• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    CA$HANOVA BULHAR - OFF SEASON feat. LABELLO & TK27 (2L VIDEO)
    https://www.youtube.com/watch?v=dOC0aS28aY0
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: jak rikam, precti si co pise Kamil...ty na uroven tohodle das akci v babylonu kde Fresh ani nehral dnb...
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Labello - Fotbal a Rap (feat. CA$HANOVA BULHAR)
    https://www.youtube.com/watch?v=pd72Nny0bqo


    kdyby náhodou to někoho minulo když už o tom byla řeč
    N_I
    N_I --- ---
    MARIHAI: třeba se to pohne i dál než u pražských S, ani já bych dceru na fotbal nevzal ani sám sebe :) TK je v ústí a zase tak spjatej s T není jako Kabátí, je Jihlavskej....víc

    "mám rád fotbal, nemám rád průměrný fotbalový fanoušky, nemám rád agresi na stadionech"

    takto to má velká část populace hele...velká, supr věta
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    mám rád fotbal, nemám rád průměrný fotbalový fanoušky, nemám rád agresi na stadionech. Ale roky jsem nebyl, tohle je pro mě taky spíš pozitivní zpráva.

    Ale tak hymnu pro FK Teplice natáčí Kabát. (a ne tk27) takže to bude možná jen pražskej móres (jinam bych ale stejně na fotbal nešel tak co :D)
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: pardon, rozsirovani obzoru na fotablovjejch stadionech - serious business a obdivuhodnej prinos. :) dame gola dame, site roztrhame.
    N_I
    N_I --- ---
    MARIHAI: fotbal a rap, song na kterým se udělal labelllo a bulhar dost, maj o tom i ten podcast, delali serial z vesnickych hrist, ted to jede rohony - navrat do mancaftu. to jak treba mezi sebe vzali vypitýho fenina je ale ekl..fujtajblovej

    Afrro zase v rozhovoru u pufaze rikal - mam rad rap a fotbal desne moc, dve oblasti ktery ale pritahuji snad nejvetsi degeny na svete / pak ale rekne ze to je asi tim davem, ze v kazdym davu se takovy najdou /

    Na Slavii chodi treba jan p. Muchow, sterej Ondříček, na spartě začal djovat Flux a je to posun k lepšímu aby se na stadionech nehráli jen Kabáti...bog up!

    Sám fotbal kopu, kopal sem, a vím jakýho degena z člověka míč dokáže udělat, ale zároveň je to i jeden z nejhezčích pocitů na světě když dáš hezkou příhru.

    Já zase nesnáším klacky v kýblu a kulturu kolem toho, djrum a zoe už neni dnb žejo, ale Ezop má pravdu že nejhezčí song roku udělal Skrilexx a Noisia!...takže?

    dobře to Smack otestoval, jen ten set, ta hudba co vybrali a to video se mi zda wag a neni moc hezky, flux ze sparty to dava lepe...tedy
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    S rapem se ten fotbal za poslední roky propojil mega u nás.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: právě jak píšeš. Nehrál se dobře a jeste mi Tony rikal, ze to byla spontanni akce bez pripravy, takze bud a nebo.
    L4MA: jestli stavíš tyhle dvě věci na stejnou uroven, tak to neni ani vtipny.


    KAMCZA: plus teda, streetfood a takovahle hudba = ja tam asi chci chodit)))))))
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    FORACE: Já ho chápu v tom, že jsme se někam kulturně posunuli a tak nemusí být s fotbalem spojené jen hudební celebrity z totality nebo agrorock, ale celkem normální elektronická současná hudba. A to je pro mě posun/přínos.

    Můžeme se přesně bavit o tom, že to třeba není úplně můj šálek kávy co se týká některých tracků, některé jiné jsou naopak fajn :) Mixování je 3-, ale my nevíme, jaké podmínky kucka měli a třeba se jim to na tom stadionu neuvěřitelně debilně vracelo a úplná trága to neni.

    BTW: kultura kolem fotbalu se nyní v ČR radikálně proměňuje, kluby se hodně zaměřují právě na aktivity před zápasem a po zápase a některé např. fanouškovské zóny, kde máš street food a soutěže pro děcka (tady je jasná inspirace i hudebními festivaly) a hodně klubů, třeba i Slavia dělají nově i hodně CSR (buzz zkratka :) aktivit.
    L4MA
    L4MA --- ---
    FORACE: normalni prinos proste, propichujou bubliny jak Fresh v arkadach, neasi. :)

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FORACE: ten prinos je OBRVOSKEJ a je hlavne v tom, kam a ke komu a do jakech bublin se ta hudba dostane.

    Vzdycky i vzpomenu na CALYXe, co rikal v tom dnb arena dokumentu a sedi to na 101%.

    A HLAVNE JAKA HUDBA = fotbal atd. taky nesleduju, ale je supr ze misto edm a mainstream radio poicovin, tam jedou jungly, breaky, grime, dubstep, dnb. Jen tak dal a vic a treba to zase natahne vic a vic lidi do clubovy kultury a kluby nebudou muset resit, kazdej rok, jestli je to jejich posledni nebo ne.
    FORACE
    FORACE --- ---
    AKISAN: v cem je ten prinos?

    Ja nevedel jestli se mam smat nebo z toho bejt smutnej. (ps: nesnasim fotbal a kulturu kolem)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: deal!
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: Souhlasím s tebou, přínos to jistě má. Míchání by to zasloužilo o dost lepší, ale to je asi spíše naše DJská deformace, slyšet každou píčovinku :D

    Jinak fotbal na Slavii je super zážitek, rád tě někdy vezmu :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    A s dovolenim, trocha kecu a live mix: od 56 minuty:



    Mixcloud
    https://www.mixcloud.com/Shadowbox_Radio1/akira-po-p%C3%A1r-letech-ve-studio-20231231/
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: je to v pořádku, místama bych to líp mixnul ale za me parada a velkej prinos. A jesti se vazne hrajou jungly a grime na fotbale, tak snad zacnu chodit))
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Tak co přátelé, je tohle na čáře nebo přes?

    Smack One b2b Tony P DJ Set at Slavia Praha Stadium
    https://youtu.be/vxT86k1pBk8?si=wfHOow1qXOr09VJZ
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Radost = cool
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Radost = no go
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam