• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANOUKEPSYCHOTERAPIE
    DAW
    DAW --- ---
    SUURJA: jj.. ale třeba někdo jinej hodí rukavici do ringu ;) .. i když zejtra nebudu vůbec online, tak to bych stejně prošvih..
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    DAW: to nepochybně je (téma pro souboj i ukázka rozdílu).. ale někteří z borců jsou dnes vyčerpáni a navrhují eklekticky všeobjímající příměří ;)
    DAW
    DAW --- ---
    SUURJA: Tohle je zrovna takový dobrý téma pro "souboj paradigmat" ;) ..páč je vidět, že odlišný terapeutický směry mají na tohle téma až skoro protikladný názory..
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    SKATEMURAI: řekla bych, že hledání "z čeho ten postoj vychází a jak s ním pracovat", případně co o tobě říká, je zakázka do terapie.
    Aniž bych se chtěla dotknout zde navržených existenciálních témat
    LADYWAVE:
    DAW: , myslím, že beztak je nejdůležitější, co prožíváš ty a z čeho tyhle myšlenky vychází u tebe.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SKATEMURAI: to bych si vzal do terapie - proč se u zažívání úspěchu (a nejspíš i pocitu vyšší sebehodnoty) objevuje pocit zbytečnosti snahy ho dosahovat (který ten úspěch vzápětí zdevalvuje?).. asi je to o tom, jak se sebou zacházíš.. asi bych zkoumal, s jakými vztahy to může souviset..
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    SKATEMURAI: souhlasím s DAW, nehledě na to, že to také souvisí s otázkou proč tu jsem, jaký je smysl mého žití zde...to jsou všechno otázky, na které bys měl hledat odpovědi jelikož jinak se těžko budeš někam posouvat a budeš setrvávat imho v depresi...a odpověz si, i když umřeme, chceš prožít život plný pesimismu i když je ten život (dle tebe) omezen a nebo i když to tak je, tak si to tady užiju, prožiju plně? (to také souvisí s tím tady a ted...)
    DAW
    DAW --- ---
    SKATEMURAI: Vědomí vlastní smrtelnosti - k tomu se musíš nějak vztáhnout ty sám a najít si vlatní způsob, jak se s tímhle budeš v životě vyrovnávat. Imho ale v každodennim životě je lepší se soustředit na to, co je tady a teď, ne na něco, co přijde v budoucnosti.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    trapkova má ordinaci v praha bych řek
    SHERY
    SHERY --- ---
    DARJEEL: myslela jsem, ze nejsou na pojistovnu a po peclivejsim shlednuti to vypada, ze ano :) v ramci institutu jsou tam i dalsi, ozvu se jim, jestli maji kapacitu. diky
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    SHERY: Chvála s Trapkovou? (bych si tak tipnul...)
    SHERY
    SHERY --- ---
    Nevite, prosim, o nekom, kdo dela v Liberci detskou psychterapii - bud skupinovou, nebo individualni? nejlepsi by bylo samozreme na pojistovnu...
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SKATEMURAI: třeba už tím, že si začneš uvědomovat, co se sebou děláš.. může to být výchozí bod.. ke změně..
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    SKATEMURAI: můžu se zeptat ke komu chodíš, jestli to není tajné? dyštak do pošty
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    SKATEMURAI: bych ještě počkal.. zhoršování ještě neznamená neúčinnost.. rychlé a efektivní terapie jsou čáry máry..
    VALOR
    VALOR --- ---
    SKATEMURAI: V ucinnosti se lisi problem od problemu. Na neco se hodi kbt na neco existencialni analyza. Ale podle me je stejne dulezitejsi osobnost terapeuta a to jak si s klientem sednou, nez jestli je jungian nebo rogerian.
    DAW
    DAW --- ---
    SKATEMURAI: imho nejlepší je vyzkoušet vždycky víc možností a pak se rozhodnout - a pak už ale jít do toho naplno, ať se rozhodneš pro cokoliv
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    SKATEMURAI: rok je optimistický odhad :o)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    SDÍLENÍ KANCELÁŘE PRO SOUKROMOU PRAXI
    Nabízíme sdílení kanceláře ve zrekonstruovaném historickém domě na Vinohradech.
    Ideální pro psychology, terapeuty, kouče a příbuzné profese.

    Dispozice: 17m2, WIFI, plně vybavená kuchyňka, čekárna. Možnost využití zasedací místnosti.
    Parkování přímo před domem. Metro a tramvaj 5 minut chůze. Naproti park.
    Cena: dle počtu hodin/dní v měsíci
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    DAW: jojo je jungiánsky orientován, to chápeš správně :) taky knížky od Kastové, těch je taky plno...
    DAW
    DAW --- ---
    LADYWAVE: Teda přiznám se, že je to pro mě trochu španělská vesnice.. já jsem měl vždycky problémy chápat tyhlety teorie a třeba pamatovat si konkrétní definice to bylo pro mě skoro nemožný.. ale jestli jsem to dobře pochopil, tak právě ten Heinz Peter Rohr je jungiánsky orientovanej (jestli ho znáš teda?) - individuace, archetypy, důvěra ve smysl dokonce i psychotického chování... atd..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam