• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SSAMIADCo vás štve na České republice? Od politického systému k jágr střihům a mrkváčům:D

    Kdybyste měli možnost žít v jiné zemi, jaké byste dal(a) přednost

    33 hlasy od 33 respondentů

      rozbalit záhlaví
      HEMENEXXX
      HEMENEXXX --- ---
      KAILASH: premejslim jestli sem taky nebyl v tomhle veku dusevne plochej..)No jako kohout,slipy a w..jeste neni znamka dusevni degenerace,timhle se ta generace proste vymezuje..pripada mi to prirozeny,spis bych se divil kdyby se neco takovyho nedelo..)to by bylo mozna horsi..tebe to mozna irituje protoze jsi vyrostla na jiny platforme..
      KAILASH
      KAILASH --- ---
      Mlada generace pod 20 - namysleni smradi co na vsechno maji snadny recept, ale dokazou jen papouskovat stadni a konzumni pozy , jsou dusevne plochy a bez idealu. Ostatne co cekat od tech co maji na hlave kohouta, lezou jim slipy z kalhot a pisou wsude W. :-))


      NALLE: souhlas.

      NALLE
      NALLE --- ---
      me sere kolik je v praze ted rusaku... kurvy rozpinavy
      LEDVOUSH
      LEDVOUSH --- ---
      štve mě, jak je ČR posetá různými billboardy a reklamami, letos jsem byl na služební cestě ve Francii, Anglii, Německu, Belgii, Švýcarsku a billboardů jsem tam viděl minimum, štvě mě ta neustálá reklamní masáž, televizi můžeš vypnout, noviny si nekoupit, ale těm reklamám na ulicích se prostě nevyhneš!

      NINE_OF_NINE
      NINE_OF_NINE --- ---
      PETGRIDUS: asi ma nejakej dobrej matros...
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      nespravedlnost neexistuje? s tim bych si teda dovolil nesouhlasit
      LEDVOUSH
      LEDVOUSH --- ---
      PETGRIDUS: nechtěl jsem se nikoho dotknout a snižovat závažnost utrpení lidí za 2.světové války, ale v konečném důsledku si všichni můžem za všechno, nespravedlnost neexistuje, zlo plodí zlo a je důsledkem zla, jestliže v sobě budem stále hýčkat myšlenku ublíženosti (což vyvolává pomstychtivé náladay), můžeme si tím přivodit další neštěstí...například akt msty vítězných mocností proti Německu po 1.světový (zničující válečné reparace atd.) vedl v podstatě k vyvolání 2.světový..
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      pises nemci nam ublizovali tak mi prislo ze to beres jako 2.svetovou
      LEDVOUSH
      LEDVOUSH --- ---
      PETGRIDUS: vůbec bych do toho nepletl koncetráky a vyvražďování rodin, míním to v podobném smyslu, jako rčení, že každý národ má takovou vládu jakou si zaslouží..
      PETGRIDUS
      PETGRIDUS --- ---
      no tak jako kdyby te zavreli do koncetraku nebo ti vyvrazdili celou rodinu tak by si o tom mozna premyslel jinak a asi by si nerikal ze sis to zaslouzil jako narod ...
      LEDVOUSH
      LEDVOUSH --- ---
      a jinak mi vadí taková ta věčná ukřivděnost, Němci nám ubližovali, Rusáci nám ubližovali, pořád se o tom žvaní, pořád se brečí, pořád se o tom točej filmy...každý národ má takový osud, jaký si zaslouží..
      LEDVOUSH
      LEDVOUSH --- ---
      opilecká píseň Kde domov můj jako hymna..
      ROPEADOPE
      ROPEADOPE --- ---
      NINE_OF_NINE: ok, souhlas
      THE_SECOND_GUY
      THE_SECOND_GUY --- ---
      ROPEADOPE: Já se třeba poškozen necítím, mluví mi z duše. Těžko může zosobňovat postoj celýho národa, když se ani neví jakej postoj ten národ jako celek má. Fakt bych chtěl vidět politika, kterýho miluje přesně 100% všech lidí...
      Jinými slovy, ty nechceš, aby prezident zosobňoval postoje všech lidí, tobě jde o to, aby zosobňoval hlavně ty tvoje.
      NINE_OF_NINE
      NINE_OF_NINE --- ---
      ROPEADOPE: kdyby byl muj prispevek reakce na tvuj linknul bych ho stejne jako jsem to ucinil ted.Svuj nazor jsem vyjadril v predchazejicim prispevku.
      JELLY
      JELLY --- ---
      prumernej ceskej clovek..
      ROPEADOPE
      ROPEADOPE --- ---
      NINE_OF_NINE: to byla asi reakce na me, takze pozor, ja nikomu pravo na nazor neberu (chran buh). Myslim, ze statnik na zahranicni navsteve zosobnuje postoj celeho naroda, který reprezentuje (to snad vyplyva z jeho funkce). A protoze jsou jeho nazory diletantske v prekvapive siri otazek, citim se tim jako obcan CR poskozen.... komprende?
      JENNE
      JENNE --- ---
      Ono lidi - ti jsou vsude stejny. (ja osobne moc nemam moc rada tohle skatulkovani na "cechacky, amiky, anglany apod - ze narod je takovy a makovy..)

      Jako rozdilnou vnimam neco jako "spolecenskou atmosferu" - jakysi postoj, ktery spolecnost zaujima k ruznym situacim.

      No v Cechach je urcite vice citit nezodpovednost, lhostejnost, bezohlednost.. (ale nasla bych asi i neco pozitivniho, myslim:-)
      SSAMIAD
      SSAMIAD --- ---
      MACKA_B: souhlasim, mě mrzí, že lidi u nás nejsou připraveni přijímat věci zvenku...pořád se ohání komunistickou minulostí..trošku šeď..myslím, že nám bude ještě hodně dlouho trvat, než se z toho vykopem
      MACKA_B
      MACKA_B --- ---
      čecháčci...to je průšvih...rozhodne si nemyslim ze by nas narod byl nejak otevren jinym kulturam...spis naopak vetsina se toho boji,nezna a neuznava..kazdej ma svuj nazor kterej rve ostatnim...vsichni jsou desne chytrý a přitom nevedi o co poradne jde...ja osobne chapu ze nas i v tom pitomim londyne berou jako polaky,slovaky proste spinu...kazdyho bavi sledovat a resit zivoty ostatnich....ja nevim nejsou tu jen marny lidi ale vetsina sou proste klasicky cechacci...a to me fakt nebavi..přitom čechy měli a maj spoustu chytrejch lidi a co ty...radsi odjedou nekam kde to ma cenu...je mi to lito a ahrozne rada bych byla hrda na ceskej narod ale moc to nejde...
      JENNE
      JENNE --- ---
      SSAMIAD: nemyslim si..
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam