• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOUKEPSYCHOTERAPIE
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    manipulace, nevztahovost..
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    NARVAH: ale jinak se přidávám k SANTAL a přivítala bych, kdybys rozepsal, co ti na Ericksonovi vadí.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    jj.. parádní!
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    NARVAH: máš dneska, koukám, velmi dobrou náladu.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    NARVAH: nerozumím řeči tvého kmene...
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    to je paráda, jak si psychologové dělají výcvik v eriksnovi a hypnóze.. to sou myslím ty nejvztahovější výcviky co sou, bych řek.. ještě do toho nařežou nějakej ten koučink a už z toho máme docela slušný disko ;)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    SKATEMURAI: můžeš zkusit Janu Zouharovou, znám osobně, velmi schopná, a samozřejmě nemusí každýmu sednout její styl...
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    DARJEEL: já si příspěvek zuzky bohužel nestihl přečíst, protože mi zmizel..
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    ZUZKAOU: ano? .)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    NARVAH: hele tak zase u toho Mlynáře nevíme, co je zač, ZUZKAOU píše, že ho zná a je fajn... Tak myslím docela pěkná odpověď pro SKATEMURAIe: na jednu stranu pán nemá psychologické vzdělání a výcvik má trochu ulítlej, na druhou stranu osobní reference, že je to dobrý chlap....¨
    A upřímně, mnohem horší mi přijde ten předešlý odkaz, na ty paní co dělají relaxace a lusherovku, to na mě explicitně působí jako nevalná kvalita...
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    podle mě je nejlepší psychoterapeut marek pošta.. ambulanci má někde na barandově.. je docela drahej (cca 1200 czk za 25 minut práce).. každopádně už ta jeho vystajlovaná pracovna stojí zato.. nemluvě o jeho analytických schopnostech
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    SANTAL: jsem rád, že jste se do toho opřeli, přidávám se k tomu, že to na mě působí minimálně podivně... ono taky pak kouknout, že paní psycholožka z valné většiny asi používá metodu založenou na Luscherovi je dost vypovídající o čem to asi bude.


    SANTAL: tak má na googlu dotovanou stránku, takže v tom klášteře brali asi i marketing :-)
    Jinak proti satiterapii osobně nemám nic, spíš naopak, ale samo o sobě to imho k výkonu povolání psychoterapeuta nestačí... nakonec oni ani nemají akreditaci...
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SANTAL: to jo, je to klamavá reklama.. i ta "soukromá psychoterapeutická praxe".. vystudovat filozofii, pak si udělat výcvik v satiterapii a tvrdit, že dělá psychoterapii, to je špatně.. nedivil bych se, kdyby někde pobývat v indii v klášteře s bendou nějakou dobu s vyholenou hlavou.. ;)
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    SKATEMURAI: Nelíbí se mi, že stránka se jmenuje "hledáte služby psychologa či psychoterapeuta" - což mi přijde jako klamavá reklama, jelikož pán není psycholog a sám to píše (to Mgr. má z kombinace filozofie a hudební věda).
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    SKATEMURAI:V Brne Mgr. Petr Patočka patock@volny.cz. Podle myho si ctenim knizek a textu realne sebevedomi a sebehodnotu nezlepsis.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SKATEMURAI:myslím, že dobrý je na terapku, aby byla efektivní, je dobrý chodit jednou týdně na 50 minut.. ten mynář mi přijde podle stránek na začátek docela dobrej.. i když to jeho využívání techni ze sibiře mě docela děsí.. celkově ten ateliér satiterapie je na mě příliš spirituálně stříklej
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SKATEMURAI: samořejmě že kontakt s živým člověkem a bezpečně budovaný vztah je efektivnější, než sebelepší text, kde jaksi pořád se tato slova filtrují přes tvoj obrany a neurozy.

    Michala znám. Je to chytrej a hodnej chlap.
    KATIA
    KATIA --- ---
    NARVAH: já osobně zastávám názor, že by měl být nejvyšší titul z oboru, takže v zásadě pokud někdo má více oborů chápu, že mají více titulů, naopak moc nechápu třeba to mgr. phd.. můj kamarád, který si psal bc. JUDr. Ph.D. mně ale třeba dost bavil :o) ale tak víš, no, prostě jsou to jenom tituly, no...
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SEBIEN: no, viděl, tenhle týpek z mzčr u mě kdysi bydlel.. děsnej pošuk to byl
    Mgr. et Mgr. et Mgr. Ivo Beneda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam