• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAJASTKStk Sound Piratezz

    \ \ \ \ \ SYSTEM WEBDRÁBOVA TVORBADOBROU CHUŤ / / / / /
    rozbalit záhlaví
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    HANZSS: ty woe takze ses nemel jak dostat domu jo.....hustyyyyyyyy.....to zas byl mejdan...ja sem si taky pripadal tak nak ztracenej nastesti sem mel sebou ochranku ktera me wzdycky tak nak usmernila
    HANZSS
    HANZSS --- ---
    A das mi simte na paju cislo
    HANZSS
    HANZSS --- ---
    Hovno kecas, libice. Sem byl rano fakt nejak moc. nakonec sem se tam nekde v okoli ztratil a kdyz sem se vratil uz byli vsichni pryc.
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    HANZSS: tento telefon ma tusim Pavel :D
    HANZSS
    HANZSS --- ---
    Hele nenasel ste nahodou nekdo telefon ?? Starsi nokie bez horniho levyho tlacitka, Nejak mi zmizela ani nevim jak :)) Vubec toho docela jeste dost dneska nevim, mejdan libovej.
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    MALA_DADA: ja myslel ze se budu stydet pac me prechlasta :)))
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    HLAWA: Jana byla v poho:-)Stydet se rozhodne nebudes muset:-),neni to zadna bačkora:-D
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    MALA_DADA: neweril bych tomu :) jana byla taky pekne rozjeta :) kdyz sem ji poznal nepila wubec a neumela si pomalu dat panaka...no je to tri roky a chlasta pomalu wic jak ja :)) jestli to pude timdle tempem tak se budu za dwa tri roky stydet :)
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    HLAWA: No to ti teda pekne dekuji:-),no holt mne priste svazat a posadit pred bedny.To by snad mohlo pomoct.
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    MALA_DADA: no tak tebe bych w panacich fakt brzdit nechtel :))) klobouk dolu pred clowekem co by te ubrzdil..kam se sere rozjetej wlak :))
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    THOR_CALYSTERN: Tak do toho si mnel fakt daleko:-)Maximalne bych plakala smichy.
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    THOR_CALYSTERN: Ja myslim ze jsi si tu kalbu uzil se vsim vsudy.Rano jsi byl fakt dobrej:-DDDDDDMoc si mne pobavil.
    DOBYTEKK
    DOBYTEKK --- ---
    kandak si vystipal zuby vo bedny jak tam urputne paril :) fakt sem cumel :D
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    Milánek hrál zase bravurne,to si jeste pamatuju.Ale,pak uz nak nevim:-(((No jo priste mne budete muset s tema panakama zabrzdit:-))
    LAN23
    LAN23 --- ---
    good party gaychters ,)
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    ELESDY :nechceš si ten gaychat nechat do pošty????
    KOCICAK23
    KOCICAK23 --- ---
    jako tlaci vam to dobre:) povedenej mejdan takovej privatnejsi:)
    ten zub musel vzit o bednu kdyz se ji furt drzel:D
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    THOR_CALYSTERN: Auu,taky by mne zajimalo o co jsi si to udelal?Kalba byla naprosto perfektni,jen mne mrzi ze jsem to tak brzo zatahla.Ale tech citrusu bylo fakt mooooc:-)
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    dobre ty :))
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN: jakej zub ne
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN: a jakej ???prdni nakej??ses zakous urcite do tech ewecek (ktery dawali fakt strasny pekla) kdyz se rozjela twoje woblibena :) a kdyz sme u toho zwuku tak werejne musim pochwalit mistry zwuku pac to slapalo fakt krutoprisne!!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam