• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEVINTAGE BAZAR DRESS UP
    ELECTRIC_FLOWER
    ELECTRIC_FLOWER --- ---
    jeden vintage shop jsem zahlidla v ulici Jaromirova pod Nuselakem.. .)
    BRAHMA
    BRAHMA --- ---
    KLAARKA: brej napad, souhlasim, nejak sjme tez vycerpala sekace...
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    nevim jestli je to úplně vintage....
    ale v Rumunský směr od Náměstí Míru jsou dva takový obchůdky - Móda v levném stylu a móda ve vašem stylu....co jsem pochopila, jedno je normál obchod a druhý sekáš....věci maj různý ale objevila jsem mezi nima pár košil a svetříků, vypadaly fakt luxusně, značky neznám, ale na cenovkách bylo bohužel 1500 a vejš:( ale nádhera:)
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    a nechcete sem taky házet adresy dobrejch vintage sekáčů? ráda bych se dozvěděla o nějakejch neznámejch.
    BRAHMA
    BRAHMA --- ---
    ANIT: ty blaho, dnes jsme tam chtela jit, ale nemela jsme ani korunu, takze jsme radsi chodila po normalnich kramech....:)))rikas teda super, joo??az budou enjake penizky, tak se tam zajdu podivat...
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    snad nebudu uplně mimo,
    sukně Christian Lacroix 100% hedvábí
    2x vtipný trika Moshino
    podivejte se sami :) fotky jsou dost velký, proto odkaz na galerku
    http://galerie.albumfotek.cz/22067/
    WASSABI
    WASSABI --- ---
    dovolim si mirny ot, par veci mi pripada lehce vintage:) pokud ne, sorry:)
    [ WASSABI @ SECOND NYX HAND ]
    ZUZANAR
    ZUZANAR --- ---
    Při svém pátrání po "berlínskym hel-looks" jsem našla pár zajímavých stránek, tak pro zajímavost: http://berlin.unlike.net/guides/7-Vintage-Hunting , http://stilinberlin.blogspot.com/
    ANIT
    ANIT --- ---
    jak co, jak tu psala id anez, ty nejdrazsi veci stoji 3tisice, ale stoji za to
    neco 500, neco 300 treba pasek atd
    BOO
    BOO --- ---
    ANIT: a ceny? ;)
    ANIT
    ANIT --- ---
    kremencova 7
    pujcila jsem si tam nafoceni genialni velky zlaty kruhy, barevny lodicky, francouzskej svetrik nina ricci a ohromnej zlatej pasek.
    uz se tesim, az prijdu zase
    REALLK
    REALLK --- ---
    ANIT: muzes se podeliti o adresu?ted nejak tapu...
    ANIT
    ANIT --- ---
    byla jsem dneska v sohu, je to tam nejlepsi
    vintage jak delany
    moschino atd...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    NINOTCHKA: tajne mobilem! mam uz to nastaveny, ze foti potichu!:)
    WATTEVILLE: jeste jsem nebyla, tak se tesim .] shopping + muzea to jistej, pri spatnym pocasicku:) teda spis ty muzea, pomer utracenejch penez a stravenyho casu je lepsi;)))
    WATTEVILLE
    WATTEVILLE --- ---
    EUCHENIE: Podle mě Londýn za tři týdný nejlepší, poměrně málo turistů a nemusíš se tolik prodírat ;)
    NINOTCHKA
    NINOTCHKA --- ---
    fotit se tam nesmí :-)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    NINOTCHKA: dobre.))) vemu fotak .)
    NINOTCHKA
    NINOTCHKA --- ---
    EUCHENIE: to je asi over topic,ale jestli jedeš do Londýna, tak doporučju navštívit butik prádla Agent provocateur v Soho...prodavačky v růžových šatech s punčochama či podvazkama, přísně vyčesané vlasy a boty na podpatcích...a tomu říkám styl...a ještě jsou milé.


    REALLK: pojedu do Berlína :-)
    REALLK
    REALLK --- ---
    NINOTCHKA: neco malo se sem tam objevovalo jeste ve flashbacku v Nuslich,ale tam je to takova vsehochutka a jinak jak tady bylo zmineno na takove veci se vazne vyplati si udelat vylet do Berlina trebas a nebo mit zmakle a mit hodne stesti co se tyce bazaru,blesaku a sekacu.)
    NINOTCHKA
    NINOTCHKA --- ---
    já právě jednu náádhernou viděla v jednom z butiků na Camdenu za 35 liber...(http://www.azrael-black.com) rozhodovala jsem se a nakonec ji nevzala. Ted ji sháním, potřebuju ji do 1.12, bohužel do Londýna asi nepojedu, na ebay nic moc není....ale nechat ji ušít je dobrý nápad!jestli máte známou švadlenku, můžete mi předat do pošty kontakt? zkusila bych se domluvit...Díky.
    A propos, víte v Praze o nějakých vintage sekáčích krom toho krásného v Perlovce?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam