• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOUKYCOTAM
    SIDDER
    SIDDER --- ---
    SOUKY: Tak to ses ale asi jedinej:)
    SOUKY
    SOUKY --- ---
    LEANN_CZ: nesmazal jen chci aby byl vidět.. pro lidi jako jsem já kteří mají nastaveno pouze posledních 10 příspěvků k zobrazení :)
    LEANN_CZ
    LEANN_CZ --- ---
    A souky mi smazal starej bannééér:'(:P Probuďte se lidi:)
    SOUKY
    SOUKY --- ---
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    LEANN_CZ: jo pravda, to zas nenapadlo mě :)
    LEANN_CZ
    LEANN_CZ --- ---
    JACQUES157: Ani mě to nějak nenapadlo, ale prej to nevadí O:) (řikal odborník:D)
    JACQUES157
    JACQUES157 --- ---
    LEANN_CZ: ten banner je parádní marfuše, ale pro neznalce je těžký rozpoznat jaký narozeniny to sou.. ;) (ale to já jen tak rád rejpu..)
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    LEANN_CZ: Tak a dost! :/ :D
    LEANN_CZ
    LEANN_CZ --- ---
    MARTY_CTM: Bříško že máš ve vývinu? O:) :o*
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    SIDDER: LEANN_CZ: No moment, já jsem ve vývinu, musim jíst:D
    LEANN_CZ
    LEANN_CZ --- ---
    SIDDER: Áá pravda, to mi nedošlo, ale pořád jste chlapi:) Jen aby si to "muž" nebral osobně O:)
    SIDDER
    SIDDER --- ---
    LEANN_CZ: To moment, my nejsme vsichni takovy zrouti jak ses zvykla od muže:)
    LEANN_CZ
    LEANN_CZ --- ---
    Takže mlsat se vám zachtělo:P Tůdle nůdle, člověk má pár kousků na štědrej večer od babičky a dal by to v plén takovejm žroutům :P
    SOUKY
    SOUKY --- ---
    Tak info pro fanoušky co chtějí dorazit na Vánoční besídku COTAM. Jak jste si stačili jistě zjistit, tak 22.12. je vstup do Jetu je zdarma. Chtěl bych ale upozornit na nutnost donést alespoň nějaké cukroví! Doporučuji vzít od všeho co najdete doma. Jesti víte že maminka nebude ráda, říkat jí to nemusíte nebo můžete cukroví koupit ale to nedoporučuji (ale jak se říká lepší něco nežli nic), stačí malá krabička anebo nemaje krabičku stačí nasypat do pytlíčku.. Samozřejmě čím více cukroví tím více budeme rádi a vy taky protože večer je dlouhý. :)

    Veškeré donesené dary v podobě vánočních dobrot budou pro všechny příchozí včetně kapely.
    LEANN_CZ
    LEANN_CZ --- ---
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    HORACIO
    HORACIO --- ---
    Věra ty vole! xD
    FILAS
    FILAS --- ---
    raz, dva Věra....:-D
    SOUKY
    SOUKY --- ---
    omlouvam se zatim nemám čas věnovat se tady tomu pořádně..
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    Věra:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam