• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAHRASTAUHK - Univerzita Hradec Králové
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DUB: apsta/stomo jsou horsi... vem si, ze stme jsem udelal napoprve, zmat1 asi na sestej termin :)
    DUB
    DUB --- ---
    me pekne nasrali, pac to je prej pekne tezkej predmet. co s tim krouzkem, bych se rad stavil tak dejnte vedet pac vim velky hovno o ty statistice
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DUB: jak demence, stejne vsichni z ai3 pokracovali na im2 a akorat s tim byli problemy - vubec nemeli tuseni co to statistika je a brzdili ostatni (napr. im5 ze :)
    DUB
    DUB --- ---
    hovno, ja sem AI a tehle rok zavedli povinou statistiuku, demence nejvetsi
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MORTAELTH: STME se da vyhnout? vzdyt je to pozadavek jak na APSTA tak STOMO ne, kterezto jsou obe povinne ne?

    resp. nevim jak ti co presli na im2 z jinych oboru, ale pokud tam STME nemeli, tak se ji stejne efektivne budete muset naucit, byt treba bez zkousky - jinak nebudete moc vedet, o co v tech dalsich jde :)

    i kdyz mi prislo, ze STOMO ma nektere "napovedy", ktere pomohou udelat APSTA, byt se uci v obracenem poradi... (ano, nedelal jsem to jen jednou :D)

    kazdopadne, STOMO i APSTA uci jedna zena a tu jsem myslel :)
    MORTAELTH
    MORTAELTH --- ---
    NAVARA: no, STME jsem se uspesne vyhnul a APSTA mne teprve ceka :) Ale tu nastesti Gavalcová neučí.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MORTAELTH: zrejme nejsi v statistice jeste dost daleko :)
    ke GAT bylo spise to nadtim
    MORTAELTH
    MORTAELTH --- ---
    NAVARA: Gavalcová? :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ESELVIRA: no takove tam musite aktivne shanet, clovek co tu statistiku umi nema duvod vas krouzek vyhledavat ;)
    ESELVIRA
    ESELVIRA --- ---
    NAVARA: to doufám, ale já to patrně nebudu :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ESELVIRA: a bude v nem nekdo, kdo tomu bude rozumet? :)
    ESELVIRA
    ESELVIRA --- ---
    DUB: my asi budem zakládat v lednu kroužek příznivců statistiky se spolužákama, napíšu na ICQ kdy a kde ... Kdyžtak se můžeš připojit. Já jdu zkusit první termín 6.1, ať vim na co se pak zaměřit :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    coz je obdobny s matalyzou...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DUB: na cely fakulte je jedina zena, ktera se odvazi rict, ze statistice rozumi natolik, aby ji mohla ucit :)
    DUB
    DUB --- ---
    akutne shanim nejakou pohlednou SLECNU, ktera by me po novym roce doucila pravdepodobnost a statistiku. nejlepsi by bylo udelat spolecne naky ty priklady ze cviceni abych dal opravnej zapocet. nabizim:
    muzem otevrti po douceni lahev vinka...
    muzu zabalit naky jointy..
    darovat naky jointy...
    nebo teda naky prachy mno..

    pro prespolni nezoufejte mohu vam poskytnou pres noc utociste jesli chcete pak jit nekam kalit..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MISHACZEQ: teoreticky je to mozne, prakticky vsak nejspise ne - byl jsem petilety, takze vetsinu spolecnych predmetu jsem mel hotovych drive, nez jsi nastoupila :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    NAVARA: tak to jsi mel vicemene koncit jako ja, treba sme spolu na neco chodili
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MISHACZEQ: rok-dva dozadu to bude, ten cas v kolbence nejak leti :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    NAVARA: tak treba delaly prijimacky z nemciny ;)
    btw. kdy ty jsi koncil?
    RODRIGUEZ_CZ
    RODRIGUEZ_CZ --- ---
    NAVARA: ja to mam uplne stejny, po trech letech studia necitim ze by me skola nejak extra obohatila. Ale ono to tak asi ma bejt. Ukazou ti cestu a zbytek je na tvoji iniciative
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam