• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAJASTKStk Sound Piratezz
    OTZ
    OTZ --- ---
    smysl této věty mi poněkud unikl:))
    OTZ
    OTZ --- ---
    krží co?
    OTZ
    OTZ --- ---
    to asi kdyby se ňákej DJ uhrál xmrti:))
    KOMONAUT
    KOMONAUT --- ---
    nemalo vtipna fotka z modry vopice sanitka hasicak a pro jistotu rovnou pohrebak cheche
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    supr mejdan ;) diky vsem a tesim se na dalsi party spolecnou ;)
    _AHMED
    _AHMED --- ---
    THOR_CALYSTERN: jj,souhlas.. policie ok,pruda zadna,misto pekny,akorat pocasi nas trochu pozlobilo... jinak ale paradni vejlet.
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    THOR_CALYSTERN: No do Portugalska bych jela hned:-)),nebo takovej bulgariatek by taky nebyl spatnej...Ale,nemecko mne nelaka...No kazdopadne nemam prachy tak ze Bulharsko a td.tenhle rok nevydim.To nemecko skusim,treba zmnenim nazor:-))Ale,nevim nevim
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    Vy ste fakt hrozny....
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    hale co se tyce centraly tak by bylo nejlepsi si ji pucit w nemecku..prej to tam wyjde na howno oproti nasim cenam a nemusi se tahnout....ale to by se wsechno zjistilo....no a co se tyce sestawy tak bych to widel..... HUP HUP HURA DECKA, POJEDEM SE WYNDAT DO NEMECKA
    PAJASTK
    PAJASTK --- ---
    HLAWA: jj,to by šlo
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    takowejch je..taky ji sezenu..muzem to zacit lifrowat at pak mame jak do auta tak do agru :))) ja bych teda jel na sto.....party don¨t stop
    CIK_SAN
    CIK_SAN --- ---
    vo nafte mi nedavno rikal nekdo kdo ji krade v praci a ma ji doma hektolitry kdybych jen si vzpomel kdo
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN: presne...myslim ze by to nebylo ani finanncne narocny...wemes si swuj chlast a zradlo jak normalne na mejdan no a nafta to se nak poresi..sezenu lewnou a a tradaaaaaaaaa....
    KEJMIL
    KEJMIL --- ---
    MALA_DADA: njn často mi to vychází bohužel na dlouhý týden viz. Open your mind,kam bych jinak stopro jel :-( tak aspoň do Vopice zajdu....
    Jinak pokud vím, tak jsme se viděli v Údrči.-)
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    KEJMIL: To je sice krasny,ale vas jsem uz dlouho nevydela na akci STK.Zanedbavate....
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    THOR_CALYSTERN: To zni opravdu dobře:-)
    No jo no, jako vzdy:-)
    KEJMIL
    KEJMIL --- ---
    MALA_DADA: V kamarádově sanitce "Máše" jezdíme občas my na akce.Je fakt,že to není poznat už..pokud člověk tedA nesedí ve vnitř,kde jsou ještě přívody na bomby z rajčákem a podobné serepetičky.:-))
    TU23M4K
    TU23M4K --- ---
    THOR_CALYSTERN: no prave že to nějako vymyslet aby to tolik nezabiralo a vyndavat se to nemuselo,ale byl to jenom,jenom nápad... stejně vim že kdyby to tam bylo vyklápěcí, tak to stejně nějaky to užitný místo vezme...jen mě chytla slina někomu pomáhat..něco vylepšovat.. =)
    TU23M4K
    TU23M4K --- ---
    THOR_CALYSTERN: nechtěli byste kluci do toho nějaky sezení?ono je fakt že to slouží víceméně na převoz aparatury,ale myslel sem něco jako do toho nákladního prostoru vymyslet,měl bych nějaký ty pohodlný sedačky, tak je udělat jako sklápěcí aby to tolik nepřekáželo =)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam