a mnoho dalšich před víc jak dekádou. to teď přebírají klackaři sample banky po německých neotechtranceminimalhouse producentech?)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    M4Y4:
    VEX: já bych v tomhle souhlasil s Martinem - jsou lidi, co to tehdy pochopili a ti, co ne...a ti to nepochopí ani za x let. stačí se podívat na komentáře k setům a rychle ti dojde, že velká část (nejen) místních fanoušků prostě nezvládá mentálně pobrat cokoliv, co není dost neuro))
    VEX
    VEX --- ---
    M4Y4: vtip byl v tom, že možná za 5 let to dnb fans budou brát:)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VEX: Analog bylo fantastický album už v době vydání. Nemyslím si, že to potřebovalo nějaký čas, aby se dostalo do povědomí, jelikož je to zvukově tak jiný, že to pro dnb normies nebude nikdy.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: nejvíc futuristickou hudbu teď dělají Annix + Simula (Neksus), Rockwell (Obsolete Medium) a MODUS & spol (C&K&M, Misanthrop, RageMode, atd)
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: řikám, že to bude in až za pár let:)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VEX: analog je 2019, to z lonska je ohavny abstract
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: album Analog
    L4MA
    L4MA --- ---
    VEX: uka, prosim.
    VEX
    VEX --- ---
    VON_GILOTINE: vůbec. Future bangerz
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Nech ne hadat, upipany nemecky minimalism? Dead end.
    VEX
    VEX --- ---
    VON_GILOTINE: nový věci dělá Misanthrop, ale to bude in až tak za pět let:D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Tak b3b audio optical nezajem. Tam se uz asi nikdy nic nezjevi a alien girl rmx je labuti pisen.

    Ja uz ani nevim jak se zeptat. Zahral nekdo neco "novyho"
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    L4MA: Byli super, ale bylo natriskano a hrozny vedro.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: viděl jsem z každého max 15 minut, takže ber s rezervou, ale skvěle hráli Alibi, Calyx, DLR, Rockwell a TeeBee. po x letech jsem si taky zašel ve chvíli volna na neuro a Merikan b2b Pythius mě nahlodali, že bych si je zašel poslechnout i příště. víc jsem toho nestihl.
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: kdo by te zajimal? na Ed a Optical a Audio jsem nemel odvahu. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam