• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: mas pravdu ale tak to proste je....ale ja nepochopim, ze nekdo si pozve svyho "hrdinu" , da mu hodinu setu a pak uz se mu tam v 01:55 serou....to nikdy nepochopim.
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: to mi prijde taky jako samozrejmost, v ramci rozumnejch mezi, pokud to headlinera bavi a ma vuli, a po nem uz nastupuje support. celkove nesouhlasim s tim, ze kdyz je na klubovy party jen jeden headliner, aby hral jen hodinu, aby si stihlo zahrat 7+ dalsich cicmundu...
    ESKA
    ESKA --- ---
    Tady necháme hrát Anta 2 hodiny! :))

    Drumstation w/ ANT TC1 & GENIC (Dispatch recordings)
    https://www.facebook.com/events/3278060892484665
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN: a udelal to pokazdy.....uz sem po nem nechtel hrat)))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: vetsina ne no, hele ja i "headlinery" nechavam dyl hrat kdyz chtej, protoze vim ze ta akce neni o mne. ale pak zase sou takovy kundy jako byl BUkem, kterej byl schopnej pretahovat 45 minut, hodinu a ani nerekl sorry.
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: no ty taky hrajes ledaskde, ja se obvykle pohybuju jen v distingovanejch kruzich. hvezdy to berou imo jako naprostou prirozenost, ze se konci na minutu presne, pokud po nich nehraje jejich fela, kterej je vylozene premlouva, at daj jeste jednu. :) mlady nemaj zadnou kazen ani bazen. :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: souhlasim a na velkejch akcich sou pred djs velky digital hodiny a stage manager si to i koriguje. Ale ja sem na tohle fakt pes, nekolikrat sem, nejen ty "mlady", vyhnal od pultu, ze maj jeste cas.

    Jednomu typkovi sem, 15MINUT!!! pred mym koncem, rovnou rekl at tahne do pici. Tady tezce selhala vychova rodicu.
    L4MA
    L4MA --- ---
    ESKA: nic jsem neslysel. :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: tak to je uplne normlani, a nezazil jsem hvezdu, ktera by v :58 nekoukala smerem k nasledujicimu dji, a negestikulovala, ze jeste jeden a konci. aspon ty na ktery chodim ja. Sub samozrejme nechal dohrat do konce to co tam ten pred nim poslal :01. :)
    ESKA
    ESKA --- ---
    L4MA: Overview řešíme na začátek 2024, ale nic jsem neřekl.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: to je strasnej mor a demence....ja uz tak rok planuju, ze udelam video pro djs, co opravdu nemaj delat.

    Vidam to vsude..... mi klidne borci 10 minut pred zacatkem se uz naklanej pres mixak a zapojujou si flashku a hledaj tracky.

    Ja hodim pres na celou nebo minutu po, at si dj v klidu skonci jak potrebuje.

    Ale i se mi stava, ze dj prede mnou pretahuje 5 a vic minut a to uz sem zase raznej.

    Je to nevychovanost a vrchol buranstvi.

    ps: plus nechavam vetsinou dohrat posledni track prede mnou, prijde mi to jako ucta.
    L4MA
    L4MA --- ---
    proti tomu co predved minule s Alixem uplne jinej dj. tretina setu najezdy, extremne neplynula, velmi eklekticka selekce, asi 3x minutu a pul intro klasiky, na kterou se fakt tesis, a pak misto toho drop naky rozlamany mrdky. :)
    organizatori taky hodne zvlastni. poradal to takovej parecek, holka celou dobu skakala na stagi a tocila dav na mobil. Sub zacinal o 4 minuty pozdejc, mel hrat hodinu a uz v :54 se tam kolem nej mrcasili, ze si zacal sundavat sluchatka a predavat jim to. to teda mu naznacili, ze to jeste neni nutny nastesti. :) na konci setu to uplne vypli, holka zarvala "vodka!!!" a cela crew se sla fotit se Subem zady k davu... nedustojny, kdyz to mam rict kulantne. :)
    oni pak total zacatecnickej set, kazdej druhej track zretelny dohaneni (na cdji, wtf? :))... no je treba si zvykat na mlady. maya s rudboyem a zlomena scena tu nebudou nadosmrti. :)
    vizualziaci meli moc peknou, at jen nehejtim.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: blby to bylo?
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: nice! btw Mayu sem prosil o En:vyho, bylo by to fakt hezky, kdyby zacal vic jezdit ta nova vlna...
    Submarine pred dvema tejdnama dost zklamani. uz je to pan muzikant, a starej dobrej nonstop on top deep tlak mu nic nerika...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: oboje..... objectiv, amoss, fokus, able, data3, arkaik
    L4MA
    L4MA --- ---
    L4MA: a kdyz rikam Flexout, tak myslim predevism Overview. :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: ja se budu snazit dotahnout TEEJe sem, slibuju. Uz sem rekl kamosovi at ho popta. To byla temna jizda jako krava!
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: vsechny tyhle mensi Flexout jmena zandavaj posledni rok dva uplne nejvic. uz by to chtelo, aby je sem zacal nekdo vozit. :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Tenhle typek zandal v Berline nejlepsi set, co sem tenhle rok slysel!

    Teej took control of the Flexout Audio show w/ MC Fokus to launch his new EP | July 23 | Kool FM
    https://www.youtube.com/watch?v=d5ae5w-OnhA
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Andy CDJ
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam