• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAHRASTAUHK - Univerzita Hradec Králové
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    tak jsem byla na dni otevrenych dveri PedF...
    par veci me dostalo, jako napr.: mame zavedenou elektronickou prihlasku, nejprve ji vyplnite, pak vytisknete a zaslete na uvedenou adresu...OMG :))

    jinak, nemuzu nikde najit pocty uchazecu z minulych let a pocdty prijatych??? prosim, kde to najdu (potrebuju zjistit kam je nejvetsi natresk)
    nasla jsem jenom toto:
    http://www.uhk.cz/pdf/uchazec/703
    kde pod kolonkou U/P jeste neni napsana ani carka, tzn. ze ty pocty teprve doplnej? nebo co?

    díky
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    THERESA: cestak je v pohode, kdybych nebyla lina, tak uz to mam hotovy a bez problemu. je tezky se tam dostat, ale udrzet se neni problem.. od nas z rocniku nevypadl nikdo, kdo nechtel dobrovolne odejit.
    NINE_OF_NINE: nas se tenkrat hlasilo asi 1400 a vzali nas tak 90
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    THERESA: jestli myslis Management cestovního ruchu na FIMu, tak hlavne hodne stesti u zkousek.Hlasi se velke mnozstvi lidi berou 115 minuly rok se k primackam dostavilo 914. :)
    THERESA
    THERESA --- ---
    ehm cestovni management .)
    JAHRASTA
    JAHRASTA --- ---
    THERESA: Bastoch má pravdu.. třeba politologii na ff je vpohodě..
    THERESA
    THERESA --- ---
    jak to tak tady ctu asi mi hradeckou univerzitu moc nedoporučíte??..
    MORTAELTH
    MORTAELTH --- ---
    NAVARA: no, jak tu bylo receno AI3 nemeli statistiku povinnou. Novy obor AI2 uz ma povinnou APSTu, ale STOMO uz ne, protoze je v nejakem 3. nebo 4. semestru bakalare, ted nevim.
    XFLARE
    XFLARE --- ---
    NAVARA: nj nejak jsem si to odlozila :-)

    DUB: hehe no myslim si, ze tomu rozumim... aspon z prednasek :-))
    DUB
    DUB --- ---
    XFLARE: a umis pravdepodobnost a statistiku? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    XFLARE: az ted?
    XFLARE
    XFLARE --- ---
    budu asi potrebovat doucovani z programka2..
    JAHRASTA
    JAHRASTA --- ---
    Ty bláho..za chvilku už tu je zkouškový..začali ste někdo už něco dělat? :) Asi naivní otázka co? :D
    DUB
    DUB --- ---
    králové
    AJMI
    AJMI --- ---
    hradec
    RODRIGUEZ_CZ
    RODRIGUEZ_CZ --- ---
    DUB: jsem pro, chlastacky platim rad. resp. pravidelne:-D
    DUB
    DUB --- ---
    RODRIGUEZ_CZ: heh tak to sme dva, ja mam kamose, kralika co to ma uz po druhy tak ho chci ukecat na doucovani, nechces se pridat ze by nas to naucil a vecer bysme mu zacalovali chlastacku? :)
    RODRIGUEZ_CZ
    RODRIGUEZ_CZ --- ---
    DUB: ja o tom vim taky hovno, jdu na opravnej zapocet. To mam z toho ze jsem si na cviku psal faktury
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DUB: apsta/stomo jsou horsi... vem si, ze stme jsem udelal napoprve, zmat1 asi na sestej termin :)
    DUB
    DUB --- ---
    me pekne nasrali, pac to je prej pekne tezkej predmet. co s tim krouzkem, bych se rad stavil tak dejnte vedet pac vim velky hovno o ty statistice
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DUB: jak demence, stejne vsichni z ai3 pokracovali na im2 a akorat s tim byli problemy - vubec nemeli tuseni co to statistika je a brzdili ostatni (napr. im5 ze :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam