pls, ve windows 11 (neumim s nima) mi po instalaci OS pri pokusu cokoliv nainstalovat, vyskakuje virtualni klavesnice na obrazovku, mam ji vypnutou, ale porad to dela, pustil sem ji jednou pri instalaci, abych mohl napsat znak zavinace (fucking czech layout), no a ted se mi spousti u kazde instalacky.
Tusi nekdo jak to zcela zakazat? Display laptop nema dotykovej, je to normalni starsi dell.
diky