• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOLDIK: inu maji na to svate pravo, jen me napadlo se zeptat zda nekdo s tech kdo s nimi mluvili na LiRu se nekdy nezeptal


    L4MA: hmm michani, jako prolinani tracku do sebe? so 2001...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VON_GILOTINE: duvodem bude rekl bych pan opticky. uz v minulosti zastavil nekolik releasu, remixu a kompletne gridlokuv album (ktery pak po trech letech a znacne vycerpan, vysel na blackoutu)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    a zahrali celou alien girl remix?
    vi se proc to maj za tri ctyri roky jen asi ctyri lidi?
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: ne, domluvili jsme se gentlemansky se Štěpánem, že mu to s radostí přenechám :D

    i když, ještě ad to neuro, ten Audiův dubplate remix, co tam seslal Calyx na závěr, si možná říkal o to, abych to pak začal řezat :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: a davals vubec Baddadan?!
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: nebyl, ale měl být...a jako mohl jsem hrát hodinu neuro, ale vzhledem k tomu, co se na tý stagi dělo předtím, by mi to moje svědomí neodpustilo :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    M4Y4: ta vlna uz hlavne imo nejmin tak 3 - 4 roky neexistuje, a preziva to jen na vcyhode....

    FALLENGEMINI: dyt Bifik tam ani nebyl a tys rozhodne mainstream nehral. :D solidni!
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: já ani nevím, jestli jsou FB skupina, každopádně sdružujou tak nějak většinu tý komunity...lidi v jejich merchi potkávám prakticky kdykoliv, co jdu nakoupit, o akcích ani nemluvím))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: LET IT JUMP bylo přímo od toho týpka, ten zbytek je kombinace lidí, co se jim okolo toho motají a agilních fans, co si myslej, že jim z toho stoupne street cred :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    a jeste ten kemal, mohl by se nekdo rozepsat? please.


    VEX: a nekterejm staci jen PIVO
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: já si myslím, že to jsou spojené nádoby:D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prosim vas a neurofuck je teda skupina na FB kde nejvic cz sk fanousku neura nebo tak neco? odpustej, proste se v tehle instagrupach davno neorientuju
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DABE: toho sullyho sem si koupil minulej tejden a chci i desku ,)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: hele, bylo by moc easy to svalit na drogy, ale oni sou proste vetsinou (ne vsichni) jen omezeny kreteni :oD
    FALLENGEMINI: hele fakt to byli primo ty typci z neurofuck? nebo dementi v jejich hadrech? ja pred dvouma rokma se sundal v Ove a s tim typkem co mu to Neurofuck patri si normalne pokecal o starejch prodigy atd.
    VEX
    VEX --- ---
    FALLENGEMINI: párno & bass
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: chci jmena, adresy, fortky, stavy, co delaj, co ji a kam chodej, vsech, co picovali do Bificka!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    DABE: zavidim, ja si myslim, ze bych tam strikal dva metry))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: tak kdyz oznamujes neco co uz vsichni vi :oD
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VEX:
    AKISAN: hele to ani moc nestojí za řeč, je to už roky pořád to samý...letos to byl podle místní (mimochodem naprosto debilně pojmenovaný, ale mládeží milovaný) vlajkový komunity NEUROFUCK festival LET IT JUMP, stejná banda kriplů vypískala loni IMANUa na Darkshire a když druhej den napsal tweet, že neví, proč kdy produkoval neurofunk a že je ten subžánr totálně ideově vyčerpanej, začal dostávat od místních hrdinů sprostý DMs a několik mu psalo do komentářů, že je to zkurvenej buzerant)) a letos ještě brutálně hejtili lineup na stanových stagích nad ránem, protože chtěj pořádnej "výmrd" a ne zasranej mainstream od Bifíka)) takovej výběr z hroznů...
    DABE
    DABE --- ---
    btw s vypětím všech sil jsem zvládl alespoň hodinu closing setu Kode9 b2b Tim Reaper na Pop Messe.
    Bylo to skvělé. Kombinace juke věcí od Kode9 a old skul vibes Tima parádně funguje. Rád bych si je ještě někdy poslechl na méně neosobním místě, než v Boby centru:)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SOLDIK: poslouchám pravidelně "pracovně", ale 95 % mě nebaví a v životě bych to nehrál))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam