• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAJASTKStk Sound Piratezz
    CIK_SAN
    CIK_SAN --- ---
    joo, dyk je to nas Usaaama :)
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    THOR_CALYSTERN: právě...dřív takový hodný, milý, nikdy na nic nezapomínal...a ted....bez komentáře :P :D
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    THOR_CALYSTERN: ty bud potichu, když si ani nepamatuješ o čem jsme se v crossu bavili :D
    DZEJN_A
    DZEJN_A --- ---
    17.8.
    zasvěcení vědí! ;) :DD
    OTZ
    OTZ --- ---
    jo takle ty vaše vehikly:)
    OTZ
    OTZ --- ---
    smysl této věty mi poněkud unikl:))
    OTZ
    OTZ --- ---
    krží co?
    OTZ
    OTZ --- ---
    to asi kdyby se ňákej DJ uhrál xmrti:))
    KOMONAUT
    KOMONAUT --- ---
    nemalo vtipna fotka z modry vopice sanitka hasicak a pro jistotu rovnou pohrebak cheche
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    supr mejdan ;) diky vsem a tesim se na dalsi party spolecnou ;)
    _AHMED
    _AHMED --- ---
    THOR_CALYSTERN: jj,souhlas.. policie ok,pruda zadna,misto pekny,akorat pocasi nas trochu pozlobilo... jinak ale paradni vejlet.
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    THOR_CALYSTERN: No do Portugalska bych jela hned:-)),nebo takovej bulgariatek by taky nebyl spatnej...Ale,nemecko mne nelaka...No kazdopadne nemam prachy tak ze Bulharsko a td.tenhle rok nevydim.To nemecko skusim,treba zmnenim nazor:-))Ale,nevim nevim
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    Vy ste fakt hrozny....
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    hale co se tyce centraly tak by bylo nejlepsi si ji pucit w nemecku..prej to tam wyjde na howno oproti nasim cenam a nemusi se tahnout....ale to by se wsechno zjistilo....no a co se tyce sestawy tak bych to widel..... HUP HUP HURA DECKA, POJEDEM SE WYNDAT DO NEMECKA
    PAJASTK
    PAJASTK --- ---
    HLAWA: jj,to by šlo
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    takowejch je..taky ji sezenu..muzem to zacit lifrowat at pak mame jak do auta tak do agru :))) ja bych teda jel na sto.....party don¨t stop
    CIK_SAN
    CIK_SAN --- ---
    vo nafte mi nedavno rikal nekdo kdo ji krade v praci a ma ji doma hektolitry kdybych jen si vzpomel kdo
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN: presne...myslim ze by to nebylo ani finanncne narocny...wemes si swuj chlast a zradlo jak normalne na mejdan no a nafta to se nak poresi..sezenu lewnou a a tradaaaaaaaaa....
    KEJMIL
    KEJMIL --- ---
    MALA_DADA: njn často mi to vychází bohužel na dlouhý týden viz. Open your mind,kam bych jinak stopro jel :-( tak aspoň do Vopice zajdu....
    Jinak pokud vím, tak jsme se viděli v Údrči.-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam