• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEVINTAGE BAZAR DRESS UP
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    NINOTCHKA:
    Do londyna se chystam za 3 tydny .) no asi se spokojim s primarkem nebo necim takovym.. asi je lepci jet po vánocích, co.))
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NINOTCHKA: (nechat si) ušít je asi nejjistější způsob
    NINOTCHKA
    NINOTCHKA --- ---
    Bohužel zatím nemám nic k nabídnutí,ale poptávám spodničku, tu klasickou širokou,právě pod tyhle šaty. Nemáte jí někdo nebo netušíte, kde ji tady sehnat?
    NINOTCHKA
    NINOTCHKA --- ---
    NINOTCHKA
    NINOTCHKA --- ---
    ELODY_MELODY:
    jé, ty žlutý šatičky jsou hezký. já myslím, že retro sem patří. a co Londýn? já se odtud nedávno vrátila a byla nadšená. Je tam spousta vintage shopů (i když docela drahých) a hlavně Camden Market, kde si otevírají butiky mladí návrháři a jeden originelní kousek nestojí tisíce jako tady...já takhle objevila Collectif, což je takové punk retro...
    ANEZ
    ANEZ --- ---
    ANIT: Jako myslim, ze pujcujem i stylistum, jeste se ti dneska zeptam. Najdes tam veci treba za 300 ale vetsinou se to pohybuje tak kolem 1000, samozrejme nekdy i vic...
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    REALLK: anebo se jim fakt nelibej
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    tak já se taky zapojim, pokud to nesplňuje parametry klubu, tak mě smažte, ale mám tu balerínky Charles Jourdan vel. 37-38
    (už byly kdysi v SNH)
    http://cranberry.album.cz/few/tt143a497344030282.jpg
    http://cranberry.album.cz/few/tt1780b7e056bff8ac.jpg
    http://cranberry.album.cz/few/tt58838d79604da275.jpg
    JEHNECI
    JEHNECI --- ---
    já hlasuju i pro to retro :)
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    super klub, dobrý nápad, ale upřímě vlastně moc nevím, co za oblečení se tu bude prodávat. pouze vintage? to by tu toho asi moc nebylo...
    REALLK
    REALLK --- ---
    no ja nevim jak pani spravcova,ale ja bych to tady nechala?myslim,ze se tady opravdu vintage kousku moc neukaze :/
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    REALLK: jej tak sorry...chcete to tady nechat, nebo to mam smazat?
    REALLK
    REALLK --- ---
    ZUZANAR: no takze je to na nas:)ja jsem se ted vratila do ovy po 5 letech v pha a tak vselijak a rozhodne se to tady zlepsilo,ale jak jsem psala je to na nas:)neni se ceho bat preci.)moc rada bych tady otevrela zase nejaky obchudek,ale zda se mi to jeste stale nerealne...jeste neni spravna doba:/
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    GEISHA: ja sem videla v brne, jak je mestsky divadlo, jezdi tam jednicka tusim okolo nej, tak na protejsi strane, nez je vchod do dvora divadla, je spousta dvoru a v jednom z nich je takovej minisekacek, tam meli zajimavy veci, ikdyz to nebylo upe muj salek caje, ale zaujalo me to i tak
    ZUZANAR
    ZUZANAR --- ---
    oprava- "úžasně", pardon, stydim se
    REALLK
    REALLK --- ---
    ELODY_MELODY: to je retro:)
    vintage veci jsou kousky znamych znacek,ktere proveril cas,vetsinou luxusni zpracovani a materialy nebo to take muzou byt nekdy az sberatelske kousky,ktere odstartovaly tu a tu modni zalezitost ve svem boom.)
    ZUZANAR
    ZUZANAR --- ---
    REALLK: Já tím myslela právě ulici a ne nákupy (to bych si nedovolila, už jsem tu sehnala spoustu fantastických věcí:) V Berlíně je každej originál a nebojí se jít i do extrémů, každá procházka po městě je ůžasně inspirativní. Tady vyjdu ven a všichni mi splývají v jeden stejně oblečenej nevýraznej flek:(
    REALLK
    REALLK --- ---
    ZUZANAR: pozor pozor paniii,Ova neni tak nudna,naopak,kdyz vis kam zajit,tak originalni a retro kousky vetsinou zustavaji bokem pac je tady nema nikdo odvahu nosit.)
    ZUZANAR
    ZUZANAR --- ---
    Ahoj, jen jsem se chtěla zeptat k tomu Berlínu, nevíte někdo jestli tam existuje podobný projekt jako "hel-looks.com", nebo u nás "madeonstreet.com"? Berlínskej styl mě totiž taky dostal, ale bohužel jsem teď v daleko nudnější Ově, tak že bych ráda potěšila oko aspoň skrze obrazovku:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam