• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAHRASTAUHK - Univerzita Hradec Králové
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    nazdarek, hele chodi sem nekdo, kdo dostal prospechovy stipko?ja jdu ted do druhaku a mela bych za prvak neco dostat. Ale psala mi ze studijniho, že se to pry dostava až koncem nasledujiciho roku...to jako že t dostanu až na konci druhaku v lete?to je naka kravina, ne? dik predem za reakci, nejlepe do posty
    _ALBETH_
    _ALBETH_ --- ---
    MATHEA: díky díky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    no jestli jsi heslo zapomnel, tak zavolat centrum sluzeb sve fakulty, pokud si ho chces zmenit, tak uhk.cz/heslo.asp ;)
    METALLIAN
    METALLIAN --- ---
    Zdravím, mám obtíže se přihlásit ke svému účtu na stránkách, co dělat v případě zapomenutí hesla? Každý si vymýšlel své heslo, není před ním nějaký speciální kód pro všechny? Děkuji.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BASTOCH: na FIMu 26.9. ;)
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    kdy vlastne letos zacina semestr? .)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    _ALBETH_: tak tak, ja krika MATHEA, listek si koupis bud za 14kc v trafice, a v buse ho stipnes, nebo za 15kc u ridice ;)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    _ALBETH_: cimkoli, co jede na Ulrichovo namesti (napr. busy 6, 2, 11, 5, 17). Na Ulrichaku vystoupis a budes pokracovat smerem, kterym si prijela, az dojdes pred Labe a po pravy strane budes mit FF, jakozto rohovou budovu.
    _ALBETH_
    _ALBETH_ --- ---
    prosím o radu, jak se mhd dostanu z autobusového nádraží v hradci na filozofickou fakultu?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    UHK hlásí příchod ubytovacího stipendia ;)
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    můžu se ti kdyžtak zeptat, mám pár kamarádek, co zrovna státnicovaly
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    KAPITANKUN: Co bys rad vedel?
    KAPITANKUN
    KAPITANKUN --- ---
    někdo nějaké rady či postřehy ze studia sociologie na FF?:)
    _ALBETH_
    _ALBETH_ --- ---
    prosím není tady někdo, kdo studuje politologii kombinovaně?
    VLASTOVKAA
    VLASTOVKAA --- ---
    BINARY_PARANOIC: Jenom mi přijde, že pro "dostání se někam" klikám mnohem víc než předtím, prostě je všechno až příliš pečlivě rozděleno... Což je názor běžného laického uživatele :-).
    VLASTOVKAA
    VLASTOVKAA --- ---
    Ahoj, jsem na UHK ve druháku na FF.
    Nevíte proč ten web vůbec předělávali? Minulý se mi zdál mnohem pohodlnější, vyznala jsem se tam, teď je to na nic....
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    někdo z pedagog.fak. obor systémové biologie a eko?
    PSYCHOUSEK
    PSYCHOUSEK --- ---
    ESELVIRA: Nabídka baru platí i pro první koncert. ;)

    BASTOCH: Není to úplně přesné. Z baru je odbouraná část, která byla mezi pódiem a nejbližším sloupem. Co se týče pódia, tak to zůstalo prakticky nedotčené (až na stržení tlumení na zadní stěně).

    Tyto dvě akce by měly být takovým rozloučením s La Putikou. Noví nájemci z toho chtějí udělat disco klub.
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    aha.. tak od m11 jsem slyšel, že bar i podium už jsou srovnaný se zemí, ale kdo ví..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam