• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOUKYCOTAM
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    SOUKY: No jo, ale co? :)
    SOUKY
    SOUKY --- ---
    MARTY_CTM: psychická jako že jsem přestal věřit že by mohli přijít lidi jen tak.. Měli by jsme jim dát něco extra.. :)
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    SIDDER: Ti ids?:D Těšim se na pátek jak černej na sníh:)
    SIDDER
    SIDDER --- ---
    Me a tem dvoum ids, co sou tu se mnou, taky. A navic sme 160 v +.
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    SOUKY: Jaká psychická? To nechápu.. Finanční jo, ale já jsem si to užil a parádně jsem si zahrál. A nezávislým fandům se to líbilo, tak jsem rád:)
    SOUKY
    SOUKY --- ---
    Já nebudu koncert hodnotit, snad jen byla to ztráta finanční i psychická. Doufejme v lepší zítřky! :)
    Všem příchozím divákům děkuji, také účinkujícím a snad zase za týden v Rock Café

    SIDDER
    SIDDER --- ---
    Kdyz uz tak jako nadavame na toho zvukare, me sralo nejvic, jak tam pak zacyklil tu jednu pisnicku (po koncerte) a ta tam hrala asi hodinu do kola. AIPSič z toho byl uplne hotovej:)
    LEANN_CZ
    LEANN_CZ --- ---
    Jako nebylo to špatně nazvučený, ale akorát si klub plete s venkovní otevřenou scénou nebo je sám už úplně hluchej.. Fakt ty spoony strašně vohulil, debil
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    FILAS: My jsme prej byli akorát, až ty Spoony pak hrozně vytáh. Já jsem si to fakt užil:)
    FILAS
    FILAS --- ---
    njn, ten zvukař v exitu je na hovno...ještě sem tam nezažil koncert kterej by byl dobře nazvučenej, bylo to hodně nahlas no, ale nebylo to zas tak hrozný
    VLASAY
    VLASAY --- ---
    Tak včera dobrý, jenom ten zvukař to celý, ale úplně celý posral. Nakonec z toho bylo celkem hovno..
    SOUKY
    SOUKY --- ---
    LEANN_CZ
    LEANN_CZ --- ---
    SIDDER: Tak to mám stejně, ale po přečtení jen po deseti. Ale koukám, že už jsem s opožděnou reakcí OT já, takže - už mlčim;)
    SIDDER
    SIDDER --- ---
    SOUKY: Jedinou skatulkou, ktera se hodi pro nasi tvorbu je rock-core a jelikoz jsme zakladateli tohoto stylu, troufam si rict, ze všechny nase novy kusy sou rock-core.
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    SOUKY: No nejak tak, proste takovyto nase:)
    SOUKY
    SOUKY --- ---
    takže to vlastně nebude ani tak rock core ale spíš klasická "cotamovka" ke které nelpí ani jedna ze škatulek muziky? Jako písničky složené na vašem letním soustředění? :)
    SIDDER
    SIDDER --- ---
    MARTY_CTM: Ale kdyz se nad tim zamyslim, rychly to neni. A kdyz se zamyslim znova, abysme byli schopny zachovat tempo, o moc rychleji to nejde...
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    SOUKY: Ale jo, docela to jde:P
    SOUKY
    SOUKY --- ---
    SIDDER: to sem zvědavej.. :) snad ste trochu přidali na tempu.. :P :)
    SIDDER
    SIDDER --- ---
    Me se vetsinou zobrazi všechny novy prispevky na jedny strance, ale taky to mam nejak limitovany, mozna tech 50? Timto bych se chtel omluvit vsem, kteri touto moznosti nedisponuji a poprat jim hodne uspechu v roce 2009.

    Ale abych nebyl OT: Damy a panove, kapela COTAM dnes dokoncila zbrusu novou verzi stare dobre pisne "Made by Life" a v sobotu ji predstavi ve slusivem rock-core kabate:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam