• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN:
    VON_GILOTINE:

    Druhej slide je video, jestli se to neprolinkuje primo na to:

    Stepan Siegel on Instagram: "@letitrollfestival a night to remember, THANKS! 🙏🏻☯️🕉️😻 Pics n video by @matussafranka 🫡💪🏼🤜🏻🤛🏻"
    https://www.instagram.com/p/C3b5hKeooBC/?igsh=eG51dzFtZXd1MHBx
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: byl a bylo to mega. Kez by vsechny halomrdy byly takhle doladeny. A aby mi pred pul devatou uz par set lidi skakalo na “20questions” od IvyLab, se taky bezne nestava ;oD

    Jako byt v Praze dnes, tak sem na Eneie, Entitu a Magentu v prvni rade. Brutal zvuk!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    On byl lir? Aha. Anyways...
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VEX: :-D
    VEX
    VEX --- ---
    CRUSHEER: všichni fanoušci alternativy byli včera na liru
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Včera jsem po delší době zavítal na akci, konkrétně do klubu Famu, kde hrál Touchwood. Asi ani netřeba psát že úplně famózně :) A je mi teda líto, že se už moc neláká dnb alternativa nevozí. Chtělo by to restart vpx.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    A JOHN B pristi tyden:

    Je tam i line up:

    JOHN B (UK) • RADOST FX • 23.2.2024
    https://www.facebook.com/events/3630112220541891
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA:

    CROSS FESTIVAL - Cross Club 22+ B-DAY
    https://www.facebook.com/events/310115035396245
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Největší haluz s redukcí jsem zažil kdysi v Matrixu, když jsem jí půjčil Katche před hraním, a když dohrála, tak redukce nikde... :D Tam jsem pochopil, že asi existuje nějakej paralelní svět, kam se ztrácí redukce ke sluchátkům.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: 😂 ach so!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: nedele po tom patku😃
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: a to si vzpoměl po šesti letech?
    RONDO
    RONDO --- ---
    KAMCZA: jack redukce = djs feuerzeug
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: :oD tak si to odcinil zase jinde)
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: jj, můj pokřivenej charakter si těch redukcí pár nechal a ani nenapsal do IG. Na druhou stranu pár jsem jich taky pustil do světa, kamarádovi na jeho set :D Kdo ne :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: jak pise Majofka, Alix je rezervovanejsi, ale dobrej chlap. Jen nema rad Vengaboys no))))))))))))))))

    Plus nekdy v roce 2017-2018 me poprosil u stridani jestli nemam redukci na sluchatka na puceni. Tak sem mu ji dal a neresil.

    A v nedeli si me nasel na insta a napsal mi ze mi moc dekuje a omlouva se, ze mi ji zapomnel vratit = nekdo si rekne picovina, ale na tehle drobnostech poznas charakter.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA:
    FALLENGEMINI: Nevím jestli my jsme ti správní to dobře posoudit právě s ohledem na dobu, kterou se známe. :) Myslím, že Alix je rezervovanější a asi může působit chladně, ale je to strašně fajn člověk.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO: pravda, Ed:it taky moc fajn…a ještě bych zmínil Villema a Hydra, s těma mám taky jen dobrý zážitky, fajn byl z tohohle Bristol gangu i Mako))
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KAMCZA: jj bukem překvapil na to jaký o něm kolovali legendy tak byl absolutně v pohodě. jj George jsem zažil na shotgunu to je fakt totál kokot
    ještě super týpek byl Ed:it si pamatuju že nám tenkrát pouštěl nějaký fungl nový věci co zrovna dodělal
    KAMCZA: jj má supr věci a i super hraje, no toho bych ho rád viděl v crossu nebo noně tam by se taky super hodil, já prostě ten storm moc nemusím mě to tam příjde takový neosobní.. už jen na toho S.P.Ye.. prázdnej klub...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: Halogenixe jsme dělali 2018, tuším, já s ním měl dobrou zkušenost, takovej normální člověk)) ale od promotérů z UK jsem zase slyšel, že je dost často prudil s tím, že si chce dělat sám grafiky k eventům, kam ho zvou, a ještě mu za to mají platit extra, tak nevím :D

    z Alixe jsem měl vždycky stejnej pocit, jak to popisuješ, ale komunikoval normálně...víc by určitě řekli Ruda s Májou, ti jsou s ním kamarádi od dob, co sem začal jezdit))
    L4MA
    L4MA --- ---
    jeste zhodnotne Alixe prosim. on se vzdycky tvari tak nepristupne, ale verim ze to je jen image. :)
    S Halogenixem jsem mluvil, a ten vypadal, ze se skoro stydi promluvit. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam