• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    jo Hype hrál pěkně, docela dost liquidně. Dillinja už mě tak nebral (což jsem ale čekal) :) a rád jsem po dlouhé době viděl spoustu starých známých! jen Akiru se mi nepodařilo potkat...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RONDO: prave ze to uz se dneska moc nedeje....
    SOLDIK: vid, mam plno pribebu, tak se sem tam podelim :oD
    RONDO
    RONDO --- ---
    největší radost actually, dobrej request keterj člověk může splnit...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: krasny pribeh
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: Jasne a hned tam sla ,)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: no a mels??
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Diks
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    jeste k tomu Hype a Dillinja ..bylo bozi, ze primarne starsi publikum a dost Anglanu co bylo v Praze prislo podporit. A jak nesnasim, kdyz me nekdo otravuje s requestama tak asi 50tiletej typek mi podal s telefon, jestli prosim nemam tohle:

    DJ Zinc - Super Sharp Shooter (T❯I & D*Minds Remix) [Bingo Bass] ℹ️
    https://www.youtube.com/watch?v=6FRoxfnk9ms


    :-*
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: video z hajpa ti poslu na insta!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: Ja stihl jen kus Hypea, protoze sem jel na dalsi gig, a to bylo supr. Hral z playeru ale fakt good. Ale Dillinja klasicky nejvetsi sympos, chodici slunce tvl. Lidi taky dorazili, tak cool = prosral sem mozna mejdan roku.

    Dalsi na rade z veteranu bude BUKEM:

    Cross club presents: LTJ Bukem
    https://www.facebook.com/events/953683689733391
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Kco ten hajp s dylynžou, hral hajp z desek?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Nikdo byl natolik kořenm ze natocil v Denveru celej set i v dobry zvukovy kvalite.

    Sou tam vsechny ty novy dubz, vcetne Ch+St+Stormzy hned jako intro, eastern jam 2024 rmx, nuttah 2024 rmx, veci z 2ruff. volume2:


    Chase & Status (Full Set) @ Cervantes' (C&S North American Tour 2024 CO Night 1 - Denver, CO 2024)
    https://www.youtube.com/watch?v=xZIYZtLcdYs
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    AKISAN: Mě už se libi i cards on the table. Pripomina mi to nejakou alanis morisete rizlou morcheebou nebo tak neco :))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    AKISAN: jj to ja se obrazem neobtezuji temer nikdy jen to odvadi pozornost od hudby. Cely koncept divani se na vip debilky co hopsaj za djem sem nikdy nepochopil a byl mi od zacatku protivny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: dej to ale nekoukej na to)))) jen to poslouchej)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ok poslechnu si.

    Ja mam takovej divnej pocit uz vetsina pokusu o vrcholy setu sou dost marny remixy 20-30let starejch hitu a vsechno se hraje minutu a pul jen
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: ja ji mam furt moc rad ale posledni dva singly sou sracka...doufam ze alespon pulka toho alba, co zitra vychazi bude dobra. ALespon jako dj pousti fillery
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    AKISAN: Me to bavi i ted.

    Pisnicky no
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: ted uz asi jo, kdyz koukam, kam se posunula pomalu k Evropa 2 junglu, bohuzel.... ale ty stary prvni veci na Hijinxx ji verim.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    AKISAN: mě tady Nia Archives hodně baví. Ale nechce se mi věřit že v tom neni ghost producing a dobře namazaný PR.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam