• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • zobrazit sekci
    Ahoj, již léta poskytuji servis v oblasti výrobi kopií CD a DVD a dost dlouhou dobu hledám místo k vytvoření dizkuse na toto téma, protože stále zjišťuji, že na netu je sice obrovské množství informací, které ale jsou takového rázu, že při potřebě výroby kopií dat, hudby a videa na CD a DVD moc neporadí jak vůbec začít, co je potřeba atd. Většinou se jedná o obecné bláboly, složité technické výrazy a hlavně ceny. Ať Vám to zní třeba divně, ale chodí ke mě spousta lidí kteří vůbec neví, jaký je rozdíl mezi lisováním a vypalováním, že kolikrát existuje jednodušší nebo levnější způsob výroby (hlavně třeba potisku a balení) než si vymysleli nebo naopak chtějí něco co viděli v zahraničí a neví jak se to jmenuje, ale potřebeují to vyrobit nebo aspoň znát info kde začít a zda to vůbec má cenu řešit, protože je to v nákladu tak malém, že výsledná cena bude ve finále astronimická či ........atd. Sice doba MP3 zcela upozaďuje CD média, ale zase pěkné holce v klubu nebo obchodnímu partnerovi někdy potřebujete dát do ruky něco co Vás prezentuje a nestojíto moc a nebo strašně málo. Je spousty rešení které mohou být DIY, které mohu poradit a i ty které ani neznám nebo mě vůbec nenapadli Dělal jsem v téhle oblasti vše a myslím, že mě nic nepřekvapí, ale vlastní nabubřelost rád zkrotím a informace doplním pomocí Vás, oplátkou za puštění svých znalostí a zkušeností pro Vás, kde co koupit, sehnat a pod. Tuto diskuzi bych rád věnoval poskytováním relevantních informací na všechny dotazy. Nezastírám, že mě to živí, a tak rád udělám kšeft, ale zase na druhou stranu, toužím znát problémy a představy Vás potenciálních zákazníků a hlavně pomoci Vám zvolit řešení, který Vás uspokojí. Když najdete řešení jinde nemůžu se zlobit, a když Vás zklamu může te to napsat sem pro ostaní a nebo spolu vymyslíme něco, co bude zajímavé i pro ostaní a mě to pak obohatí i když kšeft nebude :-) pište, ptejte se navrhujte řešení, díky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam