• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILHOUSEPITEL SOUND FREETEKK LABORATORY - - - - - - MÁCHÁČ CORP.
    PITEL
    PITEL --- ---
    Verča LIVE
    ...pro radost všem ;o))

    http://www.youtube.com/watch?v=0e8b2AcUq8s
    MILHOUSE
    MILHOUSE --- ---
    Zdarec, v Kostele sem ráno našel klíče s černou karabinou. Majitel/ka nechť se ozve na mail: Buczeg@seznam.cz
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    Dnes v libu
    MIGMA
    MIGMA --- ---
    ok..vezmu njáký mp3 .o)) a kabelyk odposlechum máme.. ok.. tak se uvidzime pánové adámy..papalala.o))
    PITEL
    PITEL --- ---
    nazdarrr hombrrre, my odposlech mame, ale jedna vejska je odpalena, kze mono, kvuli tomu volal mlh, aby ste ho vzali... zesik na odposlech je 2x200 W / 4 Ohm, takze slabota, navic konektory XLR, nebo rezervni primo na drat... no asi bude muset stacit...

    beru serato, scratch nemame
    MIGMA
    MIGMA --- ---
    jak že sou.. máme je prej vzítřikal milhy.. mno to je egal.. vezmem je..ale nemáme zesik knim a ten máte zas vy.o))) světla tedas máme i maják..máte final scratch??
    EVULLE
    EVULLE --- ---
    Čauwes..odposlechy jsou, gramce-technics 1210, djs 3-4 a klidne si ve dvoi zahrajte..
    MIGMA
    MIGMA --- ---
    Nazdarek..k těm dolům.. máte odposlechy.. ?? co gramce? cokdyž zapojíme 4 na dva mixy a zahrál by si semnou ještě R-bosh. tze budem 2 djs od nás..kolik vás je na hraní??
    TVRDAS
    TVRDAS --- ---
    MILHOUSE
    MILHOUSE --- ---
    PITEL vs. ORTODOX
    Party - Noc plná šílenství
    27. Září 2009
    Music Club Kostel... bejvalá Konírna...
    náměstí 1. máje
    Mimon, Czech Republic

    Party v nově otevřeném Music Clubu Kostel. V pondělí je svátek, takže koukejte všeci dovalit na kolaudaci :-) a můžeme se společně pomodlit... :-)
    !!! VSTUP: 30 Kč !!!

    MILHOUSE
    MILHOUSE --- ---
    SUMMER END MADNESS
    28.8.2009 - 30.8.2009 CR - Liberecky kraj - Andělka u obce Višňová [150km from Prag] 51°0'8.743"N, 14°59'38.753"E

    SWO + KWAN + ZEWL
    PESS + BADTEKK
    GRANKO + ILEGAL + C10 + SCARAB
    SUN SIDE + DMS
    CYBERSHEEP + AMANES
    TNZF-TGV + CL + PITEL
    JEDNOTA + DWC + URNA + TRAUMATIX
    METEK + PYROTEK (TBC)
    příspěvek na úklid: 100/auto
    infoline: 607 / 985 546
    MILHOUSE
    MILHOUSE --- ---
    INFOLINE FUNKCNI PO 20 HODINE 737716336

    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    toska SPAMU pro dnesni den

    jinak mezi dolni krupou a belou pod bezdezem
    ERREG
    ERREG --- ---
    XDOOME: vidíš, a to by mě nenapadlo, asi tam zavolám a rovnou se jich zeptám, kde že to ten signál ruší, abych tam náhodou nebyl a nezrušilo mě to:D, to oni páni meteorologové budou určitě vědět... dobrá rada nad zlato:D
    díky
    XDOOME
    XDOOME --- ---
    ERREG: minulej tejden zrovna rikali ze to rusi vysilani signalu internetu tak muzes jeste taky videt kde je dobrej signal na wifi :D
    ERREG
    ERREG --- ---
    MILHOUSE: zdar, hele možná je to blbá otázka, ale je ten radar na počasí dobrej taky na něco jinýho než jen na sledování aktuálního a uplynulýho stavu?...
    jako například zjištění počasí do alespon blízký budoucnosti???... přeběhl jsem to celkem v rychlosti a je možný že jsem někde, něco vynechal... kže pokud to opravdu umí, budu vděčnej za poučku... díky
    TOMBAS
    TOMBAS --- ---
    sory za vtěr, ale třeba i tady bude někoho zalímat tadle zajímavá smečka z berlína
    BTAERKAK23
    BTAERKAK23 --- ---
    Mácháč se povedl, byla jsem spokojená...i počásko nakonec vyšlo, ikdyž to tak v jednu chvíli nevypadalo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam