• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAJASTKStk Sound Piratezz
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    ELESDY: hele nevadi:)oki zavol mi nak ...zatim ahoj:) A NEZAPOMEN TO DOMA:) dej si to pro jistotu do koupelny k zrcadlu:)
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    ELESDY: mno ja jedu po praci na cernak a co se sejit nekde na palmovce...co?navrhni hodinu:)pokud to jde...
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    ELESDY: :(skoda v patek vecer nebudu v praze..a co se stavit zitra u tebe v haku???delam do pul 3 he?
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    ELESDY: okaa noo a so ten lektvar??na vikend by se hodil..hm??neces se zejtra sejit?nebo to mam brat tak ze uz je to pasé???
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    ELESDY: ozvi se:)
    HANZSS
    HANZSS --- ---
    MAGULEE: Hele mam pocit ze hearth beat, minuilej rok.

    MAGULEE
    MAGULEE --- ---
    HANZSS: nejlepsi fotka smich fakt :-DDDD to je ete z odolky nee?
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    HANZSS: no ty krawo :))))) drabus jako moc hustej :))))
    HANZSS
    HANZSS --- ---
    Trosku vzpominek :))

    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    THOR_CALYSTERN: Mas pravdu, stejne jako skoteri, ktery podporujes :D
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    ELESDY: Ale jako ja bych do tohohle asi sel :D Tem co znam se musi platit i to sampansky...

    THOR_CALYSTERN: Hele ja proti nim nic nemam, vis jak vlastni zena je to samy, akorat za to nechce penize. A prostituce je uz prokazana i u simpanzu...
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    ELESDY: Ani ne, znam jich dost.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    THOR_CALYSTERN: Ja myslel ze je to z toho Hradku ted naposled. Takhle podobne si tam behal.
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    :)) hehe

    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    THOR_CALYSTERN: Jsme nedavno porovnaval google chrome/explorer/mozilu/operu v tom kolik vyzadujou operacni pameti. Sme se v praci hadali, pac kazdej mame radsi neco jinyho, a explorer zabira stejne jako 2x spustena mozila :D Zbytek si uz nepamatuju, tam to bylo podle stranky, ale vitezil na cely care google... I kdyz mam rad mozilu, tak kdybych mel netbook jdu do chrome.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    CZERW23: Tak je to otazka vkusu, ja jsem se zminovanych moznosti pro infranview, ale jsem taky nezakrytej nepritel MS... Ano mam Widle, ale jenom kvuli vzdalenymu pristupu do prace, pac je tam cisco a nejak to s linuxem nespolupracuje. Jinak na muj net, prohlizeni fotek, vypalovani a koukani na filmy mi staci bohate linux a dnesni distribuce jsou uz pro lamy jako jsem ja.
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    POGPOG: :))) ja sem pro....
    CZERW23
    CZERW23 --- ---
    THOR_CALYSTERN: tak drzej se zatim statecne, uvidime jak dlouho vydrzi, explorer je kapitola sama pro sebe :D
    CZERW23
    CZERW23 --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: jj, mas pravdu, zkousel jsem to ve W7 a je to videt dost, ale na rychle zmenseni/zvetseni obrazku z webu si myslim, ze staci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam